zwiotczenie skóry po utracie wagi – twardą rzeczywistość czy pecha?

Zawartość

Och, jak wiele wątków z forów poświęconych Katarzyny Mirimanova! A po dyskusji nie tylko i nie tyle diety oraz odpowiedniość „Ładowanie” zamiast pełnego treningu. Ludzie są bardziej zainteresowani w pytaniu: „Czy to możliwe, aby stracić na wadze od 120 kg do 60 bez zwiotczenie skóry?”. Autor „System -60” twierdzi, że samo-masaż z kawowego peelingu – najlepszy lek na problemy skórne. Ale inne przykłady ilustrujące, podejmują najmniej popularny amerykański pokazu Biggest Loser, wskazują wręcz przeciwnie. Większość pohudelok uczestników ilość „stosuje się do chirurga plastycznego, aby usunąć” fartuch „saggy skórę na brzuchu. Tak czy nie wierzyć Catherine, lub w połączeniu z początku programów odchudzających są lepiej otworzyć „zakładkę na plastiku?”

load...

[Powrót do spisu treści]

Zwiotczenie skóry po utracie wagi – to normą

Szczerze mówiąc, moja skóra po utracie wagi została dokręcona … rok regularnych prysznice kontrastowe, wanna z miotłą i samo-masażu z olejem. Powód jest prosty – Schudłem dość szybko, a dla wielu, będąc leniwy student, od tych skrót do włosów, ale nie spędzić 20 minut w godzinach porannych do włosów. Naturalnie, nie pocierać jakieś zarośla kawy w procesie. Poszłam na siłownię, do przewozu żywności i ściga rower, i uznała je za wystarczające inwestycje w piękno ciała. Opowieści o „workiem na brzuchu,” wydawało mi daleko, coś czterdzieści lat dać życie.

Gubi do „wagi docelowej” Uważam, że żołądek wygląda jakby już mieć dziecko. Odkryto, nawiasem mówiąc, również nie jest natychmiast. Wystawia nieznane panie w szatni o pokoju dziecięcego w klubie zdrowia mi myśleć poważnie o pielęgnacji skóry i „powrotu ugięcia”. Zacząłem dużo czytać, a ostatecznie udało się nawet uzyskać mój leniwy ciała zrobić prysznic i masaże.

Lekarze rzadko używają pojęcia „Zasada odchylenie” we wszystkich sprawach dotyczących indywidualnych, genetycznie uwarunkowanej osoby. Stopień elastyczności skóry – jedna z tych cech. Tam, z drugiej strony, doktryny homeostazy – waga w organizmie. Jeśli waga jest uszkodzony, coś jest zobowiązany do zmiany, dostosowując się do spełnienia nowych warunków. Kiedy osoba zyskuje na wadze szybko, lub ma do czynienia z naturalnymi zmianami kształtu podczas ciąży, skóra deformuje. Dokładniej rzecz biorąc, istnieją rozstępy, jeśli limit jest przekroczony swoją naturalną elastyczność. W przeciwnym razie, powierzchnia skóry wzrasta.

load...

Należy zacząć spalać tłuszcz i zmniejszyć głośność, skóra traci elastyczność. Jeśli stracisz dużo masy – powiesić brzydką torbę. Dermatolodzy twierdzą jednak, że może to potrwać 1-2 lata, więc paniki natychmiast po porodzie utrata masy ciała lub dla przywrócenia sprężystości – nieuzasadnione skrajności. Jeśli problem już wystąpił, przechodzą trakcie procedur, które przyspieszają syntezę kolagenu. Należą do nich:

 • Mezoterapii;
 • Profesjonalny salon kolagenowych i wodorostów okładów; Procedury
 • Termobochke, saunę na podczerwień;
 • Masaże sprzętowe lli_1;

 • Presoterapii;
 • Systematycznych zabiegów termicznych, takich jak konwencjonalnej wannie z miotłą

Pomóż sobie w domu, można systematycznie ćwiczyć prysznic kontrastu i okłady z sezamu i oliwy z oliwek i glonów. Nieźle pracy i „rehabilitacja weteran odchudzanie” – prysznic, nawet w postaci dyszy do normalnego prysznicem.

