Trendy mody zima zbliża

Jakie pomysły oferują nam trendy na nadchodzący zimowy 2017/2017 roku?

Główne trendy w modzie w tym sezonie, a nie oryginalne. Projektanci, jak rok temu, oferując dużo futra, dużej ilości i różnorodności kurtki płaszcz. Także w modzie w bieżącym sezonie zimnej przytulny i zróżnicowane dzianiny. Dla kobiet biznesu w tym sezonie, nie ma nic oryginalnego. Dla nich wiodące domy mody oferują klasyczne szare garnitury. Jednak w przeciwieństwie do ubiegłego roku, tej zimy, obfitość znanych i ulubionych rzeczy ciepłe rozcieńczonym cekiny mody interesujących nowych produktów, które naprawdę ożywienia zbliżający się sezon zimowy.

load...

Frędzle

Wydaje się, że projektanci są trzeci rok z rzędu nie może rozstać się ze swoim ulubionym trendem. Dlatego w obecnym sezonie frędzle znowu dużo i jest bardzo zróżnicowana. Jest to istotne nawet w świąteczne sukienki koktajlowe. Ale najbardziej interesujący wygląd różnych akcesoriów, ozdobione frędzlami. Jednak proponowane projektanci rzeczy w stylu hippie, nie każda kobieta śmie nosić ze stałym frędzlami. Na innych torebki, paski ze skóry, a nawet szaliki – całkiem przyzwoity wybór nowoczesnych kobiet.

Akcesoria futrzane

Bez futra nie może zrobić nic z zimą i zbliża nie jest wyjątkiem. Mimo rozpaczliwych wysiłków ekologów, zdrowie i wygoda są najważniejsze. Zwłaszcza, że ​​Synoptycy straszyć nas bardzo silne mrozy tej zimy.

load...

W tym sezonie projektanci chętnie korzystać w licznych dodatków odzieżowych i szczegóły futerkowych. Worki ją i buty, wykonane całkowicie z niego. Ozdobiony również z kawałkami futra lub litych płyt szerokiej gamy ubrań i rzeczy kobiecych ubrań mini spódnica, mankiety, rękawy kołnierzy i mantyli.

Aksamit

Osobliwością tego sezonu jest to, że rzeczy wykonane ze szlachetnych materiałów: aksamit, plusz, zamszu i projektantów aksamitnych zaproponować używać do codziennego noszenia, a nie jako świąteczny strój.
W wielu kolekcjach projektantów są spodnie z aksamitu i sztruksu szeroki wachlarz stylów i kolorów. Jednak absolutnym hitem sezonu – czerwony aksamit, który wygląda bardzo szlachetny i piękny.

Patchwork

Patchwork – kolejny hit sezonu jesień-zima 2017/2017 roku.

Starożytna sztuka ludowa patchworku, zachowały się do naszych czasów, jest dziś niezwykle popularne. Wiele rzeczy, od kurtek i płaszczy do spodni, zestawy złożone z kawałków o różnej fakturze i kolorach tkanki w porównaniu z innymi jasny wygląd miły dodatek.

Kurtki i kamizelki

Ten ciuch jak kurtkę lub kamizelkę można znaleźć w prawie każdej kolekcji mody. Mimo, że te rzeczy nie są pozornie bardzo nadaje się do zimy.

Modny golf

Po golfy uważane były nowością. Następnie bezpiecznie zapomniał o nich, i to jest w tym sezonie, znów wrócił do mody. Jednak większość kobiet uważa ten ubiór jest bardzo nudne i codziennie. Ale to było przed, a to zima, wiele domów mody, obala ten pogląd, próbowali uczynić je bardziej atrakcyjne: od cienkich i prześwitujących kształtowe sylwetka dzianin z krótkimi i długimi rękawami, a nawet bez nich.

Spodnie

W spodni moda sezon zimowy jest zdominowany głównie przez wąskie i klasycznych prostych sylwetki. Jednak niektórzy projektanci wolą rozcieńczyć nudnej monotonii, prezentując jeszcze inny trend w modzie tej zimy – spodnie. Mogą być po prostu spalony lub mankietem w kostkach i wystarczająco szeroka od pasa.

Rzeczy wykonane z owczej skóry

Dyskusja na temat moda zima, a nie wspominając odzieży wierzchniej jakoś nie zatrzymany. Rzeczywiście, z początkiem sezonu zimowego, każdy z nas dążyć przede wszystkim do ochrony przed zimnem. Wiele wiodących domów mody oferują to zrobić za pomocą ubrania wykonane z owczej skóry. Chociaż futra i nie są najbardziej uderzające trend w sezonie zimowym 2017/2017 roku, ale zawsze przyciąga uwagę. A wszystko to dzięki nowoczesnej technologii, które sprawiają, że nowoczesne kożuch jest o wiele łatwiejsze do tradycyjnych.

Puste kurtki i płaszcze

Kolekcje mody w sezonie zimowym 2017/2017 było tyle pikowane elementy. Ale teraz te rzeczy wyglądają bardziej szlachetny niż te, które były modne w latach 80-tych.

0

Obroże

W obecnych obroże sezonu – to nie tylko bardzo modne, ale praktyczna część garderoby. Nowoczesny wysoki kołnierz nie tylko chronią przed zimnym wiatrem i przenikliwym, ale także zwrócić uwagę na ciebie. Opcje kołnierze kurtek i płaszczy może być bardzo różny, jak turn-down i zamocowane w pozycji uniesionej.

load...