W samej fryzury: czy fryzury w domu

Domów

Pomimo faktu, że współczesne kobiety nie narzekają na brak dobrych fryzjerów i artystów, czasami jest pragnienie posiadania fryzjera. Ktoś więc oszczędza czas, ktoś budżet, dobrze, niektóre dziewczyny robią to dla dobra eksperymentu. Rzeczywiście, nie zawsze chcą spędzać dużo czasu na wycieczkę do fryzjera lub przepłacać dla prostych usług. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do zwykłego strzyżenia włosów, gdy potrzebuje trochę wykończenia lub pozbyć posechennyh wskazówek. Jeśli masz pytanie jako sama fryzura, filmy i zdjęcia, które pomogą wyjaśnić jednoznacznie.

load...

Zawartość:

Jako samodzielny fryzura

Tak, trzeba mieć włosy zestaw z zestawem nożyczki, grzebień z grubymi zębami i spinki do włosów. Profesjonalne nożyczki są bardzo drogie, ale można podnieść i ustawić budżet. Najważniejszą rzeczą jest, aby zatrzymać ostre nożyczki, więc nigdy nie należy używać nożyczek fryzjerskich w innych celach. Przede wszystkim trzeba mieć dobry nożyczek. W celu leczenia włosów pięknego regionu – przerzedzenie. Ale jeśli nie – nie martw się, możesz spróbować zrobić fryzurę i bez nich.

Włącz się do lustra, usiąść na niskim stołku lub Osmańskiego. Przed umieszczeniem na drugie krzesło i umieścić go na drugim lustrze. Rozważmy teraz szyi za pośrednictwem tych dwóch luster. Przegląd powinien być dobry, inaczej ryzykujesz skaleczyć „na ślepo”, czyli żałośnie może wpłynąć na wygląd fryzury.

load...

Upewniając się, że wszystko jest dobrze widoczne, wybrać pierwszą nić do cięcia. Na początku może to wydawać się trudne zadanie, ponieważ trzeba wykonać wszystkie czynności z dwoma lustrami.

W domu, to najlepiej zrobić prostą fryzurę. Najprostszym sposobem – jest obrzezanie tej samej długości całego obwodu głowy. Ustalić łączną długość włosa i długości, które planują wyciąć. Te nici, które są z wyprzedzeniem – Mow patrząc w dużym lustrze. Jest to o wiele trudniejsze do pracy z włosami, które mają za sobą, a następnie przyjść poręczny zestaw drugie lustro, które pokazuje potylicznej. Nadmierne ścinanie bardzo ostrożnie, tak aby nie okazało fryzura zbyt krótki, a w przypadku nieudanej próbie – wszystko może być rozwiązany w salonie fryzjerskim.

Najprostszym sposobem, aby przyciąć już profesjonalnego fryzjera. Jeśli włosy odrastają – można wyciąć długość ich już utworzonego obwodu. Dzięki czemu będą w stanie przez dłuższy czas, aby utrzymać kształt i styl włosów. Ale nawet w tym przypadku, od czasu do czasu zaleca się odwiedzić profesjonalnego fryzjera. Fakt, że większość ludzi nie włosów po jednej stronie głowy rosną nieco grubsza niż druga. Self-grooming może doprowadzić do tego, że włosy nie będą wyglądać mundur. Dobrym mistrz będzie w stanie rozwiązać ten problem.

Kaskada fryzura własnoręcznie

W celu obniżenia kaskadowy włosów muszą trwać długo. Zacząć długości tak zwanego „cap” – długość, która zacznie się kaskadowo. W lewej ręce wziąć kosmyk włosów, a prawy nożyczek. Nożyczki powinna być skierowana w dół tak, że może bez „poślizgu” na całej długości nici. Nieco przesuwając uchwyt nożyczek, start do kierowania ich na zaciśniętym nici. Zatem tylko ukośne nici część włosów jest ścięty. Włosów wyciąć bardzo ostrożnie, tak aby nie odciąć całą żyłę. Po osiągnięciu końca nożyczek włosów – odrębnej drugiej nici i uruchom go równie dobrze wyciąć. Powtórz wszystkie włosy.

