Tradycyjna medycyna przeciw twarze – najlepsze przepisy na leczeniu chorób

Ostre zapalenie skóry, zwane róża, jest bardzo poważną chorobą zakaźną. Przepisy róży w medycynie ludowej od wieków ewoluowała. Dziś róża traktowana jest głównie przez stałe za pomocą leków. Tradycyjne metody leczenia róży stosowane jako terapia wspomagająca. Pozwalają one na przebieg choroby, zapobieganie rozprzestrzenianiu się zapalenia do innych obszarów ciała, promowania szybkiej regeneracji.

load...

Zawartość:

Przyczyny i objawy choroby

Czynnikiem sprawczym choroby jest Streptococcus, przenika przez skórę poprzez różnego rodzaju uszkodzenia: zadrapania, drobne rany, otarcia, pęknięcia i zastrzyki. W niektórych przypadkach zakażenia następuje przez błonę śluzową. Choroba zaczyna ostro gwałtowny wzrost temperatury do 40 stopni. Nudności, wymioty, osłabienie, bóle głowy, rzadko – drgawki i majaczenia.

W miejscu zakażenia, co nastąpi wcześniej lekkie zaczerwienienie, która szybko powiększa się rozmiaru i do innych obszarów skóry. Skóra staje się jasnoczerwony, zaczyna swędzieć, palić, swędzenie, nie jest obrzęk, obrzęk, drobne punkcikowate wybroczyny krwotoczne, w ciężkich przypadkach, istnieje ropne pęcherze i martwicy skóry. Najczęściej wpływa na skórę twarzy i kończyn, czasami pojawiają się zmiany na błonie śluzowej krtani, gardła i narządów płciowych. Lokalne Objawy mogą być trwałe w naturze, tj zlokalizowane w jednej części ciała lub wędrują z jednego miejsca na drugie, możliwe jest również jednoczesne pojawienie zmian w odległości od siebie.

load...

W miejscu infekcji po raz pierwszy pojawia się mały czerwony

Konsekwencje twarze

Po tej choroby w organizmie utrzymuje się bardzo dużą wrażliwość na jego patogenu, a w większości przypadków staje się przewlekłe choroby. Nawroty zwykle występują w tym samym miejscu. Jest to bardzo ważny czas, aby rozpocząć twarze zabiegów środków zaradczych ludowych i leków medycznych mądrze wybranych. W przeciwnym razie, kieszenie z róży może okresowo pojawiają się na ciele, co prowadzi do klęski układu limfatycznego oraz rozwoju obszaru skóry to słoniowaciznę.

Nawrót zapobiegania

Aby zapobiec lub przynajmniej zmniejszyć ilość nawrotów, konieczne jest, aby stosować do prostych reguł:

  • Szybko nanieść na procesy zapalne występujące w organizmie;
  • Starają się wzmocnić układ odpornościowy, jak róża dotyka głównie osoby z osłabionym układem immunologicznym;
  • Unikać gwałtownych zmian temperatury;
  • Przestrzegać higieny osobistej;
  • Jeśli nie było żadnej szkody dla skóry, konieczne jest, aby szybko i ostrożnie, aby traktować środkiem dezynfekującym.

Aby zapobiec różycy wszelkie rany powinny być natychmiast zdezynfekować

Leczenie róży

Włóż prawidłową diagnozę, mianować niezbędnego leczenia i porad w jaki sposób i jakie środki zaradcze ludowej do leczenia twarzy, lekarz tylko mogę. Nie samoleczenia. Jak tylko pierwszych oznak choroby, konieczne jest, aby szukać pomocy medycznej.

Czego nie robić, gdy róża skóra

Całkowicie wyłączone opalania oraz wszelkie promieniowanie ultrafioletowe.
Nie stosować maści, poprawiają krążenie krwi i leki obkurczające błonę śluzową, ponieważ infekcja może rozprzestrzeniać się w całym ciele.
Nigdy nie myj wodą, moczyć skażoną skórę i umieścić je na opakowaniach.

środków Folk leczeniu

Tradycyjne metody leczenia róży dać bardzo dobre rezultaty. Stosowany głównie maści, kremy, balsamy, pudry, które obsługiwane zmienioną chorobowo skórę i herbatę ziołową do użytku na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Tradycyjna medycyna dostarcza również sposoby leczenia twarze spiski i korzystania z czerwonego sukna.

  • Maści i kremy

Ulga w bólu, usunąć obrzęk, zaczerwienienie, pomaga obniżyć wysokie maści i kremy wykonane z ziół w połączeniu z miodem, śmietana, masło niesolone lub ghee.
Wymieszać w równych proporcjach z liści matki i macochy i kwiatów rumianku i dodać do nich odrobinę miodu. Pozyskanie smarować obszarów dotkniętych chorobą.

Matki i-macocha

Pomaga w leczeniu choroby. Dobra pomoc maść świeże zioła krwawnika, zmieszane z masłem.

Przygotuj roztwór śmietaną i świeżym liściu łopianu, stosuje się go na obszarze zagrożonym.

Liście babki z miodem i niech się trochę dusić na bardzo małym ogniu, a następnie pozostawić mieszaninę do warzenia i stosować na obszarze zagrożonym.

Przygotować krem ​​z roztopionym masłem i świeżych ziół leczniczych ruty i nasmarować jej skórę.

0. Babki liści – doskonałym lekarstwem na róży

  • Proszki i płyny

Zmielić na proszek liści szałwii i wymieszać z kredą w równych proporcjach. Posypać uzyskanymi poprzez skórę i bandaż. Należy o czterech razy dziennie, aby zmienić bandaż.

Nałożyć na zagrożonym obszarze miąższu owoców głogu.

Dla płyny mogą używać nalewki eukaliptusowego na bazie alkoholu.

Można po prostu umieścić na ból miejscu środka: liści babki, posypane kredą, liści łopianu, posmarowana śmietaną, trawy matki i macochy, rozdrobnionej kory czeremchy lub bzu.

  • Herbal

Zmieszać równe części pozostawia matki i macochy, rumianek kwiatów i krymskiej róża, kora dębu, kwiatów i owoców bzu i trawy kirkazona zwykle. Weź trzy dużą kolekcję łyżka i rozcieńczyć 1 litr wrzącej wody, pozostawić do zaparzenia i odkształcenia. Weź powinna wynosić do siedmiu razy dziennie przez ćwierć kubka.

5. Zbieranie ziół można stosować doustnie lub stosowane na skórę w postaci balsamów

  • Alternatywne leczenie

W dawnych czasach uzdrowicieli raczej z powodzeniem leczonych środków ludowej twarz z czerwonego sukna. Aby to zrobić, przed świtem posypkowej bolączką przesianej kredy i zwijać w czerwone szmatki. Procedurę należy powtarzać kilka dni rano przed wschodem słońca.

Zweryfikowane wieków tradycyjne zabiegi, róża naprawdę działa i pomaga złagodzić objawy tej strasznej choroby. Ale to tylko dodatek do podstawowego leczenia zalecanego przez lekarza. Tradycyjna medycyna ludowa oraz w połączeniu ze sobą, mają silne działanie i mieć trwały i pozytywny efekt w leczeniu stanów zapalnych skóry róża.

Wideo: leczenie róży

load...