Tak czy nie obrócić obręcz i nie jeść po sześciu?

Zawartość

Kruchu hoop na miesiąc przez 20-25 minut, po 6 nie jeść, nie mogę otrząsnąć się z prasy, ale nie żołądek, który nie odejdzie. Co robić?

load...

Dobry dni! To bardzo dobrze, że właśnie spędził miesiąc na obręczy i nie jeść po 6. I w tym samym czasie, około sześciu miesięcy dał obręcze diety „po zaledwie 6 kefir i wodę”, jak również różnych stopach Mahamasina z obcym amplitudzie. Wiesz co? Żołądek nie reaguje na manipulacje. Waga początkowo nieznacznie spadła, a następnie z powrotem do norm wydajności, a to wszystko się skończy. Po kilku tygodniach, a ja poszedłem do obręczy odkurzanie na pianinie, bo nudzi. Jest to osobiste doświadczenie. Ale obiektywna informacja mówi nam, że skręcanie i odrzucenie późny obiad nie może pomóc.

[Powrót do spisu treści]

Prosta prawda o kaloryczności bilans

Najprostszym i ważna prawda jest taka, że ​​jeśli będziemy jeść więcej niż ciało „poparzenia” w trakcie ich codziennej aktywności życiowej, to nie ma znaczenia, możemy obrócić obręcz lub podnieść 120 kg z podłogi, nie pohudeem. I żołądek my na pewno nie ma. A jeśli mniej jeść, a potem znowu, to nie ma znaczenia, możemy skręcać hoop czy cokolwiek innego, będziemy schudnąć. Warstwa tłuszczu zmniejsza się, a brzuch nie ma. Z biegiem czasu, oczywiście. Jeśli zrobimy to wystarczająco długo, aby pełnych zmian wizualnych.

Ogólnie rzecz biorąc, pozytywne opinie o obręcz w Internecie spowodowane przez jeden prosty fakt – ludzie, którzy je piszą, wystarczy umieścić w swoim bilansie kalorii i schudła pomyślnie. Tablica podawane, by tak rzec, czynnikiem motywującym.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego obręcze – nie jest najlepszym rozwiązaniem do tworzenia

Deficytu

Kalorii. Tak więc, musimy deficyt kalorii, aby pozbyć się brzucha. A teraz wydasz eksperyment. Weź pulsometr i mierzyć tętno podczas treningu. Jak często bije serce? Istnieją co najmniej 110 uderzeń na minutę? Ja, niestety, nie znam swój wiek, ponieważ może zdecydować, czy strefy tętna treningowego w 60-85% maksymalnego tętna (220 minus wiek w latach). Raczej nie ma, jak większość ludzi, którzy jeszcze nie stracili cenne umiejętności chodzenia pieszo i nie jest całkowicie opuszczony zwykłych czynności takich jak zakupy „na piechotę” i sprzątanie domu niezależnie.

Czy obręcz obrotów przez 20 minut będzie wystarczająco dużo ćwiczeń do utraty wagi? Tak, jeśli nie schudnąć. Jeśli chcesz kontynuować fundamentalnie hoop, dać sobie testową tygodniu:

  • Ważyć się codziennie, zanotować wagę;
  • Rozpocząć KBZHU rozważenia wszystkich posiłków, palić;
  • Utwór

  • I regularne ćwiczenia, też, jak również czas ich trwania

Szybkości przesyłania danych w dalszej części tygodnia. Jeśli waga idzie około 400-500 g na tydzień, to masz wszystko w porządku, można kontrolować proces. Może ci się nie podoba kształt brzucha, ale tutaj jest to konieczne, aby odnosić się co możemy naprawdę się za pomocą ćwiczeń i prawidłowego odżywiania, a to, co chcemy, ale w rzeczywistości nie jest to bardzo dużo i to jest możliwe. Tak więc, jeśli tylko schudnąć, utrzymać dobrą pracę, i połączyć ćwiczenia mocy, aby poprawić kształt brzucha. A najlepiej, jeśli się nie tylko w prasie, ale również do całego ciała.

Ale jeśli nie tracą na wadze, warto pomyśleć o tym. Wrap – obciążenia, mniejszą intensywność. A dla osoby, która porusza wiele w życiu codziennym – jest niewystarczająca.

[Powrót do spisu treści]

Hoop i

Mięśni

„Utrata tłuszczu z brzucha w 2 tygodnie”, jeśli jest prawdziwa, wzmacniając abdominis transversus (paski i podciśnienia) oraz skośny wewnętrzny (T-Strap z każdej strony). Cel ten zostanie osiągnięty, jeżeli tkanki tłuszczowej trochę, tylko sharooobrazny żołądka. Ale jeśli jest to mały, ale tłuszcz widać, warto pomyśleć o innych rzeczach. Najprawdopodobniej nie będzie widoczny efekt z powodu szybko zawinąć. Obrót „Swing”, w zasadzie, skośne zewnętrzne. Jeśli są one narażone na przerost, będzie raczej, haftować, a nie wąską talię. Ale jeśli nie – po prostu nie działa, tylko spędzać czas.

[Powrót do spisu treści]

„Nie jeść po sześciu” i czy jest w tym sensie

Nie chodzi o to, aby jeść po sześciu tylko dla kogoś, kto idzie spać 9-10 godzin na dobę i nie cierpią z powodu głodu aktywne pół dnia z powodu tej reguły. A potem, pod warunkiem, że dana osoba nie przychodzi jako dziewczynka w słynnym skeczu, że jeść 5 do 6 półprodukty kuchni restauracji i drink w 6 koktajli. Poważnie jednak, zasady te mogą być pomocnikiem i przeszkodą. Pomaga tym, którzy mają problem z „niedożywienie” przed telewizorem i kolacji z nudów.

Ale reszta to nie pomaga, zwłaszcza jeśli działa jako niepotrzebne ograniczenia, które powoduje przejadanie „x-godzin”.

[Powrót do spisu treści]

Efekty wizualne

Jeśli jest to potrzebne, aby szybko zmienić wygląd wybranej metody – nie jest to najbardziej racjonalny. Bardziej efektywne byłoby:

  • Wykluczenie z diety wszystkich, od tego, co masz, przykro mi, napełnia. Wiele osób ma taki problem ze zdrowej żywności, takich jak brązowy ryż i fasola, z drugiej – z „kontrowersyjnych” rodzajów chleba. Ale jeśli jest jakiś problem, to zapewne wiesz, to nie jest trudne do zauważenia na ten temat;
  • Zmienić plan treningowy. To był szybki efekt wizualny – chodzi o próżni i paskami, a nie o przędzenia coś w talii;
  • Większą uwagę na równowagę wodno-elektrolitowej. Sprawdź, potasu i magnezu, niedobór
  • Jeśli są obecne, poprawić go przy użyciu siły lub przyjmowania suplementów, które są przepisane przez lekarza. Dowiedz się napojem jest woda słodka, nie tylko kawa lub herbata; eliminują nadmiar soli, cukru i konserwantów, może dać szybkie usprawnień wizualnych

W dłuższej perspektywie chciałbym poinformować, aby dodać trening siłowy, aby zacząć korzystać z własnej masy ciała, a potem – coś bardziej intensywny, z wagami. Prawda jest taka, że ​​tylko wzmacniają żołądek skręca paski nie zawsze najlepsze rozwiązanie dla naszej figury i zdrowia. Z mocą i dobrze zorganizowanych codziennych czynności i poczujesz się lepiej i wyglądać bardziej harmonijne.

Elena Selivanova

load...