Typowe błędy dziewcząt na pierwszej randce

Nie wszyscy płci pięknej, po nieudanych próbach nawiązania kontaktów rzucać swoje ręce i zacząć myśleć o tym, jakiego rodzaju ras kotów zacząć. Niektórzy nadal iść na randkę z nadzieją, że tym razem będzie dokładnie mężczyzna przystojny, szarmancki, inteligentny i obiecujący. A jeśli nie jest to możliwe, to nie jest tak źle – nie straszne i porzucić drugą randkę z podobnym przypadku. Ale co, jeśli człowiek godny, i to jest możliwe, aby jeszcze raz spotkać, ale … on nie zadzwoni. W czym problem Spis treści 😕 Uul_1

load...
 • Pokora – najlepsza cecha
 • Wymówki – tylko do sądu
 • Pozwól mi cię pocałować!
 • Chciałbym pocieszyć dziewczynę złowionych w podobnej sytuacji, ale, niestety, to jest najczęściej prawidłowe wnioski – sama coś spieprzył! Tak, poprzez swoje zachowanie wiele zależy, zwłaszcza kiedy facet nie brakuje też. Wiele zmotywowani młodzi ludzie nie są skłonni wydać swój czas i energię do dziewczyn, które nie widzą perspektyw na przyszłość. Takie zazwyczaj mówią „prowadzi działalność gospodarczą”. A oni nie mają nic do winy, ponieważ są one w ich życie nie polegać na mannę z nieba, przynajmniej z tego prostego powodu, że nie ma nikogo, kto by wyrzucić go do nich. Dlatego wartość czasu jest bardzo wysoka, a jeśli ona nie spełnia kryteriów – jest „bardzo przykro”.

  Być może szorstkie dźwięki kryteriami, ale nie ma w tym nic złego. Biznesmen nie zbliżać się dziewczyna hippie. Jest to jasne dla wszystkich, prawda? Ale to jest kryterium! To nie pasuje hippie brzmi normalnie, stąd termin „test” powinien również brzmi normalnie. A kiedy celowe facet idzie na randkę, wie z wyprzedzeniem, jakie dziewczyna chce. A jeśli wie, przedstawicieli różnych subkultur, jak również z powodzeniem wyeliminować konwencjonalne na pierwszy rzut oka dziewczynę, ale nie mogą, na przykład, gotować zupę. Jest powszechnie powiedział – każdy ma swoje własne kryteria.

  Tak więc, nie jest dziewczyną na randkę, dostaje pod uważną lekturę, a potem okazuje się, że nie podejmie decyzji o kolejnym terminie i facet. Tak więc, nie może zachowywać się jak ostatni głupiec, aby myśleć, że to nic przy uderzeniu. Jednak jaki efekt! A jeśli dziewczęta często ratuje się od złego zachowania, to nikt nie jest wolny od typowych błędów.

  load...

  Pokora – najlepsza cecha

  Tu nie chodzi o płci pięknej, które są skromne tylko fanatyzm. Wykształcona dziewczyna wie, że może on oczekiwać od faceta. Gentleman z kolei jest świadomy odpowiedzialności. Celem drugiego obowiązku wykonywania zadań pierwsze – nie było jasne, że konieczne jest przestrzeganie.

  Na przykład, zapraszając dziewczynę do restauracji, facet wie z góry, że będzie musiał zapłacić. To jego obowiązek. Obowiązkiem dziewczynek – udać się na nie daty bardzo głodne. Nie, nie jestem redneck lub skąpiec. Podobnie większość facetów, szczególnie tych, którzy biorą pieniądze nie w sypialni nocnym master zapłacić dużą uwagę do tego niuansów. A jeśli dziewczyna jest wciąż skromna i będzie nalegać, że będzie płacić za siebie – to jest od 100 do swojej karmy. Nie pozwolił jej zapłacić, ale stracił na pragnieniu, aby nie przegapić. On będzie oceniać i wysoki wynik!

  Wymówki – tylko dla sąd

  Niektóre z dziewcząt, zarówno ze względu na niepewność, czy z jakiegoś innego powodu znanych tylko im zacząć przepraszać za każdy drobiazg, czekając na odpowiedź negacji.

  – Och, ja chyba cię nudzi?

  – Tak, co ty?!

  – Przepraszam, ja po prostu mówić zbyt wiele!

  – Wszystko jest w porządku, to dlaczego tak uważasz?

  – Po prostu uprzejmy i nie powiedzieć prawdę!

  Dlaczego jest to konieczne? Dlaczego to powiedzieć? Jesteś tak niecierpliwy, że nie może czekać do jutra? Jeśli nie lubisz / znudzony / nudne, to po prostu nie zadzwoni następnego dnia. A po takich dialogów nie nazywaj go w stu procentach!

  0.

  Pozwól mi cię pocałować!

  Co o tym myślisz, co to za samochód mężczyzna będzie pielęgnować i rozwijać więcej: Łada Priora lub Audi A6? Zgadłeś rację! Czy wiesz dlaczego? A ponieważ ten ostatni przybył do niego o wiele trudniejsze. Więc gdzie pewni, że będzie miał większą wartość niż ta, która pierwsza próba kiss w zamian nie reaguje?

  Po prostu chcemy być bardziej zrelaksowany, bardziej nowoczesne, a zatem pierwszym faceci całować? Może to jest logiczne, ale w gęstym sportowych kabrioletów maszyn przepływowych metropolitalnych są znacznie rzadsze sedan, hatchback, kombi i SUV. A wszystko dlatego, że ten ostatni jest znacznie bardziej praktyczne dla życia. I, przede wszystkim, wczoraj wisiał na szyi posiadacza praktycznego kombi zamiast kabriolet z miękkim dachem. Ustalenia zrobić samemu.

  Powinieneś wiedzieć, że dobry wędkarz pamięta nawet koloru oka ryby, które ledwo wyciągnął z

  Rzeki …

  . Ivan Sopiga

  load...