Trzy historie o tendencji do tuszy

Zawartość

Kiedy zdecydowałem się na siebie, że tendencja do tuszy nie istnieje w naturze. Naukowcy jednak nie zgadzają się ze mną. Oni i specjalny gen odpowiedzialny za otyłość u myszy odkryto i koncepcji tych stronach bardzo szanowany mnie Otyłość obsłudze. Postanowiłem, bo żyją łatwiej i bardziej grywalna sportu. Widzisz, w moim domu, w ogóle nie ma nikogo lepszego 70 kg, z wyjątkiem drugiego kuzyna dziecięcego, który 7 i 10 lat. Ale tu nie chodzi o mnie. Opowieści o tendencji do tuszy powiedział mi odwiedzających prowincjonalny klub fitness. I, jak zwykle, pod warunkiem im moralkoy spread. Wszystkie nazwy zostały zmienione, wszystkie zdarzenia są prawdziwe.

load...

[Powrót do spisu treści]

Opowieści z rachunkowości lub wiedzy finansowej dziedziczna

Elechka – słodkie dziewczyny z dość zdrowej wagi. Jednak sposób, w jaki pisze dziennik każdy kilometr przebytej na torze, a nawet kontrole z krokomierza, czujnik tętna i jakoś nie jest aplikacją w telefonie, sprawia, że ​​myślę, że jest ona utraty wagi. Rozmawiamy między zestawami przysiady z bodibarom i doskonałej techniki.

„Mam całe moje dzieciństwo było pączki. Moja mama pracuje jako główny księgowy w (nazwa chłodnych lokalnych biurach naftowej i gazu skrzydła), słodycze, ciasta i kiełbasy nie są tłumaczone w domu. Tato waży 140 kg, niedawno zdecydowała się położyć u lekarza … Naprawdę schudła wiele razy. I lekarz … traktowaliśmy cała rodzina z wylotem ważył 65 kg i znów zaczął działać. – praca w rachunki, stres, spotkania, czekolada, plotki dobrze, ja od dawna cierpiał, lekarz powiedział liczyć kalorii i byłem w płytce Excel. -Balance. Idealna kalorii, kalorie realne. Zaczął pisać, stracił na wadze, utrzymać wagę ponad rok. W hali potem dupa dokręcić. Bilans jest zbieżny. ”

Morał: robić to, co chcesz. Na przykład, znam ludzi, którzy zabijają liczy ponad możliwości nie stosować się do ścisłej diety. Nasza bohaterka – w ścisłej zgodności z wychowaniem i edukacją – stała rozpatrywane. A jednak, to nie porównuje się z D. Lopez oraz D. Michaels, i dumnie mówi, że najbardziej smukły w jej rodzinie. Put realistyczne cele i wybrać środki, które lubisz, że tak powiem.

load...

[Powrót do spisu treści]

Ciąża, poród i nigdy nie będzie taka sama

Irina wyraźnie przyszedł do nas, aby schudnąć. Podbiega do rzeźbionych treningów dziennika do utraty wagi, i ciągle zadaje pytania typu: „Ile kalorii spalę gdybym huśtawka z hantle więc o pół godziny”. Mówimy w kolejce na bieżni, to jest coś, aby schudnąć.

„Moja matka przybierały na wadze, kiedy urodziła mnie. Przybierały na wadze, kiedy urodziła Artem. Grandma przybierały na wadze, kiedy rodziły matki. I tak dalej, ad infinitum pośrednictwem linii żeńskiej. Mama zjadła trochę grzybów Ganoderma, chorą wątrobę. Babcia znajdzie się piękny. I patrzę stara ciotka z synem na placu zabaw. Intelektualnie, rozumiem, że geny nie schudnąć, ale próbuję. Oto, 5 kg spadła. ”

Morał: Poświęć chwilę i jesteś swoim umysłem, to zrozumienie i cała historia rodzina i … korzystać z jego przeznaczeniem. Słuchaj, może mama po prostu przechowywane drgające miłość mieszanki dla niemowląt „Malyshok” łyżka tak peremeshku z zagęszczonego mleka. A moja babcia, ona zwykle zjada pączki na śniadanie, ciasta na obiad i ziemniaki na obiad. Jak mówią, nie są podobne. Jeśli zdecydowaliśmy się schudnąć, zebrać wszystkie rodziny „uzależnienie” i nawyków żywieniowych, i pochodzą z własnej, zdrowej przeciwwagi. Cóż, przynajmniej tam wielki post.

[Powrót do spisu treści]

Dziennik D. Vari lub lody, czekolada, chłopcy na Side

Nasza bohaterka nie schodzą ze strony jeśli „Cosmo” lub „glamour” – modny kształt, doskonały ogon, dyskretny makijaż i straszne … neoprenowy pas na talię. Interesują dlaczego te rzeczy powinny być potworem, a jeśli ból pleców. Rozmawiamy przez dwie godziny, aż prawie do końca mojej zmiany.

„Mój mąż. Był dobrym mężem, był i splyl. Sobral koszule i skarpetki i udał się do matki w mieście poza Uralu. Tutaj, bez wyraźnego powodu. Jak, nie dogadać, to nie ty, to ja nie wiem byłem gotowy do życia rodzinnego. W pamięci był wspólny kot, wspólny album na photohosting i … ten żołądek. Na początku leżałem formację. Potem wraca do domu z pracy i jedzenia. Obiady przygotowane rodziny i zjadł. I że moja mama też przygotowywała obiad, kiedy mój ojciec opuścił i moja siostra nawet przyniósł czekoladki … Spojrzałem na całej naszej małej rodziny. – gotowanie, naleśnik, z doświadczeniem i sporej masy i pracował w reklamie i – .. Indywidualnego agencji i pozwolić mu, że Ural pierogi męża do stanu sofą. Raskormyat. I – Kotek schudnąć. „.

Morał: Gniew – to jest fajne. Nie, naprawdę, można schudnąć nawet pomimo tego pierwszego, choć szef, chociaż, wybacz mi fanatycy wartości rodziny, rodziców. Najważniejsze – nie owinąć go wokół siebie zła. Gdy w środku wszystko sprowadza wybrać aktywny trening, zamiast ścisłej diety i wątpliwe asystentów takiego pasa. Szybsza praca. W końcu też jest dobre z pięściami.

Wydaje się, że idea jest jasna. Laboratorium nie zazdroszczę myszy, a naukowcy uważają. Jednak ci sami naukowcy twierdzą, że „skłonność do przybierania na wadze” – nic więcej niż zestaw czynników behawioralnych, które wywołują naturalny proces przybierania na wadze. Krótko mówiąc, jeśli chcesz schudnąć, zrobić coś, co nie robi twoja rodzina kompletne. Wybierz rower zamiast samochodu, jogging zamiast „wylewanie” kawy na uszach, i zielone warzywa zamiast nudnego puree ziemniaczanym i żyć tak, jak chcesz. Bez żadnych skłonności.

load...