Tkać fenichek

Co wygląda jak rozpraszanie perełek? Być może, rozproszenie gwiazd na nocnym niebie. Plecionki z kolorowych nici – ty nie przypomina tęczę? W zdolnych rękach mistrzów i koralików i nici, wstążki i może przekształcić się w prawdziwie gwiaździste dekoracji. Koralik do zgrubienia, nici do nici, tkaniny je słodkimi bransoletki, kulonchiki i talizmany, które są nie tylko ozdoba i specjalny znak, chip, Fenichka.

load...

Tkania bombki – to proste i ekscytujące doświadczenie, twórczy proces, który wymaga nie tylko ręcznie rzemiosła, ale także poczucie piękna, wyobraźni, a niekiedy twórczy.

Co jest bombki?

Zazwyczaj Bombki splot lub jako ozdoba dla siebie lub jako prezent. Teraz to nie tylko modny wśród młodych dziewcząt. Bombki i hołd współczesnych projektantów wykorzystujących je jako skromny Oprócz odzieży. Bombki historia rozpoczęła się w amerykańskiej kulturze indyjskiej. W 20 wieku bombki zdobione sobie hipisów i rastafarian. A dziś jest wyłącznym dekoracji i rodzaj talizmanu przyjaźni dziewczynki. Nawiasem mówiąc, peredarivanie fenechek- bardzo popularna funkcja wśród swoich fanów. Uważa się, że taki gest zwiększa moc talizmanu.

Różne bransoletki i noszone na różne sposoby: na prawicy – tkane ponownie, po lewej stronie – wygrałem. Wszystko Bombki leży trochę symbolikę. Te ozdoby – to rodzaj z przypomnieniem randki, przygody i podróże, prezenty i święta. Dlatego stosunek do takiej specjalnej rzeczy.

Jakie są bombki?

Bransoletki te mogą być wykonane z różnych materiałów. Zasadniczo BAUBLES splocie wątku Floss, wstążki, koronki i kulek. Ich tkania również stosowane różne techniki: bezpośrednie, ukośnym okrągły i inne tkane. Ale, niezależnie od gatunku w całej bombki muszą uczestniczyć wykluczają. Na wniosek wykwalifikowanych pracowników oraz jednokolorowe bransoletki są uzyskane, oraz z dowolnym wzorem, iz rysunkami i hieroglifów i liter, a nawet nazwiska.

load...

Jak się uczyć?

Bombki splot nie jest trudne, a mistrz tej sztuki może każdy wystarczy pragnąć. Tkać bombki siebie na tyle, aby skorzystać z instrukcji lub zaleceń, można znaleźć zarówno w obfitości w Internecie oraz w specjalnych książek i czasopism na robótki. Co do zasady, to w tych zasad i etapów tkania dostępny malowane. Dobrym pomocnikiem dla Ciebie i zostanie szczegółowo krok po kroku instrukcje na zdjęciach. Można również pobrać lub obejrzeć wideo tutorial te lekcje online (niektóre strony oferują te materiały bezpłatnie). Tak, znaleźć odpowiednie miejsce, kupić książkę lub czasopismo i zacząć tego ekscytującego przedsięwzięcia.

Powinienem zacząć?

Być może najbardziej łatwe do wykonania – Bombki taśm. Dla nich, wystarczy wybrać wstążkę, obcięła rozmiar nadgarstka i ozdobić kolorowymi przyciskami lub cyrkonie. Jeśli nadal chcą opanować technikę tkania, początkujący mają jedną radę: po pierwsze, tylko proste bransoletki warkocz. Wśród najbardziej popularnych początkujących proste, ukośne tkania. Spróbuj splot bransoletkę trzech kolorów, na przykład, od koronek. Na początkujących, oplatania się Fenichka ma wszelkie szanse, aby nauczyć się podstaw tej sztuki i świadkami szybkich rezultatów swojej pracy.

Ale co wyłącznym?

Po pierwsze, nawet najprostsze człowieka Fenichka koniecznie dostać ekskluzywne, jeśli chcesz. A po drugie, można zatrzymać się nauczyć bardziej zaawansowanych technik, takich jak tkactwo fenichek z nazwą? Do tego bransoletka pasuje oznacza bezpośredni plecionki i potrzebują systemu. Schematy bombki bezpośredni splot znajdą Państwo w Internecie łatwo. A oni po prostu stworzyć model i jego wyjątkowo wyłączności.

Idź na całość! Dodając do wielu rzędów oplatania bombki, nie tylko zdobyć twórcze hobby, znaleźć nowych przyjaciół, ale także dowiedzieć się, jak zrobić eleganckie i piękne drobiazgi, pobierane wyłącznie z pozytywną energią – bombki.

load...