Weźmy przykład z gwiazd wybranych elementów w stylu marynistycznym

Już, że wszystko sezon w stylu morskim są na grzbiecie fali mody. Znani piękno cieszyć się modne noszenie kamizelki, bez obawy, że poziomy pasek będzie pełen nich wizualnie.

load...

Kobiety w modzie w tym sezonie nie może obyć się bez większość tej kamizelki. Częstotliwość i szerokość paskiem na karty i blaty mogą się różnić w zależności od gustu i wyobraźni. Wiele gwiazd są w stanie ocenić tendencje.

To znany miłośnik eksperymentów mody Keyt Moss tym razem poszło dość dobrze znany i prosty sposób. Zgadza się szczególnie korzystne połączenie wygląd szkarłatny zmiennym czarny i biały pasek.

Wiele kobiet ukryć swoją „ciekawą sytuację”, ale Claudia Schiffer nie jest nieśmiały jej zaokrąglonym kształcie. Wybrała chodzić sukienka z dzianiny w prążki.

Idąc na spacer z dziećmi, Sarah Jessica Parker starał się nie ubierać. Ale tytuł ikony stylu nadal zobowiązuje, więc gwiazda „Seksu w wielkim mieście” rozcieńczony ich nieformalny strój modny elementu kamizelkę.

load...

Kim Kardashian absolutnie żadnego kompleks o swoich wspaniałych postaciach. Widocznie tak w swojej szafie wiele paski stroje, jeden z nich przed tobą – szczyt w szerokim pasie.

Ostatnio bitem Hilary Duff schudła i teraz ona jest bezwstydnie modne paski stroje.

Weźmy przykład z gwiazd, niektóre z nich wolą nosić rzeczy w pasie ze zwykłych dżinsach i nawet klapki.

load...