Zawiesi swoje ręce z miłości

Zawartość:

Współczesne kobiety nie tylko udaje się znieść i wychowywać dzieci, nie odrywając wzroku od swojej pracy i kariery, ale również podróżować po świecie, nie odrywając rąk dziecka. Dla większej wygody, istnieje możliwość przetransportowania dziecka w wózku lub nosić specjalny i w dogodnym temblaku.

load...

Chusta może być doskonały pojazd do przewożenia małego dziecka, a co najważniejsze, pozostając całkowicie wolne ręce. Koszt takiego urządzenia zależy od tkanki, z którego jest uszyta, oraz, oczywiście, na którym znak został zwolniony. Ale czy warto płacić dodatkowo za markę? Jest o wiele mądrzejszy uszyć sobie nośnik procy do swoich tartej, w którym będzie się czuł komfortowo i wygodny podczas podróży komunikacją miejską lub pieszo.

Łatwość każdej chuście przede wszystkim na tym, że można zablokować dziecko w wygodnej pozycji dla matki do niego. Idealnym rozwiązaniem byłoby przeprowadzenie tego dla matek karmiących piersią, ponieważ dzięki szerokości wstęgi, można karmić dziecko niemal w dowolnym miejscu, bez mylące jego widok obcych.

Rodzaje zawiesi

Przed rozpoczęciem szycia z procy, trzeba zdecydować, co dokładnie trzeba. Po tym wszystkim, istnieją różne typy zawiesi – w zależności od potrzeb i wieku Kid – maja, szalik i inne. Najbardziej praktyczny – jest:

load...
  • Chusta – Szalik

Ta proca przypomina szal i jest idealny do przewożenia dzieci w każdym wieku – jak nowo narodzone i godovastikov. Jedyną wadą, która różni się od innych rodzajów zawiesi -W muszą być w stanie wiązać się prawidłowo. Jeśli taka umiejętność nie jesteś właścicielem, trzeba trochę czasu na szkolenia i umiejętności.

  • Chusta-kieszeń

Takie przewożących nie zajmują dużo miejsca, proste umieścić na mojej matki z niego łatwo dostać dziecko. Główną zaletą jest to, że może on być stosowany w przypadku starszych dzieci, którzy lubią patrzeć na wszystko wokół – dzieci są bardzo ciekawski!

  • Chusta z pierścieniami

Jest to dość łatwe do przenoszenia uchwyt, który jest wygodny do chodzenia. Nawiasem mówiąc, jest to proca dzisiaj cieszy się szczególną miłość do młodych matek.

  • Maj-proca

Ta chusta jest idealny do noszenia niemowląt po sześciu miesiącach, które znajdują się twarzą lub plecami do matki. To przypomina niosąc plecak, który jest często oferowane w sklepach dla dzieci starszych niż sześć miesięcy. Ale, oczywiście, maj-Chusta jest znacznie bardziej wygodne dla matki i dla dziecka.

Szczególne trudności w dokonaniu procy nie powstaje nawet dla tych matek, które nie mogą pochwalić się sukcesem w dziedzinie rękodzieła. Głównym warunkiem – swoje pragnienie. Jeśli cierpisz na długo, a potem coś się dzieje.

Aby utworzyć procy trzeba pewną gęstość tkaniny, nici i specjalne pierścienie do mocowania końców noszenia. Najlepiej, oczywiście, i to trzeba maszynę do szycia. Podczas gdy wiele matek radę bez niej. Wszystko, co musisz kupić w sklepie tkanin i akcesoriów. Ale mówmy o tym więcej.

Co kupić na temblaku?

Tak aby nie zgubić się w sklepie tkaniny i kupić dokładnie to, czego potrzebujesz? Uważnie przeczytać poniższe informacje. A jeszcze lepiej – spisać na papierze i zabrać ze sobą do sklepu – tak na pewno nie zapomnij kupić.

  • Tkanki

Przy wyborze materiału do bilansowej-temblaku należy brać pod uwagę nie tylko osobiste preferencje kolorystyczne, ale także jego gęstość, trwałość i łatwość mycia. Najlepsze, jeśli grubość dzianiny jest długość materiału na 220-250 cm i szerokości nie mniejszej niż 90 cm. Wybór koloru i grubości tkanki jest to konieczne, w zależności od sezonu. Na przykład, w chuście wykonane z sukna w lecie dziecko będzie czuć się niezbyt komfortowo. Ale zimą będzie dziecku dodatkową ochronę przed zimnem.

Jeśli nie masz maszynę do szycia, można odkryć mały sekret – aby uniknąć obróbki brzegów tkaniny ręcznie, można wybrać materiał, który nie wymaga tego. Cóż, albo druga opcja – iść do studia, gdzie uczyni to profesjonalny sprzęt. Szczególnie ważne jest, aby wziąć pod uwagę to, gdy uznasz, że trzeba szalik – chusty raczej osobliwy.

