Trendy zimowe piękne nogi

Buty na zimę powinny być dobrane z wielką starannością, jak ten kawałek szafa zwiększa atrakcyjność kobiety i wyraża indywidualność. Na co wybrać – modne buty, ciepłe buty futra lub praktycznych klasyki?

load...

Proponujemy wycieczkę z nowościami na światowym podium w sezonie zimowym 2017-2017.

Wiele podążać prostą regułę wyboru, który stanowi, że wygoda obuvki zimowym powinny zawsze na pierwszym miejscu. Ale współczesna moda dyktuje swoje prawa, które czasami nawet naruszają ustalonych reguł.
Trendy na buty w tym sezonie nadal uwzględniać wymogi praktyczności i wygody. Jednak wielu projektantów poddali twórczy nastrój, oferując opcje, które są miłe dla oka, ale nie nadają się do codziennego noszenia.

buty platformowe

Spektakularny szpilka w lód i mróz pozostało na półkach i w szafach, nawet najbardziej zapalonym stylista. Potrzebna opcje z większą odpornością, w tym buty na koturnach.

Elegancja tych butów jest oczywiście gorsza nawrocie, i wydają się być bardzo dokładny i nieco trudne, ale w połączeniu z modnymi legginsy i rajstopy grube wełny stworzy atrakcyjny stylowy zespół.

load...

Suede: eleganckie i przytulne

Piękne tekstury z zamszu podbił serca kobiet na jesień i zimę sprawnie przeniesione do modelu. Zauważ, że w zimnych zamszowych butów jest naprawdę droga, w przeciwieństwie do pogody mokrej jesieni, która może beznadziejnie zepsuć ten znakomity materiał.

Różnorodność stylów będą zadowoleni z zamszowe buty: stylu etno, buty sportowe, buty z koronki, łącząc zamszu i skóry lakierowanej dla miłośników wyrafinowanej kobiecości. Fascynujący wygląd i model jasną zamszu.

Długie znajome buty

Więc znowu widzimy znajome model. Wydaje się, że projektanci mody znanych marek nie zamierzamy zrezygnować z ich stosowania oraz ofertę w swoich zbiorach ponownie.

W tym przypadku, zmieniając tylko szczegóły i styl, naśladując różnych epok. Tej zimy buty są kompletne z przepływającym szyfonu i jedwabne suknie. Charakterystyczną cechą tych butów jest podkreślona tylko przez ich wysokości.

Jednak jest to wysokość wyjaśnia jak wielkie buty wyglądają z modnego sukienka z dzianiny sweter.

Klasyczne zawsze istotne

Opcje startowe klasyczne również uzupełniać i ścisłe biuro garnitury, sukienki i frywolne latania i sukienka z dzianiny sweter. Tej zimy, wiele domów mody są również wybór wielu klasycznych wersjach.

Wysokość klasycznych modeli przychodzi do kolan lub tuż poniżej wodospadu. Blaty wskazał linie proste, ale jeśli buta wykonana jest z miękkiej skóry, na przykład czystej opcji „zsunięcie”.
Wysokość znacznie wzrosła, ale wygoda nie jest odzwierciedlone jako stabilny obcas jest nadal popularne.

„Serpentine” kolor

Buty wykonane ze skóry gadów w zaspy zimą wygląda na miejscu, ale projektanci uporczywie oferują różne pomysły na ten temat, dzięki czemu spektakularny wzór imitacja węża w opcji budżetu.
Gad skóra działa w roli tytułowej, a nie tylko jako piękne dodatki i dekoracje.

W tym sezonie projektanci używają zamiast skóry krokodyla jaszczurek i węży, tworząc z nich arcydzieł jak wysokie buty, spiczastych butach i buty, nawet na płaskiej podeszwie z szerokim górnym rogu.

Ogólnie rzecz biorąc, głównym trendem w ubrania i buty zimowe są przewidywane. Ponieważ wiele płaszcze, spódnice, kurtki i marynarki w tym sezonie są szyte z gadów skóry, obuwie trendy są również stara się nadążyć i oferują ciekawe możliwości w takich materiałach.

praktyczny kożuch

Jest również jednym z wiodących trendów sezonu jest jagnię. W zestawie z płaszczy i kurtek domów mody opracowali ciekawe opcje czapki, torby i rękawiczki z owczej skóry. Jest to inteligentny ruch i wykonanie butów wykonane z owczej skóry i futra owczego. Te buty wytrzymałe, lekkie i bardzo ciepłe – a co jeszcze jest potrzebne do mroźnej zimy?

ciepłe buty

Nowością w tym sezonie było wykończenie futer, który jest używany nawet w modelu butów. Jeśli chodzi o buty i botinochek, należy zauważyć we wszystkich szczytach futerkiem, nawet w modelach z obcasem. Indywidualne projektanci oferują buty typu untov całkowicie szyte futro i obuwie przypominające Eskimosów.

Wierzymy, klamra

Okrycia zimowe buty rezonuje z jesiennych trendów. Przykładem jest klamra metalowa, która jest obficie ozdobione butach zimowych i ciepłych butów. Buty jesień z takich ozdób, wiele pań już zakupione w tym roku.

Różniących się kolorem i wzorem zdobione klamry do butów wierzchu, kostki smukłych kobiet, a nawet obcasy buty zimowe. Dekoracja ta należy niekwestionowaną wyższość sezonu, chociaż, w celu umieszczenia na modelu ze takie ozdoby muszą ciężko pracować.

dekoracyjne sznurowanie

Wiążąc tej zimy jest również istotne i mogą ozdobić swoje buty wszędzie od pięty do wału. Ten stylowy kawałek zadowoli nawet wymagających fashionistas. Sznurowane można stosować jako funkcjonalny element buta, i również wykonać jedynie w celach dekoracyjnych.

Wiele kolekcje mody zaoferowania i innych ciekawych wykończeń, który jednak nie ma wpływu na surowe klasyki. Więc jeśli występuje problem wyboru – wybierz coś jasnego i oryginalne, to na pewno dostać się do punktu.

„Predatory” print

Druki „zwierzę” na buty są również istotne. Jeśli zdecydowaliśmy się na parę butów, zalecamy zakup i nie wątpię, bo dokładnie dostać się do trendu mody tej zimy.

Właściwe w zimie 2017-2017 mogą być również nazywane model z różnymi akcentami i wystroju haftem, perforowana skóra, ozdobne szwy.

load...