Zasady odchudzające dla „nie jeść po 6”

Zawartość

W ciągu ostatnich kilku lat, „nie jeść po 6” z diety pariasa świata i wiecznego obiektu kpin siłowni trenerów stały się niemal standardem dla innych do naśladowania. Co to jest „nie jeść po 6”? Więc jest to szalenie popularny w świecie zachodnim, świat sportu, strategia przerywanego postu. Wszystko zaczęło się w stosunkowo odległej 2017, kiedy Mark Matson z Narodowego Instytutu Badań Problemów Starzenia przeprowadził badanie na legendarnej myszy. Zwierzęta żywione w systemie, w tym dłuższe okresy głodu, żyli dłużej, były szczuplejsze, bardziej aktywne i mniej bolesne. Potem następuje seria publikacji z wynikami tradycyjnego sposobu badań Life – słupki, długie przerwy między jedzeniem i głodu jako coś zupełnie normalnego, jak się okazuje, nie tylko sprawiają, zdrowsze i szczuplejsze ludzi, ale także wydłuża życie. I, jak mówią, to się zaczęło. Dziś „przerywane” schemat zasilania opracowany dla wszystkich – mężczyzn, kobiet, sportowców, dietetyków, a nawet robotników … artystów do zwiększenia kreatywności może skrócić okres „karmienia” i zwiększają okres „głodu”. Tylko to nie powinno tak czy inaczej i tak aby nie szkodzić zdrowiu.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dół „Śniadanie Mirimanovskie”

To nic osobistego, ale Katarzyna coś było nie tak. Zazwyczaj ci, którzy nie jeść po sześciu pewność, że śniadanie może być lody choć ciasto, choć obie i zefirok więcej. W klasycznej wersji „-60” Sztuką jest usunięcie Uzależnienie od jedzenia. Powiedzmy, wiesz, co jest możliwe, i jeść, ale nie przejadać, jak ostatnim razem, ale dość umiarkowanie zaspokaja zapotrzebowanie na energię.

Och, gdyby tylko … Problem polega na tym, że lody-ciasta i inne produkty słodkie, oczywiście, podnosi poziom cukru we krwi i wydzielanie insuliny. W rezultacie, w jakiś czas po śniadaniu, czuje się całkiem namacalny głód. Dzieje się tak pomimo faktu, że pierwszy posiłek był bardzo pożywne. Wiele fałszywy głód i pomóc naszym piękny zwyczaj „wdychać” jedzenie z miękkiej, delikatnej fakturze.

Pierwsze śniadanie … być gęsta, ale o wysokiej zawartości białka i tłuszczu, i łagodny – węglowodany złożone. Co to jest? To prawda, kanapki sera na chleb pełnoziarnisty, jajecznica z kawałkiem chleba tego, a nawet diety pariasem – kanapka z masłem orzechowym i twaróg. Dlaczego jest to dobre? Cóż, przede wszystkim przypomina nam czas błogiego gdy zasilanie byli odpowiedzialni za matką i babcią, a bez kanapek / jaja iść do szkoły to było nierealne. Po drugie, jest to łatwiejsze niż zakup ciasto / lody „specjalne śniadanie” w ściśle wyznaczonym godzinę. Po czwarte, to jest proste i szybkie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Precz z nadmiarem kardio

W jaki sposób schudnąć kobietę? To prawda, że ​​słuchanie mistrzów żywienia o co cardio – przede wszystkim w kwestii odchudzania. Zaawansowane dietetycy, nawiasem mówiąc, jest to zwykle nie poradził, ale nie najważniejszy. I to jest twój mnogopovtorka z 30 sekundową przerwą między seriami i codziennych stepów i tańce – tak samo jak nadmiar cardio, przynajmniej dla reakcji hormonalnej.

Na tym planie szkoleniowym są karmione tylko odrobinę, i pamiętaj, aby jeść w pół godziny po wstaniu z łóżka i przez 2 godziny przed snem. Chciałbyś porcje lalkowych i ciągle żuć? Nie rób nadmiernego cardio i nie stosować się do zaleceń serii nie-sportowych „każdy dzień szkolenia.”

