Wybór najzabawniejszych wyszukiwania zapytań na temat odchudzania

Zawartość

Czasami Internet prostu mnie dziwi. Jednak przeszukuje – odbicie dążeń i poglądów ludowych. I marzenie ludzi? To prawda, która pozwala na osiągnięcie swoich celów, z przyjemnością i bez żadnego wysiłku. Dzisiejszy post będzie zabawne, bo najśmieszniejsze – to przekomarzanie się nad własnymi tajnych pragnień. Przyznaj się, ty nigdy nie wiadomo marzył …

load...

[Powrót do spisu treści]

Jak schudnąć 10 kg tygodniowo

Jest to bardzo oryginalny sposób – trzeba iść do szpitala i wycofać się z nowym mężczyzną w pięknej koronki kopercie. Można również wejść na Elbrus bez jedzenia i sprzętu. Lub wziąć udział w akcji ratunkowej jednej takiej wyprawy. Cóż, o odrywanie kończyn nie powiem – bardzo niewielu ludzi docenia czarnego humoru.

Co daje nam Runet: siedzieć na diecie „śniadanie – niskotłuszczowy jogurt, obiad – sałatka jarzynowa, kolacja – bulion kapusty”. Aby przygotować wspaniałą kolację trzeba gotować główkę kapusty w trzech litrów wody i wrzucić warzywa i bulion do „cieszyć się” przez cały wieczór. Siedząc w tym menu są poinformowani przez tydzień.

Co to jest humor: nawet jeśli jesteś cud będzie żyć do końca tego tygodnia, aby schudnąć po 10 kg, nie wszystko może. Wyniki te, w Średnio, osoba może osiągnąć tylko ciężar 120-130 kg. I nawet wtedy, większość pionu będzie wyposażona w moczopędnego bulionu kapusty. Dobrze, aby spalić 10 kg tłuszczu trzeba spożywać 70.000 kalorii. Słabe przez tydzień?

load...

Puszki: tak coś z zapaleniem błony śluzowej żołądka do niekontrolowanego pożreć wszystko, co jest w lodówce

Alternatywne: niższe oczekiwania, no, może nie jest to normalna zdrowa osoba schudnąć 10 kg tygodniowo, dlaczego nie ma ostudzić na jasnym sztandarem.

[Powrót do spisu treści]

Jak usunąć tłuszcz z brzucha w tydzień

Cóż, nie ma tam Petrosyan sugerowałoby liposukcji. Albo iść do recepcji, aby tego kreatora, będzie machać do ciebie z kijem i opróżnić sam żołądek. Szczerze mówiąc, bardzo trudno się pozbyć tygodnia co kopilos w organizmie przez wiele lat. Przypomnijmy, że osławione „brzucha” – to nie tylko słabe mięśnie brzucha, ale również woreczek z tłuszczu. Lojalni wobec kobiet dietetyków przyrody nawet napisać, że jest to brzuch, aby usunąć kobieta jest niemożliwe. W rzeczywistości jest to możliwe, „czysty” i „przestaje rosnąć”, lecz nie w tym tygodniu.

Co daje nam Runet: tutaj kwitnie środków ludowej. Częściej niż nie, dobrzy autorzy artykułów zaoferuje owinąć folią spożywczą siebie, a przez długi czas, aby uruchomić na bieżni, a następnie dokonać bezpośredniej skręceniu prasie, a talia nie jest wymazać. Być może jesteś trochę zdenerwowany tym, że pracuje w filmie jest szkodliwy dla skóry, przeciąża serce, a może nawet skończyć w szpitalu kardiologii. Ale bezpośrednie skręcenie – dobre ćwiczenie dla początkujących lub superprofi którzy potrzebują tylko „trochę do końca” kostki. Oh yeah, zapomniałbym, trzeba jeszcze do jedzenia owoców i warzyw, aby na pewno usunąć żołądek.

Co to jest humor: nawet jeśli eksperyment z filmem jest skończona dla was nic złego nie może być poważnie ranny … z diety owoców i warzyw. Niewiele osób wie, ale że wywołuje wzdęcia, niestrawność i ogólne „kulistość” ciała z dolnych żeber do kości miednicy. Na szczęście poważnie zaszkodzić zdrowiu tydzień na warzywa, owoce nie, ale twoja pewność siebie może cierpieć z owoców i filmu.

Alternatywa: usunąć z ich zwykłej soli diety, białej mąki, cukru i wszelkich konserw. „Vodicka”, który daje okrągłości i wiotkość naszych żołądków, połączą. Staraj się jeść małe porcje – 200-300 gramów, tak aby nie „napompować” brzuch i ćwiczenia jak zwykle. Tak, jeśli – wentylator o bardzo dużych ciężarów, po treningu obrzęki można zobaczyć nawet w prasie, przed ważnym wyjściem w stroju kąpielowym, aby „siła” zamiast cardio, a wszystko będzie dobrze. Ale „normalne, takie” wielkie brzuchy nie są usuwane w ciągu tygodnia.

[Powrót do spisu treści]

Jak usunąć cellulit tydzień

Najśmieszniejsze jest to, że czytałem w życiu serii „ðóíåò diecie” – to kolejna technika. Znajdziesz povorsistey Pałac, usiąść na nim i śpiewać … pojechać. Oznacza to, że nie należy prowadzić jak pies z zakażeniem pasożytami jelitowymi, ale jak się krzyżują pośladki. Nie trzeba dodawać, że ćwiczenia powinny być wspaniałe wykonać w stringach. Mówią, że tydzień rozpuszcza żadnego cellulitu.

Co daje nam Runet: pocierać obszarów problemowych poguschsche pieprz balsam nosić gumowe spodnie z serii „cellulit” i zrobić sto milionów prowadzi biodra na boki w minutę. I, oczywiście, od dietochka fruktiki, warzywa lub jogurt golnogo.

Myślę, że nie jest tak oczywiste, że skóra nie powiedzieć „dziękuję” dla takiego traktowania.

Alternatywnie: W dodatku do diety, wolnego od soli i sauny co drugi dzień – nie. Ale, oczywiście, zrozumieć, że to nie jest opcją, a także może skończyć się u lekarza, szczególnie jeśli cierpią z powodu choroby serca lub nerek, a nie wiedzą o tym. I jeszcze kilka oleju sezamowym wapna masowanie skóry sag z dynamicznym działaniu. Ale to będzie wyglądać lepiej, to fakt. Ale w rzeczywistości tryb wymaga systematycznej zmianie. Pij OK? Cellulit jest najbardziej prawdopodobne, a jeśli jesteś tam nie wyróżniał. Wypić kawę w litrach? Podobnie będzie ograniczony. Cóż, w ogóle, sam wiesz wszystko – dużo warzyw liściastych, białka i węglowodanów złożonych normy, niektóre słodycze, a także szkolenia dla zdrowia, szczęścia i nastroju. Nawiasem mówiąc, „ze zwiewnych marzeń” pomaga wyznaczać cele, takie jak „run 5 km w 20 minut.” Oczyszcza umysł, wiesz. I nigdy nie widziałem wyszukiwane hasło „jak nauczyć się działać w mistrzostwach w tym tygodniu.”

load...