  • Pierścienie

Tworzywo sztuczne – a jeszcze lepiej metalowy pierścień o średnicy około 9 cm, konieczność zabezpieczenia końców unosu i ustawiania położenia niemowlęcia w nim. Przy wyborze plastikowej lub plastikowe pierścienie warto sprawdzić swoje siły, aby uniknąć pękania w najważniejszym momencie. Jest to kwestia bezpieczeństwa dziecka i nie można ignorować w żadnym wypadku!

  • Wątki

Nie mniej należy zwrócić uwagę i nici – muszą być wystarczająco silny. Jest to prawdopodobnie jeden z niewielu przypadków, gdy syntetyki powinny dać pierwszeństwo – taki wątek byłby znacznie silniejszy.

Chusta z pierścieniami

Zatem, tkanina jest kupiony – można przejść bezpośrednio do wytwarzania chuście. Po pierwsze, trzeba ustanowić materiał „akordeon” – trzeba tylko o osiem lub dziewięć fałdy. Jeśli tkanina „strzępi”, nie zapomnij, aby wstępnie traktować overlockowy krawędzi lub nawet ręcznie. To jest najlepsza wątki Mylar, które są nieznacznie rozciągają się pod obciążeniem.

Gdy materiał jest złożony w harmonijkę, jego jeden koniec jest nagwintowany w obu pierścieni i pochyla się w przybliżeniu trzy do czterech centymetrów. Szyjemy wynikowy krotnie – najlepiej na maszynie do szycia. Lepiej jest zrobić kilka szwów, z których każdy jest ściśle ustalić materiał. Jeśli szyć ręcznie – upewnij się, że szwy są bardzo, bardzo silny. Wszystko jest już prawie gotowy procy.

Jeśli chcesz, aby chusta została wyłożona będzie musiał pracować trochę więcej. Tkanina rozprzestrzenianie i Zgrzanie. Przy okazji, można zrobić uszczelkę z tyłu – zapewni lepsze dopasowanie. Następnie, jeden koniec tkanki gwintowanego wyłożone zarówno przez pierścień i wygina wolnej krawędzi jednego z nich. Mocno SEW .. I wszystko! Jest bezpieczny siedzieć w nosidełku i pójść na spacer lub wycieczkę. Jednym z podstawowych udogodnień, takich niosących zdolność mieszać dziecka w każdej pozycji: leżącej lub siedzącej, twarz lub z powrotem do matki.

Szyć w maju-temblaku

Aby dopasować Maj-zawiesia, trzeba tkaniny wyściółka poliester i chęć stworzyć oryginalny nośnik dla dziecka. Przy wyborze materiału na tego typu zawiesia należy brać pod uwagę nie tylko kolor, ale również tekstury. Najlepiej jest wybrać tight denim, żakard, aksamit – na zimę i grubego lnu – letnim.

Cięcia tkaniny do szycia May-temblaku sam jest stosunkowo proste. . Wymagane materiału o szerokości około 90 cm i długość około 200 cm, wycięto dwie pozycje 35 do 45 cm – do przyszłego tył, góra pasek 200 z 20 cm w ilości 2 części, dolny pasek 160 do 15 cm jako uszczelniacz jest najlepsza Watolina ..

Po przecięciu chusty tkaniny zbierać przyszłości: pierwsze miejsce rozszczepienia szwy z pinami krawiectwa. Jeśli nie są one w zasięgu ręki, można odwołać się do korzystania szwów Basting. Szyć z tyłu, torując Sintepon. Po niewłaściwej stronie zastrachivaem całą długość paska, po czym były one gut-bolesnym. Włożyliśmy w poliestru pasek wypełnienia do miękkości i szyte na ich końcach. Wszystko główną część prac wykonywana – jesteś gotowy do procy kolekcję. Zapamiętaj kilka sztuczek – najpierw dokładnie wyprasować tkaninę, aby rozciągnąć swoje stawy. Po drugie, aby Sintepon wewnątrz nie ślizga się i nie odchodzą grudek wartości pasek ścieg szwy ozdobne. Który, nawiasem mówiąc, da oryginalność produktu.

Stosuje się do tyłu dwóch identycznych pasków, które będą rzuca się, szyć je pod kątem 45 stopni. Do dolnej części oparcia stawiają krótki pasek, a także starannie przyszyć. Po raz kolejny otutyuzhivaem gotowego produktu. Dla większej wygody, należy uszyć kieszeń, do której można umieścić szmatkę lub butelkę wody. Nie mniej wygodne siedzenie zrobić wear, dziecko mogło spać podczas chodzenia.

Sew kieszeń proca

Przy szyciu takie produkty mogą obsługiwać dowolny MOM – nawet taki, który jest wszędzie, ale lekcje szkolne nie są zabierani igły i nici. Aby to zrobić, należy zaopatrzyć się w wytrwałości, aby zdobyć pożądaną tkankę i wyróżnić kilka godzin na żmudnym biznesu. Przed przystąpieniem do zakupu materiału, konieczne jest obliczenie ilości poprawnie. Zbyt długi lub zbyt krótki pas nośny, kieszeń nie jest wygodne zarówno dla matki, ani dla dziecka. I pamiętać – dla noworodków Sling-kieszeń nie jest wystarczająco dobre! Lepiej zwrócić uwagę na szalik – dla niego opisujemy poniżej.

