Zrobić własne kolczyki


Zawartość:

Biżuteria własne ręce – miły prezent dla siebie i przyjaciół. Na rzecz dokonywania takiego biżuterię mówi nie tylko o ich niskiej cenie. Zawsze miło nosić coś naprawdę ekskluzywne. A jak miło zrobić taką samą urodę, i powiedzieć nie! Kolczyki z rękami zrobić dużo łatwiej niż pierścień lub naszyjnik. Nic nie jest niemożliwe! Włącz lot fantazji, a na … Jak zrobić kolczyki z własnymi rękami?

load...

Do produkcji kolczyków musimy shvenzy klamry (kolczyki). Można je kupić w każdym sklepie, który sprzedaje akcesoria do biżuterii mody. W razie potrzeby prosty zastezhku- „haczyk” – mogą być wykonane najbardziej. W tym celu bierzemy konwencjonalnego cienkiego drutu stalowego i szczypce (są szczypce „szczypce” okrągły). Ponadto, musimy nożyczki metalowe (można zastąpić je pęsetą polskim). Zmierzyć długość około 3 cm i „kęsy”. Następnie zagina się kruglogubtsy około 2 cm, odpowiednio, wynosi 1 centymetrów płatek ucha. Im lepiej się ubrać, zgiąć końcówkę przewodu tyłu, jak to się dzieje w fabrykach. Drugi koniec przewodu przykręcić cienkich szczypiec końcowych. Nie ściskać mocno czekać. Zazhmet kiedy dołączyć do ciała hak kolczyki siebie.

Powrót do spisu treści

Co jest potrzebne, aby kolczyki własnymi rękami?

  • Shvenzy
  • Drut
  • Nożyczki
  • Wątek
  • Okrągły
  • Materiał na kolczyki
  • Ramka

W roli ram mogą być podstawą wybranej postaci: drut, tektura, drewno.

Jakie materiały mogą być kolczyki? Tak, prawie każdy! Współczesny rynek oferuje wszystkie rodzaje materiałów: Z kawałków tkaniny, a kończąc na wszelkich gatunków kamieni. Musimy tylko zdecydować, co dokładnie chcesz.

load...


Powrót do spisu treści

Kolczyki wykonane z miękkich materiałów

Szydełkowane kolczyki wyglądają twórczo i może dużo powiedzieć o jego właściciela. Ponieważ zdecydowaliśmy się nosić te kolczyki, prawdopodobnie dobrze romantyczny charakter. W tym przypadku nie da się w jelitach. Przypisywanie piękne kolczyki mogą być najbardziej w 20 minut. Wystarczy wybrać nić trudniejsze. Będą dobre „zachować formę”, zapisz go w każdych warunkach pogodowych. Przypisanie może być wszystko: kwiaty, płatki śniegu, ptaki raju. Byłoby miło, aby ozdobić szydełkowe kolczyki z koralikami, kryształkami lub nawet konwencjonalnych przycisków. Jako podstawę (szkielet) można wziąć zwykły spinacz biurowy. Wyprostować, „navem” gwint i powiązać.

Musimy: shvenzy, przędzy na drutach, szydełkiem, ramki.

Kolczyki serwety, wełna, skóra cudownie uzupełnione przez odpowiednią garderobę. Aby stworzyć taką piękną biżuterię, trzeba zacząć szkic na papierze. Na tym szkicu wytworzenia wzoru z rysunku. Skóra i twardy materiał będzie dobrze utrzymywać kształt, ale tkanki miękkiej należy traktować klejem, rozcieńcza się wodą. Do tego pasuje miki kleju, do celów dekoracyjnych, jak również jakichkolwiek poliestrów epoksydowych. Po dekoracji jest gotowy, powinien być traktowany ze specjalnym lakierem. Nie jest tani, ale kolczyki będą stałe i nie będzie marszczyć. Można użyć dowolnego dekoracyjne paznokci decoupage. Kolczyki mogą być wykonane z futra, wełna, fulled piór i innych materiałów złomu. Oczywiście, że nie powinny być lakierowane, tak aby nie zepsuć prezentację.

Musimy: tkanina, klej do decoupage, wzór, shvenzy.

Kolczyki wykonane z papieru – nie fantazją! Mogą one być bardzo piękna … i dość trwałe przy odpowiednim leczeniu! ozdoby z papieru, wybierz błyszczące. Odpowiadał starych kolorowych magazynów. Cięcia wąskich pasków stronie koloru. Rolka papieru do rolki. Zabezpieczyć klejem. Pozostawić do wyschnięcia. Uzyskane perełki mogą być nawleczone na nitkę lub zużycie przewodu. Papier nie zmoknąć i nie jest uszkodzony, należy pokryć je w kilka warstw specjalnego lakieru ciele szklistym. Dołączać różne kształty detali kolczyki wykonane z papieru: Stożek, rozety, marmur.


Powrót do spisu treści

Kolczyki wykonane z materiałów stałych

Kolczyki mogą być wykonane własnymi rękami, używając drewna, metalu i tworzyw sztucznych, a także kamień naturalny i sztuczny. Oczywiście, powinno to być puste. Jeśli masz już paciorki kamieni, nie będzie trudno uczynić z nich kolczyki, koraliki. Wystarczy przewlec drut i dołączyć go do końca małej pętli. Jeśli połączyć kilka perełek i umieścić je w jednej pętli zmieni technikę „perełek”. Nawiasem mówiąc, kolczyk koralikami bardzo elegancki!

Co trzeba zrobić, aby kolczyki z rękami z kamienia, które nie mają otworów przelotowych? Nie będzie musiał pokazać wyobraźnię. Tak, można „związać” kamienie za pomocą nici na zasadzie BIżUTERII „Shambala”. Duży kamień może być zanurzony w specjalnie związany mesh (dzianiny specjalną techniką „węzeł”). Koniec wątku muszą być zabezpieczone i dołączyć kłódkę. Czasami, jeśli widziałem duży kamień „otoczony” spirali drutu. Kamienie naturalne są bardzo ładny wygląd wewnątrz tej tajemniczej „kokonu”. Zrób sama spirala jest dość trudne. Chociaż niektórzy „odpoczynek” dla tego … zwykłymi sprężynami z długopisów! Jednak obecnie na rynku akcesoriów i tak pozbawiona „dobre”, włączając sprężyny spiralnej i elementów dekoracyjnych.

Kolczyki wykonane z materiałów polimerowych – dla prawdziwych poręcznych osób. Gliny, gipsu lub tworzyw sztucznych sztuki „zagra” tylko we właściwych rękach. Aby zostać rzeźbiarzem drobnych szczegółów trzeba wziąć kilka lekcji. Istnieje potrzeba nie tylko niewyczerpanej wyobraźni, ale także specjalnych narzędzi, w tym piecu. Ponadto, produkt następnie trzeba być niezmiernie delikatny pędzel do malowania. Będzie to wymagało specjalnych farb na szkle i ceramice. Na górze ich zalecanego lakieru. W razie potrzeby, można użyć efektu „trzask”, czyli pęknięć.

Jak widać, bardzo łatwo stworzyć najdroższe serca dekoracji. Najważniejsze – chęć stworzenia! Teraz można powiedzieć jej przyjaciół, jak zrobić kolczyki własnymi rękami.

load...