Wosk połysk w domu: zasady realizacji zabiegów SPA

Każda kobieta marzy o pięknych i zdrowych paznokciach, ale niestety tak nie jest charakter nagród. Nowoczesne salony piękności wśród innych usług oferują paznokci paznokcie uszczelniające. Jaka jest procedura i czy jest możliwe, aby trzymać go w domu?

load...

Uszczelnienie paznokcie – to skuteczna metoda ich wzmocnienie. Mimo to, bardzo popularne wśród odwiedzających salonach kosmetycznych nie używaj go. To ze względu na wysoką cenę zabiegów, które w celu osiągnięcia lepszych wyników niż raz należy przeprowadzić.

Zawartość:

Uszczelnienie jako sposób do wzmocnienia paznokci

Uszczelnienie paznokcie w domu

Okazuje się, można nie tylko dokonać uszczelnienie paznokci w domu, ale także osobiście przygotować olej do procedury. Bądź też laku polski, tylko trzeba dużo cierpliwości i czasu. Czas, na samej procedury, konieczne jest, nawiasem mówiąc, trochę – to trwa około 30 minut.

load...

Uszczelniającej przedstawionej na laminowania i kruchość paznokci, a ponadto może być częścią procedury obróbki po rozszerzeniu. Wosk połysk usuwa kruchość paznokci, działa przeciwzapalnie na naskórek. Do uszczelniania wosku polskiego w domu, musimy olejki eteryczne, naturalne oleje, wosk pszczeli, wodę destylowaną, zestaw do manicure, polerowanie pilnik.

Działanie olejków eterycznych zatrzymuje obierania paznokcie. Weź olejek z drzewa sandałowego, cedru, sosny, paczuli i bergamotki – wzmacniają i przywrócić płytkę paznokcia. Aby wzmocnić i polerowania paznokci najlepiej nadają olejek lawendowy lub ylang-ylang. Intensywne tarcie oleju do płytki paznokcia wspomaga tworzenie się filmu na nich, która chroni paznokcie niekorzystnych wpływów zewnętrznych w ciągu dwóch tygodni.

Wosk stosuje się do uszczelniania paznokci, ponieważ zawiera wiele użytecznych substancji. Te składniki mineralne, żywice, beta-karoten, witamina A, propolis. Istotą uszczelniania domu jest pocierać cennych substancji w płytce paznokci i paznokci krawędziach. Procedura Salon wymaga użycia specjalnych narzędzi profesjonalnych, dom jest stosowane kremy, mieszaniny oleju i wosku.

Procedura laku polski

 1. Wyjmij starą powłokę paznokcia.
 2. Przy długości pilnik do paznokci i kształt jej kształt.
 3. Następnie płytki paznokciowej należy oczyścić z martwych komórek skóry, który jest najbardziej na krawędzi paznokcia, na podpór bocznych i na naskórek. Jeśli do uszczelnienia paznokci w domu, przygotować ciepłą kąpiel dłoni z solą morską. Gdy paznokcie parowa, masaż płytki paznokciowej z lekkim złuszczania, naskórek ruch i usuwania zadziorów. Doskonała czyści płytkę paznokcia tacę z sokiem z cytryny. Można również skorzystać z profesjonalnych produktów, które są zalecane przez swojego specjalistę manicure.
 4. Masaż płytkę paznokcia może być przeprowadzona za pomocą miękkiej szczoteczki do manicure.
 5. Następnie zrobić kolejny – już przygotowaną kąpiel z olejkami eterycznymi. Utrzymać paznokcie w oleju przez 10 minut, a następnie wypolerowanie całą płytkę paznokcia z płowo zamszu.
 6. Dla polskiego wosku uszczelniającego w domu trzeba przygotować bafik zamszu lub polerowania pilnik do paznokci, która jest nie mniejsza niż ścieralności 1200. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza jeśli twoje paznokcie są cienkie. Nawiasem mówiąc, dla precyzyjnej procedury uszczelniającego paznokci nie może być pociągnięty częściej niż raz w miesiącu. Środki wcierać w płytkę paznokcia za pomocą pilnik do paznokci lub bafika.
 7. Po pocieranie fundusze trzymać ręce w zimnej wodzie.
 8. Jak zrobić kompozycję do uszczelniania paznokcie?

  • Krem

  Najprostszym sposobem, aby krem ​​z wosku pszczelego i oleju. 80 g każda naturalny olej, ciepło w kąpieli wodnej i dodać do niej 20 g wosku pszczelego (dostępny w aptekach). Wosk pszczeli i masło topi się w łaźni wodnej na małym ogniu. Dodanie wody destylowanej. Można użyć olejek lawendowy, wody różanej lub pomarańczowo. Wodę należy wlać powoli, stale mieszając uzyskaną masę, o ile nie staje się podobny do konsystencji kremu.

  • Odżywczy olejek do paznokci

  1. Wziąć 1 ch. L. Olej migdałowy lub awokado, dwie krople gliceryny i witaminy A. Można również dodać olejki eteryczne z grejpfruta, cytryny, mandarynki, rozmarynu, drzewa herbacianego (1 kropla).
  2. Może przygotować inny olej, jedną łyżeczkę oliwy z oliwek, wymieszać z taką samą ilością oleju z kiełkujących ziaren pszenicy, dodać ½ łyżeczki oleju słonecznikowego, 3 krople witaminy A i witaminy E, 2 kropli gliceryny.

  Olejów do paznokci uszczelniający był łatwy w użyciu, wlać je w pustych butelek z pod paznokciem. Jeśli zwracamy gwóźdź procedura zamykania w domu raz na dwa tygodnie, a następnie trzy miesiące, można zauważyć wynik: paznokcie będą zdrowe i zadbane. Nie będą one już rozbić i złuszczają i zdrowy blask będzie negować potrzebę powłok. Jeśli kobieta regularnie sprawia, że ​​uszczelnienie paznokci w domu, jej paznokcie wyglądają tak, jakby na nich po prostu pracował manikiurzystka i wykonał klasyczny francuski (French manicure).

load...