  • Liczymy liczbę tkaniny

Dla prawidłowego obliczenia będą musiały zwykłą taśmę mierniczą i asystent. Zmierz odległość od prawego ramienia do lewego biodra. Po uzyskaniu pewnej liczby cm, pomnożyć przez dwa, a po końcowym wyniku dodamy 16 cm. A także nie zapomnieć o naddatku szwu i ich przetwarzania. Ponadto, należy pamiętać, że trzeba nosić go na kurtkę lub płaszcz iw efekcie zużycie tkanki będzie więcej nosić chusty w sezonie zimowym. Więc trzeba być mierzone w ubraniu.

Przy wyborze tkaniny powinny być traktowane jako osobiste preferencje i sezonu, podczas którego zostaną wykorzystane proca-kieszeń. Na letnie gruby bawełniany garnitur idealnie. W okresie zimowym, a górna (zewnętrzna) warstwa jest przeznaczona żakardowe, drelichu lub sztruks. Wyściółka pasują te same Chintz różne odcienie.

  • Kroim

Po zakupie tkaninę jesteś gotowy, aby je ujawnić. Rozszerzenie pierwszy materiał na spodzie tabeli, górna strona na spodzie stawiają go kopii szmatki. Ścinanie je razem za pomocą sworzni lub Sartorius basting szwu. Obrazy Zastrachivaem podwójny szew wzdłuż obu stronach. W owerlokowych obecności można dalej przetwarzać skrzyżowanie, aby uniknąć nadmiernego zmechacenie. Następnie wywija preformy przyszłego zawiesia na przedniej stronie i usuwanie żelaza przy maksymalnej temperaturze.

Po rozebraniu postępować kieszeń wycinania tkanki, w której umieścić dziecko. Złożyć ściereczkę w połowie długości, i po raz kolejny krótkie krawędzie do siebie. Po zmierzeniu odległości 10 cm od krawędzi zewnętrznej, rysowania łuku listwą zbędne. Okazuje się, tkanina płótno z dwoma zaokrąglonymi krawędziami. Złożyć na pół i proca zastrachivaem je na maszynie do szycia. Aby zapobiec powstawaniu zmarszczek i ukryć surowe krawędzie rozpocząć szycie od środka. Ostrożnie otglazhivaem szwy. Gut-bolesnym procy na przedniej stronie, rzuca przez ramię i otrzymaną wcięcie Relief dziecko.

Chusta-szalik dla najbardziej zaawansowanych matek

Oryginalne mamusie wolą wybrać niezwykły procy – szal, który może być zamocowany na kilka sposobów i znajduje się u dziecka w każdym wieku io każdej porze roku. Nawiasem mówiąc, to był szalik jest zalecana dla niemowląt. I szyte szalik jest bardzo prosta – nie jest potrzebna umiejętność.

W zależności od pory roku, wybrać tkaniny, które nie powinny być zbyt mocno, nie tylko, ale także zbyt elastyczna. Na lato to doskonały wybór obcisłe dzianiny, bawełna, bawełniane i zawiesia zimowe uszyte z cienkiej wełny, ale gęstej sztruksu lub tkaniny denim.

Jeśli chcesz, aby taki szal, proszę zauważyć – długość powinna wynosić co najmniej pięć metrów i szerokość – w zależności od materiału. – 50 do 70 cm, należy wziąć pod uwagę stopień, do którego rozciąga się tkaniny, tak aby dziecko nie mogło spaść podczas stokach lub nagłe ruchy. Nabyć materiały powinny być z pewną rezerwą. A najlepsze jest to, czy krawędzie nie wymagają dodatkowego przetwarzania overlock – to daje mu kształt własną rękę, bez pomocy profesjonalnego krawca. Po tym wszystkim, szalik powinny być elastyczne i zmierzyć się prawidłowo obsługiwać brzegi nie będzie łatwe. Dla małych dzieci jest lepiej wybrać naturalnych materiałów bez dodatku włókien syntetycznych, które mogą być przyczyną alergii dziecka.

Chusta może przybierać różne formy – swój wybór. Klasyczny prostokąt, najprostszym rozwiązaniem, nadaje się nawet dla tych, którzy nigdy nie podniósł igłę. Model Sling „szalik” w postaci równoległoboku z obciętymi końcami w różnych kierunkach, to najlepiej do związania. Zawiesie, chusta owalny wymagają obowiązkowego leczenia w celu uniknięcia owerlokowych krawędzi kudłatego tkaniny. Model wrzeciono jest odpowiedni przy wyborze gęstą tkaninę, że kiedy wiążąc węzeł jest zbyt duży.

Jak widać, proca z rękami zrobić nie tak trudne. Więc jeśli zdecydowali się – iść bez odkładania. Po tym wszystkim, popularne mądrość mówi, że droga prowadzi następnie do kwadratu Nigdy.

load...