Więc, czy jest możliwe, aby pić sok dla tych, którzy schudnąć?

Zawartość

Mam nawet ten folder: „. Mózg zdrowego stylu życia” Nie mogę zapisać wszystko, co natknąć się w Internecie o tym, jak jeść prawidłowo. A ostatnio sprzedaży wszelkiego rodzaju różnych soków oczyszczająca wręcz rozpustny kilkudziesięciu zdrowych blogerów stylu życia. Wyobraź sobie, jak zabawne oglądać tych, którzy wierzyli, cukier płynny sok i prawie nadwagą od prezentacji na ustach.

load...

Teraz, aby uzyskać określoną kwotę pieniędzy na reklamę, ale razem wziął soki jaskółka detox. No, a przynajmniej udawać do przełknięcia – fotochki instagrame zrobić w tych sokach, i mówić o korzyściach płynących z niego. Tak, jest to, że zwykły człowiek zrobić? Trot dla superochischayuschim, kupić sokowirówkę, czy …?

[Powrót do spisu treści]

Cała prawda o zaletach

Sok

Soki, moi przyjaciele, są wykonane z owoców i warzyw. Wow, oświadczenie w duchu Captain Obvious, prawda? Więc po prostu coś około 35 lat temu w naszym kraju był sok:

load...
  • Zwinięte w szklanym słoju z puree z owoców z wodą i cukrem, przypuszczalnie o smaku brzoskwiniowym;

  • Zwinięte w taki sam słoik domowego sokovarni. To wtedy, ku jego ściśnięcie, biedny owoców jest najpierw ogrzewane, a następnie pyuriruyut, a następnie przez gazę lub szczęście kupić sokowirówkę. Warming-dlaczego? Więc jest to w naszych konserw. Będą bawić długich zimowych wieczorów. Lub nie, ale inne odmiany jadalnych owoców i jest nadal.

Więc świeży sok dostarcza nam tych samych witamin jak owoce. I to samo fruktozy. Co mu się nie daje nam, więc jest to włókno. W konsekwencji, fruktozę i witaminy z soku zostanie wchłonięta w kilka razy szybciej niż gdybyśmy zjedli owoc. Słabe to jest? Według głównego nurtu odżywiania jest bardzo złe:

  • Szybka asymilacja tym samym szybki wzrost poziomu cukru we krwi, tym samym tonie insuliny;

  • Pozwala cukru „upadek”, a teraz, po pół godziny po Frechet jesteśmy głodni. A 120-200 kalorii, w zależności od wielkości części diety nie jest usunięte. Jak się okazuje;

  • Nic, jeśli można czekać aż do następnego posiłku, gdzie apetyt i zjeść stek z łososia z ziemniakami i szparagami. I nie będzie działał po mieście w poszukiwaniu tego zestawu i wyjąć z pojemnika worek, lub udać się do sprawdzonego miejsca gdzie można przygotować wszystkie ręce, zamiast bajki oleju. I absolutnie nic, jeśli cała historia następuje po treningu siłowego. Po prostu szybko przywrócić glikogen i przejdź pełni zjeść i odpocząć;

  • I bardzo „in”, kiedy sok wraz z niektórych niefortunnych ciasteczka serwowane snack diety dla początkujących. I to jest przekąski między obiad i kolację. Gdzieś w godzinę lub cztery, nasz bohater pije szklankę soku pomarańczowego, takie użyteczne, na przykład, sok z buraków, aby podnieść się krwinek. I żucia jego ciasteczka, przykro mi, naipolezneyshy chleb zbóż z owocami i smak miodu, jagód i innych przyjemnych rzeczy. Smaczne i słodkie? A potem jego biuro samochód jest parę dociskowych kawałków papieru „do jutra”. Pomysły, jak wrócić do domu, gotować przez kilka dorsza i skakać z Jillian Michaels upadku sami. Po siedzi na pracy do siedmiu godzin, głodni i zmęczeni, rekrut depcząc domu. I nie ma już ktoś przyszedł i pieczone ziemniaki. Jakie są szanse na dorsza? Nawet mniejsze niż trener Gillian.

Więc użyteczne lub szkodliwe soku do utraty wagi? To wszystko zależy od sytuacji.

[Powrót do spisu treści]

Spekulacje na delikatnych umysłach klientów

Inne guru czystego kurogrudyu mocy z gryki i słodkich ziemniaków na wakacje napisać, że te soki nie może być ktokolwiek. I dodaje się do tego jest stosowanie soku – zarówno z sodą. Pozwól, w soku, nawet z przesyłka bardzo kiepska mieć przynajmniej kwas fosforowy. To niszczy zęby wśród fanów różnych coli powoduje, że cierpi z powodu zarzucania treści żołądkowej nieprzyjemny, i doskonale czyste czajniki i sztućce. Wiele, jeśli tak myślisz trochę nektaru soku „Ogrody Zasadino”, nie będzie kwas cytrynowy. W niskich dawkach, nie tylko pobudza wytwarzanie enzymów trawiennych.

Neto w soku, a bąbelki gazu, co zdarza się też czkawka. I wzdęcia. Więc pije sok jest bezpieczne, przyjemne i można przejść do działań społecznych.

Więc nie przesadzajmy. Sok jest kalorii, są one trawione, co nie jest złe, jeśli ciężko pracował siły i zła siła zabrał samochód z ustalonym posiłku na drobno parking. Pij sok z białkiem i przejść do walki z niesprawiedliwością, ale raczej poszukać odpowiednich znajomych. Witaminy A, która nawet nie może zaspokoić wszystkie nasze ogromne zapotrzebowanie na nich, ale będę się zbędne. Jeszcze nie Opti KOBIETA przełknięcia. A jak będzie z bohaterki przykład z ciasteczek?

[Powrót do spisu treści]

Gdy usterka nie jest sok, ale coś innego

Co to jest? I to jest nasza niechęć do zaakceptowania ich trudną drogę we wszystkich jej rzeczywistości. Teraz, jeśli była mojego klienta, to bym powiedział: „Słuchaj, nie wiesz, że podczas pracy z niestandardowym harmonogramem, a ewentualne opóźnienia w lodówce Czy masz biuro lub parowcem A multivarka domu ???” Cóż, w ogóle, oczywiście. Nie ma nic złego, nawet w tych strasznych bochenki z fruktozy. I szklanka soku na przekąskę.

Po prostu trzeba zrozumieć, że masz dość, że przez kilka godzin w bardzo siedzący tryb życia i wystarczająco powolny metabolizm. A jeśli nie może się obejść bez niego, a ty go kochasz – zjeść kolację z połową zadania. Jak to się dzieje? Po prostu, jeśli nie istnieje 200 g dorsza – przynieść 100 lub więcej brokuły z gryki. Wracasz do domu, dozhuete pozostałe ryby z warzywami i dodać więcej oleju do nocy nie cierpią cichy cień w lodówce. To wszystko.

Więc co niektóre pokarmy niewiele może zrobić w kategoriach utraty set / wagi. Po prostu nie wiem, jak z nich korzystać, zazwyczaj. Sok można zapisać i ataki z apetyt na słodycze i poprawić komfort diecie. Dla wielu jest to – komfort produkt jest dla mnie wiadro z mlekiem napojów zawierających kofeinę. I wierzcie mi, soczyste relacja jest znacznie lepsza kawa. Po tym wszystkim, „Orange Crush”, możemy przynajmniej przed pójściem do łóżka, ale z moim ulubionym napojem jest kontrowersyjna jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces.

Elena Selivanova

load...