Wzmocnić efekt „zewnętrzne” zabiegi diecie, wspomaga syntezę kolagenu. Jeść codziennie:

 • 120-200 g ryb morskich;
 • 120-200 g owoców morza;
 • 150-200 g produktów mlecznych (wapnia promuje syntezę kolagenu);
 • 200-300 g wodorosty, konserwy lepiej nie

Pojawienie się poprawi i proste środki, takie jak trening siłowy i aerobik umiejętnie zbudowany. Pierwszy dźwięk wzrost mięśni oraz poprawiają krążenie krwi, drugi – podniesienie poziomu tlenu w organizmie. Oba te środki wraz pomogą przyspieszyć odbudowę skóry.

[Powrót do spisu treści]

Jak uniknąć zwiotczenie skóry po utracie wagi

Wracając do dyskusji na temat strat masy od 120 do 60 kg bez zwiotczenie skóry, można zauważyć, że taki wynik jest prawdziwy. Musimy jednak wziąć pod uwagę następujące kwestie:

 • Potencjał utraty wagi powinny mieć elastyczną naturę skórę i nie mają problemów z zasilaniem. Głodny i niezrównoważona dieta dieta – wrogowie elastycznej skóry, stosować się do zaleceń w zakresie kompilacji diety, biorąc pod uwagę potrzebę kalorii i BZHU i nie zapominaj, że odwodnienie – wroga piękna;
 • Ciała

 • W procesie odchudzania nie powinno być „utrapieniem” – będzie musiał dbać o siebie każdego dnia, nawet jeśli nie chce robić. Nawilżający do masażu skóry, w tym sprzętu – wymagane minimum urody. Można to zrobić przy okazji, a wersja Home – praktyki douche codziennie rano i wziąć kąpiel tonik z solą i ziołami wywary wieczorem. Masaż kupić vibromassazher- „utyuzhok” z push-IR. Nieźle praca i kremy z kwasem hialuronowym, specjalny surowicy;
 • Fitness – to nie obyazalovke na spalanie kalorii i zabezpieczone przyzwoity wygląd w stroju kąpielowym. Ponadto działają najlepiej banalną trening siłowy z ciężarami i cardio jest prosta, bez żadnych „bajerów” w „niejasnych” siłownie mają efekt liftingu, chyba, Bodyflex i oksisayz, ale gimnastyki stawowych, Hud i terapii ćwiczenia są niemal bezużyteczne;
 • Kurs medyczny odchudzania wynosi 0,5-0, 8 kg na tydzień. Ponadto skrajna postać nadaje się dla tych, którzy mają dużo masy początkowo zamiast cienkich osób. Zbyt szybka utrata masy ciała – prowokator skóry zwiotczenie numer 1;
 • Jeśli chcesz wyglądać przyzwoicie po utracie wagi, Naladte reżimu picia jak najszybciej. Skonsultować się z lekarzem, kardiolog i nefrolog, a jeśli eksperci nie zabraniam ci się pić dużo płynów, wziąć 2-3 litrów czystej wody każdego dnia. Należy pamiętać, że pomimo swojej „dietichnost” czarnej kawy bez cukru, cola-światła i inne napoje bez cukru – leki moczopędne, a więc stan skóry ma wpływ „nie bardzo”

W ogólności, lek stosowany w zasadzie „mniejszego zła”. Poważne dodatkowy ciężar – jest to ryzyko dla stawów, serca, nerek i wątroby. Czy przestać jakiegoś małego „woreczka”, co zresztą nie jest również niekoniecznie będzie miał? Zapobieganie, wyważone podejście do odchudzania program i unikając ekstremalnych środków zwykle eliminują potrzebę „Fartuch”. Jak na koncert amerykańskiego utraty wagi – w rzeczywistości powinny one zostały wniesione soczewek w czasie. Nie spiesz się do działania na koncert, prawda?

load...