Nie utożsamia kotlety i muchy. Aktywność fizyczna, że ​​tak, że musi być codziennie. Cóż, tam, z psem na spacer przez 40 minut, z dzieckiem, aby aktywnie grać na godzinę, ale nie na elipsie upahivatsya / bieżni, jeśli nie jesteś gotowy do Ayronmenu. Aktywność fizyczna jest różna od treningu? Mała HR, dowolne okresy odpoczynku i minimalnym wpływie na układ nerwowy.

Jak trenować jeśli jeść 3 posiłki dziennie i powstrzymać się od jedzenia przez 16 godzin na dobę? Trzy klasy mocy w trybie zasilania, dzień odpoczynku między treningami. To nie jest tautologią, a 5-10 powtórzeń z 60-90 sekund odpoczynku pomiędzy seriami, co najmniej. I ustawia – co najmniej 4, ale lepiej jest 5. Chcesz „spalanie tłuszczu”? Prowadzony na torze po przerwie treningu siłowego, ale nie rób trening siłowy z przedziału cardio. Aerobik w dniach odpoczynku można to zrobić tylko wtedy, gdy nie występują następujące objawy po aerobiku:

  • „wisi oblodzenia”, czyli nieodparte pragnienie słodyczy / Muffin / makarony, a nawet zdrowej kaszy. Zlewnia.
  • „nerwowy stres”, czyli lęk i martw się, wyobrażając sobie, że droga dziecko idzie źle, że jej mąż był w pracy nie opóźnione z powodu raportu, a na blond i przyczyn smukłych uważasz żelazo nie jest wyłączony, drzwi nie są zamknięte. Jeśli masz w głowie o takiej myslepotok cały dzień, lepiej uwolniona od cardio godzinę, aby zrobić coś jak chodzenie i medytacji lub jogi, jeśli PFD pozwala.
  • Bezsenność lli_1. To może uchodzić za pragnienie samodoskonalenia, gdy dana osoba wygląda milion seminaria na bardzo istotne i praktyczne znaczenie hasłem „Moc damska pozyskiwania pieniędzy”, czyli pragnienie sprawdzania poczty e-mail o 4 rano, lub jakichkolwiek innych działań obejmujących wzrost w nocy bez budzika i co -To psychicznej / fizycznej pracy.

[Powrót do spisu treści]

Aż do wagi żywności, tak – liczenie kalorii

Nie wiem za to, że jak maniak codziennie ważył sałatę. Popieram pomysł, że opracowane własne menu na tydzień i kulturowe kształtach jako kcal / dzień jesz. Wcześniej jeden weekend. A ja wciąż w przeciwieństwie do ciebie, ćwiczenia, jadł 1200 kcal / dzień, jak większość dietetyków doradzić „dla dziewczynek”.

Jeżeli jesteś pewien, że organizm spala tłuszcz jest zły, masz wolny metabolizm, a nawet trochę obrzydliwość genetyczną, przejdź do endokrynologa. To będzie bardziej dojrzałe rozwiązanie, zamiast codziennie, zaplanował zabójstwo swojej diecie na metabolizm 1000-1200 kcal. Jeśli rzeczywiście jesteś zdrowy – Deficyt Standardowe 10% dziennego zapotrzebowania na kalorie, 2 g białka na 1 kg własnej (prawdziwy!) Wagi i codziennej porcji zdrowych tłuszczów. Wyroby, na drodze, może być dowolna, pod warunkiem, że muszą przygotować nie roślin wodę.

Głównym znakiem, że „nierówne” stylu – to nie jest twoje, w rzeczywistości oczywista. Przejadać. Jesteś chroniczny brak żywności. Ciągle myśleć o tym co by było, przepraszam, można było jeść po jedzeniu smaczne i diety. Jesteś ciągle pyta dookoła: „A jeśli jem dużo?”. W przyrodzie istnieją ludzie, którzy są łatwiejsze 6 małych posiłków i przestrzegać „kalorii korytarza”, a ci, którzy nie powinni jeść więcej niż 3 razy dziennie. „Nauka wojny” między tymi dwiema grupami, nawiasem mówiąc, zupełnie jałową. Powinieneś to zrobić tylko to, co jest dla Ciebie.

load...