Wakacje, przyrost masy ciała, a my

Zawartość

Wakacje. Jak nie przybrać kilka utraty wagi w czasie wakacji? Artykuły na ten temat miejscowego wyjdzie corocznie bliżej świąt noworocznych. Mimo to, liczba skorygować wolę i pragnienie, aby rosnąć. Co zrobił po prostu nie praktykuje – jeść powoli i starać się nie jeść w ogóle, albo tylko z warzywami albo tylko mięso, albo … Wiesz, Patty, połknąć babci zawsze. Albo bułka z masłem, czy cokolwiek innego. Ważne jest, aby nie przywiązują zbyt dużą wagę do tego, i upewnić się, że produkt nie spowodował całkowite zniszczenie reżimu i „syndrom ciągłego jedzenia”.

load...

[Powrót do spisu treści]

Trochę prawdy ustawić

Cięcie stał się problemem dopiero po roku pojawił się tłum ludzi siedzi na diecie. Zwrócić się do matki, w młodości, wszystkie szczęśliwie oderwał sałatki, „wychodzi” jajka na kanapkę i pieczoną kaczkę. A honorowym myśl wszystko to, a nie pochodzić z wymówek, aby uciec od stołu.

Tak, pasja do fitness – nie tylko ładnych zdjęć i Zdrowia. Więc jeśli nie zostanie naciśnięty w żyłach, albo z drugiej strony dużą liczbę nadwagi, zasadniczo musisz się niczego obawiać. Dlaczego? Więc zachowaj zdrowy procent tkanki tłuszczowej, i jeść prawidłowo, w związku z tym. Twój apetyt nie jest zwiększone, jak ci, którzy nieustannie zjada niektóre „zestaw zdrowie” i niedostatecznie umotywowane porzucić osławionego „słodkie, tłuste produkty bogate w skrobię”.

Dla towarzyszami z żyłami nie ma innego sposobu, aby przeżyć święta, ale pozostawić do ziemi gdzieś w końcu listopada. Po prawej stronie, kontrolowane, pojemniki z makaronu i piersi, ale wciąż – masa. Tak, żył, a nie widać na święta, ale dobrze karmione człowiek spokojnie patrzy na tych tabel i ich zawartości. Więc ci, którzy naprawdę mogą dokonać jednorazowego „chitmil”, a następnie w dalszym ciągu jeść normalnie, nie czytają takie rzeczy, jak już nauczył się żyć bez przejadania się.

load...

Odchudzanie zastressovany bardzo dużo. Wszędzie wyczuwa, że ​​w pełni się – nienormalne i brzydkie. Cóż, kto chce być nienormalne i brzydka? Nikt. Okazuje się, że nawet wtedy, gdy nie mieści się na utratę wagi życiu każdej rytmem, każdy system, ona stara się pozbyć się „brzydkie” tak szybko, jak to możliwe. A jeszcze te „maratony dieta na Nowy Rok” i inne imprezy rozrywkowo-pohudetelnye. Człowiek Okazja przychodzi do utraty wagi na wykończony prędkości psychicznej, zmęczony, a zatem widzi każdy nieszczęśliwy kanapkę jako osobistą porażkę. Ale po klęsce musimy być serię „tak, dobrze, więc wpadłem” -zastoly.

Dlatego jestem przeciwny do utraty wagi na Nowy Rok, ósmego marca, wakacje i inne ważne etapu. Ale „dla” utrata masy ciała, do których masz czasu, aby zrobić to dobrze.

Normalny, bez większych zakłóceń równowagi diety, mężczyzna „ponarushaet wszystkie zasady,” w sile 3 razy świąt noworocznych. I nawet jeśli cały czas trzymać na kanapie, uzyskać więcej par funtów jest to mało prawdopodobne. Który zresztą może być uważany za metabolizm destylacji przed utratą masy ciała, gdyby nagle zateet go w sprężyny. A jeśli nie zateet, waga, i tak stopniowo odejść, ponieważ będzie ona powrócić do swojego naturalnego, normalnej diety.

