Unikalna biżuteria z rękami: lekcje mistrzowskie z instrukcjami fotograficznych

Biżuteria Handmade przyciągane przez jego indywidualności, jak chcesz być jednym i jedynym! Ekskluzywne naszyjniki, kolczyki lub dziwaczne Oryginalny pierścień mówić o niezwykłej osobowości gospodyni. Jest to o tobie? Wtedy na pewno docenią biżuterię stworzony własnymi rękami, co pozwoli wyobraźni wędrować pełnią życia, a ty się nie zgubisz w kolorze szarym i anonimowego tłumu. Niezwykły człowiek robione arcydzieła często wyglądają o wiele bardziej interesujące, nawet drogiej biżuterii. Umiejętne ręce i kilka świeżych pomysłów pomoże włączyć zwykłe rzeczy w prawdziwe arcydzieła. Własnymi rękami, to naprawdę podoba coś zrozumie i jasne pomysły sami! Ciesz się swoją kreatywność!

load...

Zawartość:

Film o tworzeniu biżuterii z gliny polimerowej

Kursy mistrzowskie z instrukcjami fotograficznych

Efektowne kolczyki ręcznie „Blue Bird”

Czy udało Ci się poszczęści za ogon? Może i pióra w ręku pozostał? To jest po prostu się przydać dla nas i naszej efektowne dzieło. Ale jeśli nie ma szczęścia szczęście sprzyja ci ich uwagi, tym więcej piór! Blue Bird, widząc swój ślad w uszach, to przejmie jego prawa i powodzenia z szczęście będzie twoje wiernymi towarzyszami. Nie wyklucza to możliwości, że możesz zrobić dla kogoś innego stać się „niebieski ptak”. Nie wierzysz?! Sprawdź!

load...

My myśliwi szczęścia

Ptak kolor ultramaryna …

Dla oszałamiający efekt wystarczy, aby jeden kolczyk. To będzie wspaniały dodatek do asymetrycznego dodanie lub asymetrycznej fryzury. Cóż, kolczyki w obu uszach będzie wyglądać po prostu zachwycające!

Do pracy, musimy pióra niebieski (dla pięknej gradacji, pożądane jest, aby przyjmować różne odcienie: od wspomnianego już ultramaryna i błękit królewski na błękitny i nieba niebieski), łańcuchy sztucznej biżuterii i pierścienie ze złota, korki (zaciskane) shvenzy i szczypce.

Obcęgami biżuterii łańcucha podzielić przez siedem pasm o różnych długościach: 10, 9, 8, 7, 6, 5 i 4 cm.

Podstawą każdego piórko, a my je jak łańcuchy muszą siedem kawałków, możemy naprawić korki.

0.

Aby zamocować korek przygotowane łańcuch paski biżuterii.

5.

Gdy wszystkie siedem piór są przymocowane do łańcuchów, kotwiczenia je na ringu biżuterii.

1.

Jako ostateczny szlif łącznik jest przyłączony do pierścienia, który, podobnie jak reszta mebli powinny być złotego koloru. Jeśli twoje uszy nie tolerują niskie metale, dla siebie, możesz wysupłać na shvenzy złota. W ten sam sposób, aby drugi kolczyk i bezpiecznie w locie!

8.

I tylko niebo kusi cię

Niebieski machnięciem skrzydła …

Dla jasności, można nawet dołączyć się birochku potwierdzający „sineptitsest”.

6.

Stylowa bransoletka w kilku rzędach

Czasami tak trudno zdecydować się na jakiejkolwiek postaci kamieni lub kulek. Wszystko jest tak piękne, wszyscy uśmiechnięci i murcit … Dziś proponujemy Państwu przede wszystkim nie cierpią wyboru, spróbuj zamiksovat w jednym produkcie wszystko co słodkie serca: imitacje pereł i kolorowe kamienie, szkła i metalu łańcuch perełek. Nawet działa w ramach jednego systemu, każda bransoletka jest wciąż unikalne kolej poprzez unikalny zestaw „skarbów”.

5. Musimy:

 • Słodkie kulki 8 mm
 • Metalowe koraliki o różnych kształtach i rozmiarach
 • Dwa łańcuchy biżuteria w złocie lub posrebrzanych, długość = rozmiar gotowego produktu:

– Łańcuch z 2 mm kółek

– Łańcuch z 6-ringów millemetrovymi

 • 4 pierścieni biżuteria w złocie lub posrebrzanych:

– 2 cienkie sudecka o średnicy 3-4 mm

Kable 2 sudecka 5 mm

 • Zamek toggl
 • Krimpen (korki)
 • Kruglogubtsy

-. Operation:

Weź cienką pierścień 3- lub 4-milimetrową, delikatnie otwórz go umieścić na pierścieniu na łańcuchu, a następnie uszczelniony. Po wykonaniu wszystkich to pomóc szczypce.

Teraz pierścień otwarty 5mm, nawleczone na jego 2-i 6-mm łańcucha, a po drugiej stronie toggla pierścienia sukni. To, co otrzymujemy:

5.

