Wzmocnienie paznokci w salonie iw domu: nie przybić sloilis i nie złamać

Jak oryginał byłby fałszywe międzyokresowych paznokcie, naturalne jest zawsze mile widziane więcej. Dlatego każda kobieta do poszukiwania naturalne piękno swoich paznokci. Ale wiele z nich ma problemy: paznokcie złuszczają, przerwę, lub po prostu nie chcą się rozwijać. Jeśli jesteś zaznajomiony z nim, to pomoże wzmocnić paznokcie, które mogą być przeprowadzane zarówno w salonie, jak iw domu.

load...

Zawartość:

Co wpływa na zewnętrzny wygląd paznokci?

Radzenie sobie z domowych środków czyszczących, zimno i wiatr, stosowanie do paznokci (zwłaszcza cząstek ściernych – błyskotki) oraz środki do usuwania lakieru – nie jest to najlepszy sposób wpływa na stan paznokci. Oni stają się cieńsze, stają się kruche i nierówne, zmiana koloru.

Zdrowe paznokcie są elastyczne i różowy kolor, mają gładką powierzchnię. Jeśli obserwuje się białe punkty lub gwoździe złuszczają, wygląd słabe i cienkie, może nie mieć wystarczającej ilości witamin. Niekorzystnie wpływa na wygląd paznokci brak wapnia, żelaza, witaminy A i jodu. Aby zrekompensować niedobór tych substancji w organizmie, w tym w diecie twaróg, ryby, czerwone mięso, figi, daktyle, migdały, sok z marchwi i szpinaku. Można brać multiwitaminy, ale należy pamiętać, że wapń może być w połączeniu z witaminą D. To także przyczynia się do wzmocnienia paznokci żelatynowe medyczne, które zajmują 5 gramów dziennie przez miesiąc.

load...

Jak można wzmocnić paznokcie

Zazwyczaj wzmocnienie paznokci zaczyna się profilaktyką. Jest to konieczne, aby zminimalizować kontakt rąk z detergentem, w celu ograniczenia stosowania lakieru. Często na stan paznokci wpływa nawet wody z kranu. Dlatego wszystkie prace domowe wykonywać w gumowych rękawiczkach lub wstępnie nasmarować rękę lub gliceryny krem ​​ochronny.

Unikać krawędzi manicure w domui plików metalowych paznokci – są mniej więcej o przepi? Owany paznokcie, co powoduje rozwarstwienie. Użyj pilnik z pokrytego teflonem i żel do zmiękczania skórek. Nawet jeśli masz bardzo wysokiej jakości lakieru, nie zapomnij dać paznokciom odpocząć. W weekendy, pozostawić je bez lakieru i rysowania na paznokciachlub użyć trochę czasu lekarstwo, które pomaga zrobić paznokcie silniejsze.

Wzmocnienia paznokci w salon

Prawie każdy paznokci technik poprosi wzmocnić paznokcie z pomocą „uszczelniania” i parafiny. „Uszczelnienie” stosuje się do wyrobów warstwowych zawierające użyteczne witaminy paznokci i minerały. Procedura ta chroni paznokcie z peelingiem, nie wysychają, stymuluje wzrost. Przydatne substancje pozostają po zamknięciu w paznokci do 2 tygodni.

Parafina – Parafina jest reszta. Procedura eliminuje mikropęknięć w paznokciach, poprawia krążenie krwi w dłoniach, który promuje szybką dostawę do płytki paznokciowej i naskórka tlenu i składników odżywczych.

Jak wzmocnić paznokcie domu

Użyj kremu do gojenia gwoździ lub specjalnym olejem odżywczych. Można użyć oliwy z oliwek z kilkoma kroplami soku z cytryny. Wcierać olejek okrężnymi ruchami w płytce paznokcia i skóry rąk, po chwili włożyć bawełniane rękawiczki. 2-3 razy w tygodniu możliwe jest do przeprowadzenia tej procedury. Innym sprawdzonym narzędziem do wzmocnienia paznokci – regularne kąpiele z solą morską.

Nie zapomnij krem ​​odżywczy po kąpieli – jeśli długopisy są piękne i delikatne.

load...