[Powrót do spisu treści]

Jak przetrwać w każdej tabeli

Krok jest oczywista. Jest to konieczne w celu usunięcia intensywności emocjonalnej w poniższej tabeli. Cokolwiek można myśleć o tym, nadal będzie zjeść coś innego, być może z „super-czyste i pomocny” diety. Z lepiej jest przyjąć jako fakt, że święto, w rzeczywistości, musiałby być zabawa, a nie źródłem cierpienia moralnego. To nie przynosi? Czy nie udać! Cóż, lepiej jest przekazać najbardziej nekompaneyskim człowieka na świecie niż siedzenie z Sad Sad minoyu, a potem drugi i zorganizować dzień na czczo z kefirem. Jesteś dorosły, tak naprawdę nigdy nie miał pretekstu, aby gdzieś pójść, aby wymyślić?

Krok drugi śpiewane przez wszystkich pozycji podręcznikowych. Wyjąć płytkę i rzucać mu kawałek mięsa, drobiu i ryb. Jemy, radować i starać się nie przekraczać stawki alkoholu, jeśli więcej i napoju. I to jest trudne do wykonania, jeśli święto, „klasyczny”, z usunięciem jedzenie w porządku. Najważniejsze jest to, aby nie jeść przekąski tak, że był zły. W Internecie wszystko śpiewa przychylność serem jako przekąskę lub koktajl z krewetek. I nie byłoby tak optymistyczne, w przeważającej części inne niż sportowe odchudzanie tych potraw – główną recepcją na ich wartość energetyczną. Bo jesz warzywa. Jeśli tego nie zrobią – owoce. Cóż, mandarynki, znajdują się tam, czy co?

Krok trzeci jest zwykle utracone w litrów i kilogramów Pijany zjedzone. Ale poważnie, to ważne jest, aby mieć czas, aby zatrzymać, pomimo tego, że smaczne, wciąż się pojawiają, a rozmowa jakoś tak naprawdę nie chwycił. Weź sobie coś, choć jego taśmy w sieciach społecznościowych przeczytać, jeśli partia absolutnie nie.

[Powrót do spisu treści]

Krok czwarty czy trenować

Wakacji. Jeżeli nie jesteś zawodowym sportowcem, czy „tak” (działając w kulturystyce amatorskiego, działającego w CrossFit amatorów, początkujących ciężarowców i ciężarowców), trzeba ćwiczyć. Dlaczego tak? Sportowcy chyba łatwiej zaplanować lekki trening na wakacjach lub w ogóle całkowitego odpoczynku, aby odzyskać dla przyszłych zwycięstw. Wszystkie takie same, brak snu z pewnością wpłynie na jakość zatrudnienia, jeśli są one bardziej intensywne niż tylko fitness.

Ale osoby zaangażowane w celu schudnąć, lepiej byłoby umieścić najcięższe władzę w tuż przed świętem. Więc co tam robić w dniu 31 grudnia? Włosy i sałatki? Dokonaj drugiego i martwym, jedzenie będzie „w miarę potrzeby”, a nie „gdzie zwykle.”

Co jest lepsze nie zrobić, to starają się spalić „naedennoe” z cardio zaraz po porannym posiłkiem. Zadbaj o serce, zwłaszcza jeśli nie tylko jeść, ale również pić alkoholu. Lepiej późno po południu, aby umówić się na długi spacer, aby zwiększyć zużycie energii. Cardio do sportu i innych rzeczy z powrotem tak szybko odzyskać.

W ogóle, jeśli wykonuje się w trybie zasilania, ryzyko nabycia tłuszczu jest minimalna, więc planują kilka treningów przed najbardziej „niebezpiecznych” dni i pomyśleć o tym wszystkim bardziej zrelaksowany.

Elena Selivanova

load...