Utrata masy ciała w porównaniu z utratą tłuszczu w wielkim pośpiechu

Zawartość

Nawiasem mówiąc, jeśli podzielić aspiracje ludu na rysunku na dwie równe części, coś takiego. Niektórzy uważają, że jest wystarczająco dużo kalorii rezanut, przynajmniej niektóre ćwiczenia fitness i zobaczyć na wadze notoryczny wzrost minus 110. I stworzy kolejną spalanie tłuszczu – to jest idealny skład ciała, tak jak na zdjęciu. A ja nawet nie wiem jakiej kategorii pracować ciężej przyjaciół. Środki ludowe dla utraty wagi i spalania tłuszczu, szczerze, niebezpieczny. Jeszcze wczoraj spotkał jogging pani o wadze poniżej 80 kg w środkach ważących na nogach, z plecakiem na plecach, ale nadal w stroju kosmonauty. Ona, nawiasem mówiąc, jest to dla spalania tłuszczu odważył. A ja myślałem, że to flash mob w obronie poborowych lub filmowania. Jesteśmy z wami, jak i dorosłych osób z mózgu, ważne jest, aby wiedzieć, gdzie, aby dać pewną strategię szybkiego odchudzania. Dobrze, porównaj.

load...

[Powrót do spisu treści]

Skoncentruj się na procentach i jest ważną częścią

Ciała

W „guru” spalanie tłuszczu B. Pilon czytać „Kobiety nie są tak ważne, aby mieć bardzo niski procent tkanki tłuszczowej w organizmie, piękno swoich kształtów określonych przez proporcjach i pasują ogólny pogląd.” Tak, to tylko wtedy, gdy te proporcje wisi mocny dawkę tłuszczu, wygląda wręcz nie bardzo dobre, zwłaszcza w kostiumie kąpielowym. Ponieważ takie wypowiedzi sprawia, że ​​większość prosty wniosek – dla kobiet, aby schudnąć może być na chybił trafił, nie przeszkadza od ilości białka w diecie, iw ogóle do jego obecności. Najważniejsze – jeść mniej.

Co się dzieje, jeśli zignorujesz potrzeb utratę tłuszczu i rozpocząć utraty wagi losowo? Załóżmy, że mamy siedzieć na diecie gryki na 2 tygodnie i są chętni, aby przejść do morza w maju do nowego stroju kąpielowym.

load...

W moim osobistym doświadczeniem i coachingu są 2 opcje:

  • „normalnej masy mięśniowej lub idę na siłownię, nie wiem jak udało się usiąść na gryki.” Przez 2 tygodnie zostawić parę wodną kilogramów płynu śródmiąższowego i wszelkiego rodzaju przedmiotów, które nosimy w swoich jelitach. Będzie to spalić trochę tłuszczu, bo jeśli nadal iść na siłownię lub nawet tylko chodzenie, zużycie znacznie przewyższa „przybycie”. I „sag” wszystkie nasze brazylijskie pośladki, triceps i doskonałe sportowe tyłu. Dlaczego? Przede wszystkim z brakiem białka, żegnamy się z napięciem mięśniowym, więc ustanowiony przez organizm. Ale w porównaniu z jego towarzyszy, którzy są zaangażowani leżących wyłącznie na kanapie, nadal jesteśmy niczym. Choć cellulit i wiotkie, w porównaniu z „schudnąć” istnieją, czyli biodra.
  • „masa Typowy mięśni, czyli po prostu zrobić cardio, a nawet niektóre niejasne ćwiczenia abs i biodrach.” Cóż, pisałem o ćwiczeniach, że nikt nie został ranny. Ta kategoria obywateli dowolnego normalnie zajmuje się niczego ani w ogóle nic nie jest zaangażowany. Zamiast „treningu sportowego” siedzą na diecie. Po kilku tygodniach będą one spadają, tak. Ale tu jest żałosny stan mięśni jeszcze bardziej pogarsza. A nasza bohaterka zacznie pilnie być posmarowana alg i błota jakoś wyciągnąć swoje smutne ud smutek i pośladki.