Ale jest bardziej ciekawy sposób. Powinno być dobrze uczesać, grzebień je do przodu i zebrać w kucyk na środku czoła. Teraz decydują o długości włosów, które chcesz zostawić. Aby to zrobić, można nawet użyć zwykłej linijki. Zmierz długość włosów, co trzeba i dołączyć linię związać kucyk. Jeśli jest to Twoja pierwsza samo strzyżenie – odmierzyć długość kilka razy, nie mylić.

W prawej ręce wziąć nożyczki i lewo przyciąć końcówkę ogona między palcami. Zacznij cięcia. W żadnym wypadku nie strzygł ścisłym linii poziomej. Upewnij się, że końcówka jest tak wyprofilowane, aby fryzura wyglądała bardziej naturalnie. Teraz można rozpuścić włosy. Jeśli zrobiłeś wszystko dobrze – będziesz mieć piękną fryzurę, która w razie potrzeby może być nawet trochę wykończenia lub profilowanie.

Jak pięknie cięte grzywki

Zacheshite ją w miejscu, w którym zwykle nosić. Do reszty włosów nie zakłócać – fix Bangs zakręt. Lekko zwilżyć wodą włosy, przeczesać go i wybierz gęsty grzebień pasma szerokości 3,5-4 cm, trzymając ją między kciukiem i środkowym palcu lewej ręki. Przechwytywanie nici powinny być równomiernie (poziomo), a Palce będzie służyć jako przewodnik dla nożyczkami. Delikatnie pociągnij włosy delikatnie i second hand sostrig końców pasm. Bądź ostrożny z długimi grzywką. Pamiętaj, że mokre włosy są zwykle dłuższe niż suchych około 1 cm. Pp_2

Teraz, kierując się długością Pozbawiony zamki, zaczynają ciąć pozostałe grzywkę włosów. Trzymaj włosy między palcami z nici przycięte i pokroić je na tym samym poziomie. Wszakże huk zostaną przycięte, grzebień go, jeśli to konieczne, chodzić z nożyczkami, cięcia pozostałe długie włosy. Końcowy etap – linia korekcji grzywka. To jest zwykle wykonywane rozrzedzania nożyce.

Jeśli użytkownik zdecyduje się obniżyć grzywka na ukos, konieczne jest przeznaczenie centralnej części grzywką. Weź do ręki i zrobić szerokie pasmo asymetrycznym rozbiórki. Teraz wszystko profilowane pasma. Nie bój się, jeśli różnią się one znacznie od siebie. Im większa jest ta różnica, tym bardziej oryginalne będzie wyglądać grzywkę. Teraz możesz umieścić swoje włosy. Używając okrągłej szczotki, podnieść je z korzeniami i osuszyć. Poszczególne pasma rozłożyć do prasowania, a reszta może być układany i konsolidować lakier.

Najprostszym sposobem, aby wyciąć „double” bang, który składa się z dwóch dużych i szerokich pasm. Jaskrawym przykładem takich posiadaczy grzywka – Claudia Schiffer. W celu oddzielenia nici fryzury, podkreślenie odchodzącego od czoła do korony. Następnie, w połowie tego rozstania, wybrać punkt. Właściciele rzadkich włosów zaleca się przesunięcie punktu najbliżej czoła. Teraz, z punktu konieczności narysować linię do ucha, rozdzielenie dwóch pasm, które będzie składać się z grzywką. Skupiając się na linii warg narożniki, cięte blokadę. Aby dodać krawędzie Bangs naturalność, powinny one być trochę „wyostrzyć”. Można to zrobić na kilka sposobów. Najprostszym – do nici w formie szczotki.

Filmy dla tych, którzy chcą dostać się do fryzjera w domu

Ścinanie rozdwajaniu

Film o przycinanie grzywki

load...