Zima 2017 – aktualne modne kolory

Czy tradycyjne odcienie zimie zawsze muszą być ciemno? Ale można zainstalować nowy bardziej żywe tradycje, aby dodać sobie nastrój tęczy w zimnych porach roku. Dlatego zwracamy się do projektantów mody i ich propozycji tego sezonu.

load...

Metaliczny

Nie zgub ich znaczenie złoto i srebro odcieni, zwłaszcza drugi, od 2017 roku – kontynuacja tematu 2010 roku, kiedy przychodzi do Tiger zastąpić biały metal królika. Więc srebro suknia będzie dobra decyzja dla świątecznego wieczoru, a niektóre elementy srebrne przyniesie Ci szczęście przez cały rok.

Niebieski

Jest to bez wątpienia klasyczny. Po tym wszystkim, to jest prawie zawsze w modzie. Kocha go większość ludzi. Tylko jest jedno „ale” – kobieta, która chce wyglądać stylowo, nie musi wybierać błękitnej, w strojach z naszych posłów, którzy są ubrani. Twój niebieski kolor powinien być jasny i nasycony. I jak cudownie wygląda modrość! Błękit Versace zawsze pod wrażeniem i patrzeć i wyobraźnia.

load...

Czerwony

Jaki strój powinien być faworytem prawdziwą kobietą? Czerwony – tak postanowił Dolce & Gabbana i przyczynił się do jego kolekcja jesień-zima jest niezwykle piękna czerwona sukienka. Jeśli do takiej sukni można umieścić na czarnym płaszczu i rękawiczkach tego samego koloru czerwonego, będziesz wyglądać nie tylko modne i istotne, ale nie jest to absolutnie nie do odparcia. Mężczyźni nie mogą oderwać oczu od Ciebie, a kobiety będą jedynie cicho zazdrościć.

Zielony

Zielona zawsze kolor nadziei i radości. Charakteryzuje się niezwykłą właściwość, która może doskonale czują się w połączeniu z większością istniejących odcieniach i kolorach. Jednak najjaśniejszy odcień zieleni, niech lepiej zostawić na wiosenne dni i tętniących życiem stron. A w zimie najbardziej poprawne rozwiązania styl będzie zielony odcień turkusowy, wojskowe lub świerkowe igły. Ogólnie rzecz biorąc, bardziej surowej przyrody. Co do zasady, ten kolor jest odpowiedni silne kobiety, pewność, którzy widzą swoje cele i wiedzą, jak się do nich.

Biały

Nie krytyka biały kolor nie przeszkadza mu pojawiać się ponownie w kolekcjach zimowych. To jednak może mieć różne odcienie, ale są tacy, tu i tam w każdym razie. W tym sezonie moda najbardziej pamiętny spektakularne czarno-białe kontrastowe stroje, co jest szczególnie znana Calvin Klein i od Celine . Po tym wszystkim, to zarówno rygorystycznie i twórczo. Chociaż muszę powiedzieć, że niektóre białe szaty, czy to szalik, rękawiczki lub buty – również będzie wyglądać bardzo wyrafinowany i elegancki.

load...