Wniosek: Dobrze, masz pomysł. Skład ciała jest bardzo ważne. Jeśli pierwszym przykładem bohaterki wysiadł skalę i włączając mózg, to ona sobie sprawę, że „oryginał” forma wygląda nieco lepiej niż w post-gryki. W drugim przypadku, w moim osobistym przekonaniem, że człowiek ponownie pompuje samoocenę i bohaterstwo kobiet, a nie na wygląd postaci. Nawiasem mówiąc, większość internautów wybrało obraz kobiety o 18-24% „tłuszczu”, jak piękne. Więc wszystko jest możliwe, a także wysychają wygórowane 14 maja na święta nie muszą.

[Powrót do spisu treści]

FAST spalić tłuszcz? Naprawdę?

Jak wiemy, to strata 3500 kcal powoduje spalanie żałosne funta naszym „żółtym marginesem.” Jest to, jak wiele będzie musiał biegać i windy, aby osiągnąć przynajmniej jakieś widoczne rezultaty? Prawidłowa odpowiedź dla tych, którzy są już przeszkoleni w systemie i ma 2-3 Moc i kilka cardio w tygodniu brzmi „tak dużo i zwykle”. Zwiększenie, na przykład, ilość cardio, raczej Get cute „glikogen pęcznienia” w strategicznych miejscach. A jednak, kilka gramów wypalenie kilogramów w krótkim czasie, jest całkiem możliwe.

Start, jednak będzie musiał przejść na dietę, a nie ze sportem. Staraj się jeść na śniadanie coś ładna tłuszczu i białka. Nie wiesz? Tak to jest zwykłe jajecznica! Nie jestem tutaj, aby pisać o spalanie tłuszczu jaja i powiedzieć o czymś innym. Ten pierwszy posiłek może zmniejszyć … liczbę prostych węglowodanów w diecie. Krótko mówiąc, mocno pierwsze śniadanie „bez słodkiego” zmniejsza ilość jeść owoce, suszone owoce, które w przypadku awaryjnego spalania tłuszczu jest coś, czego nie pomocników.

Co do reszty, czy proste – zostaw numer na tym samym poziomie białka i węglowodanów złożonych i odciąć proste. Prowadzi to do wniosku, nieskomplikowana – zwiększyć cardio, że nie będzie. Co robić?

Połącz! Mam nadzieję, że tak się nie stanie do ciebie w środku cyklu treningowego na życie i suszenie nadal będzie zaplanowane. Po 2 tygodniach, przejdź do następującego schematu:

  • 2 szkolenia w odstępach trybu aerobic mocy – wystarczy „mix” typowy siłę ćwiczenia z skakanka lub jogging. Tak, nie zapomnij, aby pracować rzut masy ciała, lub nie może chodzić na plażę;
  • 2 szkolenie „poluintervalnogo” cardio. Konsekwencje tego – na rozgrzewkę, a potem 10-20 minut jazdy lub żeglowania lub przechodząc do spokojnej tempie. Iw końcu robimy zwykły trening interwałowy.

Cycled ta radość powinna być „interwały dzień cardio dziennie, dzień odpoczynku”, a nie system w ciągu dnia. W rezultacie, na koniec tygodnia 2 dni, aby wyłączyć. Przeciągać je w sali z widokiem Martyr torment bieżni nie jest konieczne. Idź do sauny, wybrać się na spacer, więc sen, w końcu. Dobrze, 4 dni przed wyjazdem w ogóle „cut off” moc i zamiast wykonywać ćwiczenia bez obciążenia w zakresie od cardio. To push-up, przysiady i rzuca „chodzenie”, zamiast huśtawki i klaszcze jego uszy, jak może myśleć. W dniu lotu, jesteś, oczywiście, będzie zajęty szuka szorty na mniejszy rozmiar, a pokój nie pójdę. Ale tuż przed ważnym wydajnością – 50 przysiadów, 50 pompek i 50 bezpośredniego organizmie wzrasta do tonu, a będziesz szczęśliwy.

Wnioski: praca „extra spalanie tłuszczu” tylko wtedy, gdy dobrze przygotowane, i udało się przejść co najmniej 1 „OFP-suszenie-set-force” cykl. Także, przynajmniej wykonane z PFD. Niestety, naprawdę imponujące wyniki można osiągnąć tylko z „bazy mięśniowej”, zamiast po prostu wstać z kanapy i zacząć robić Tabata ostro. Ogólnie rzecz biorąc, spalanie tłuszczu jedną dużą wadę – trzeba sobie z nimi przez cały rok. Jednak większość ludzi, ta odmiana jest mniej niż potrzeba do jedzenia niewyobrażalnego brudu i omdlenia z głodu.

Elena Selivanova

load...