Teraz 5 mm po obu stronach pierścienia vdevaem kabli. Crimp je naprawić: dla każdego drutu zabrać 2 sztuki, przytrzymaj CRIMPER lub szczypce. Potrwać dłużej kabli! Zawsze mogą być skrócone. Popełniłem błąd w długi, trwa zbyt krótko członkiem, trzeba zacząć wszystko od nowa.

6.

Rozpocznij nawlekania koralików na drucie. Pierwszą parę perełek musi być wystarczająco duże otwory, które mogą wspiąć się 2 na końcu liny. Aby prawidłowo obliczyć wielkość bransoletki, z pewnością będzie uwzględniać zaciskania i bead-lock toggl. Nawleczone na sznurku wymaganą liczbę kulek, należy wykonać serię korkiem perełek.

8.

Podobnie sznurka obrzeża na drugim końcu kabla. Oba łańcuchy są zmniejszając w rozmiarze nawleczone koralików.

1.

Teraz musimy połączyć wszystkie cztery końce (dwie liny z koralikami i dwóch łańcuchów), aby trzymać się toggla. Weź drugi pierścień 5mm, otwórz go i vdevaem końce łańcuchów.

05.

Na jednej z lin z perełek i usunięcia typu zamocowany na parze kabli Krimpen. Tworzenie pętli, rzucić linę przez pierścień i rozciągnąć końcówkę z powrotem przez Krimpen. Pociągnij pętlę końcową i zmniejszyć koralik wycisnąć. Wszystko to samo zrobić z drugą linę.

20.

Powstały ogon sięga przez ostatni koralik. Nadmiar część cięcia drutu tnącego. Powtórzyć tę manipulowanie drugiego przewodu.

36.

To wszystko! Nasz przystojny gotowy! Przymierzyć i podziwiać!

Jak zrobić własnymi rękami oryginalne kolczyki wykonane z papieru

Czy istnieje dużo kolczyków? Oczywiście, że nie! Nawet jeśli pole biżuteria z „klejnotami” mają kolczyki na każdą okazję, gotów się założyć, że kolczyki papierowe tam właśnie nie! Guess? Tak, to jest czas, aby naprawić ten defekt!

53. Będziemy potrzebować:

 • Biały papier biurowy A4 okucia
 • Dla kolczyki posrebrzane:

– Kołki (piny) z pętli lub drutu biżuterii

– 2 obnimatelya

– 2 shvenzy

– 2 srebrne koraliki

 • PVA glue
 • Kruglogubtsy
 • Czarny marker z cienkiego pręta

Arkusz papieru pocięto na szerokość taśmy shirinoy1,5 cm. Na jednym z końców taśm znacznik może napisać wszystko, ale nie więcej niż dwa słowa lub etykiety po prostu nie być widoczne. Może to być nazwa, hasło lub jakiekolwiek znaczące słowo dla Ciebie. Postacie będą wyglądać bardzo imponujące. Można także spróbować coś narysować.

71.

Przewrócenie się taśmę i za pomocą pędzla na całej długości smarować go z białym klejem. Weź wykałaczkę. Ostrożnie odchylić krawędzi taśmy (tak, że nie przykleja się do wykałaczki) i zaczynają się wiatr. Efektem tej manipulacji na wykałaczki, powinniśmy dostać rolki mocno. Napis powinien być na samym końcu paska.

90.

Daj klej do całkowitego wyschnięcia. Następnie każdy z zbioru wykałaczki maku pasty i pozostawić do wyschnięcia w limbo. To sprawi, że nasze kolczyki silniejszy, aby chronić je przed wilgocią i kurzem, a także nadać im piękny błyszczący połysk.

10.

Na styku z pętli nawleczone koralik i srebra obnimatel. Ubierz na rolce papieru, pin nawleczone drugim obnimatel i innymi srebra koralik. Strzyżenia usunięcia nadmiaru część kołka, pozostawiając około 8-10 mm dla pętli. Z pomocą szczypiec zrobić pętlę, starając się utrzymać okazało się dokładnie w środku kuleczek. Ping może zastąpić drutu biżuterii. Pozostaje tylko dołączyć shvenzy nasze kolczyki z papieru gotowy!

31.

Podobnie, oprócz kolczyków do zawieszania mogą.

53.

Spektakularne pierścienie … przyciski

Nie można znaleźć „swój” pierścień? A może po prostu szukasz nie istnieje? Szukaj w dziale akcesoria! Tylko podziwiać ten raj przycisków! Naprawdę nie ma przycisk nie uśmiecha? Tak, to jest to po prostu nie mogę! Przycisk z automatów i będzie nasze „kamienie”.

76.

Jak zrobić pierścień przycisków? Bardzo szybkie i proste! Zbiór stylowej biżuterii można zrobić w zaledwie kilka minut. W tym celu musimy podstawę do pierścienia, który można kupić w każdym dziale na robótki i, w rzeczywistości, własnych przycisków.

00.

Przyklej przycisk do podłoża za pomocą gorącego kleju lub super, a sztuką jest zrobić!

25.

Domowe biżuterię z motywami morskimi

Pomysły: knitly.com, infarrantlycreative.net, lanared.blogspot.com

load...