Szkolenie zarządzanie czasem: liczy się każda minuta

Zawartość

Największym wyzwaniem amatorskie sportowego – jest znalezienie czasu na fitness. Co więcej, im bardziej jesteśmy przygotowani fizycznie zaangażowanych, tym więcej różnych wymówek generuje. Wydaje się również, że bez izolowanym pompowania każdy mięsień i wykonywać niektóre nie tak. I cardio zrobić i rozciąganie, a nawet się do rozmowy z przyjaciółmi, a 20 podejścia do ubezpieczenia stanąć na znajomych. Dzięki takiemu podejściu, pół lub brak Trening zaczyna, czas nie jest lub odbywa się za coś nie tak. Jak zatrzymać rozpacz i spędzić połowę treningu nie jest jasne, co?

load...

[Powrót do spisu treści]

Głównym i podstawowym

Normalny pokój. Trzeba chodzić w normalnym pokoju. Nie jest to najbardziej kosztowne nie jest najbardziej szanowanym i nawet najlepiej wyposażony. A to, w którym znajduje się, co trzeba, i nie ma za darmo, kiedy jest to potrzebne. Dla naszego zdrowia z tobą mówię zębatki i ławki prasy mówić. Chodzić do pokoju, wypełnionym studentami i fitonyashkami. Osoby te nadal w stojakach tylko potrząsnąć ich biceps i autoportretów robić. Można co najmniej godzinę, aby żyć.

Bezpłatne porady: Jeśli nie trener lub po prostu nie największa dziewczynka w pokoju, który budzi więcej chłopców nie rób jak ja. I powiesić 2 gumki do baru stojaka natychmiast i zbierać dwa pręty. Cóż, jak się sugeruje, że długo zajęte, a na stałe.

Ogólnie rzecz biorąc, można znaleźć pokój i stanie się królową godzin szkoleniowych.

[Powrót do spisu treści]

Jak zaplanować szkolenia

Wszyscy wiemy, że szkolenie powinno być:

 • Ciepłe i „Hak”;
 • Pracy

 • Sprawie mobilności i amplitudy;
  siły roboczej;
 • „luzem” lub „gipertrofiynaya” część (to jest w istocie rozwiązaniem, zwłaszcza dla tych kobiet mieszkańców, którzy wolą, na przykład, moc wytrzymałości, ale poważne siły i prawidłowej pozycji, potrzebują czasu do czasu);
 • Jakaś forma pracy na układ sercowo-naczyniowy i wytrzymałość – metkon lub interwałowej części lub sprinty lub uruchomiony, lub czegokolwiek, co robisz „na cardio”; Czas spędzony na
 • Załadunku i rozładunku barze, odpierając na pytania typu „Dziewczyno, dlaczego trzeba” szukać belayer, wspinaczki i przyspieszenie pod przybysze trajektorię pocisku

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że nawet najbardziej, że nie jest elitarna siła sportu mogą poćwiczyć w wykonywaniu podstawowych podejść 3-5 i „rzeczy” wszystkie podstawowe ćwiczenia w jednym treningu nie jest racjonalne, dostajemy całkiem akceptowalny bilans czasu.

load...

Na przykład, weźmy urządzenie przez 10 minut. Jaki ma czas do tego czasu typowy fitonyashka? Poke w iPhone i wędrują apatycznie na stepper, otklyachila tylnej części ciała. To jej trening nazywa.

Ale wiemy, że z wami „wygina treningu” jest nie tyle CAS i iPhone, jak mięśnie, które będą pracować w ćwiczeniu. Aha, i „rozgrzać” jest również konieczne. Więc w rozgrzewce, schłodzić, mamy tylko 10 minut, a następnie ….

Na przykład, możemy trenować squat:

. Rozgrzewka – 5 minut. Spośród nich 2 minuty wspólnych ćwiczeń (obroty, obroty trochę się nie dzieje, kolan, bioder i kostek i ramion, barków na ramionach, brzana, to jesteś na plecach, miejsce i ramiona muszą być rozmieszczone) oraz 2 minuty zashagivany na ławce lub playoboks (najlepiej w boksie, z ławki latać poprzek połacie zabawy, zwłaszcza jeśli jest to miękki, buty kupić za piękno, a następnie wędrować czynniki rozpraszające testosteronu). Plus minute normalne przysiady głębokość twarzą do ściany, a nawet z lekkim hantle klatce piersiowej.

Następne 10 minut rzucamy na paplaniny, znaleźć naleśniki, sprawdź wiadomości i inne napić się wody. Konieczne jest, aby mieć 45 minut czasu pracy.

 • Na początku treningu, gdy ćwiczymy na sile, będzie squat. Planujemy 10 minut podejść zasilania i 5 – w rozgrzewce. Ludzkie rady do ciebie – nie „mnogopovtorit” rozgrzewka. Lepiej jest zrobić coś takiego „5 powtórzeń, 1 raz na 45 sekund, ponieważ 40-50% PM.” Plus jedno podejście wybity puste na początku. Fani rozgrzewka mnogopovtorki zazwyczaj błogiej zaparyval pierwsze dwa podejścia roboczych. Praca programowalny najmniej 3 minuty odpoczynku, a jeśli tam, „Trzy, dwa single” – lepiej niż 4-5 minut. „Brakujące” czas pomiędzy zestawami mogą być przeznaczone do pracy niektórych stożka rotatorów. Nie należy naciskać, ponieważ, jak windy nie może;
 • Tak, 15 minut minęło, usiedliśmy, a teraz możemy iść zrobić ich przerost;
  powiedzieć, my – fanem pośladkach i tylnej części uda, a to szkolenie jest coś, czego nie trzeba wprowadzać żadnych prasy na górnej części ciała. Następnie wybrać dowolną parę „pośladków-dominant” wspinaczek, dobrze, niech będzie Rumuński trakcji z wagą i przednie przysiady z hantle w głębi. I możemy zrobić 3-4 serie 10-12 powtórzeń z 45 sekund odpoczynku. Nadzbiorami, tak. 5 minut spędził;
 • Wynosi 25 minut. 10 mogą być pobierane do „izolacji” – pośladkowego macha ciężary i stopy, rasy, krany, bez względu na to, co robimy, jeśli tylko 10-15 powtórzeń z dobrą techniką. I ponad chwili odpoczynku, co to jest. Alternatywnie, można uruchomić sprinty, okres od 5 do 200 może również leżały przez 10 minut. Praca, nawiasem mówiąc, nie jest gorsza niż w odosobnieniu;
 • 10 minut pracy na środku korpusu. I znowu – pick up, które osobiście są bardziej użyteczne. Chcesz pracować ze sztangą – noszą się do baru i lekkich przysiady ze sztangą nad głową, w trybie „objętość”. Chcesz nacisnąć kostkę i przerost abdominis rectus? Poczekaj, aż będziesz niebieskim pasku ustabilizowania i zwijają się z wagą czy tureckiej podnoszenia z ciężarkami. A między zestawy kuca, można przejść lub skakanka do cardio też się stało;
 • Pozostałe 5 minut, aby szybko wyciągnąć nogi, plecy, i zrobić kilka „zmieciony” przez rolki pianki udo lub kuli, którą wybrać.
 • Wszystko odebrać Wytrząsarki, słuchawki, pasek, guma, dzienniki treningowe, a co BTSAA więcej rzeczy trzeba tam (na życzenie „taśmy” Idę jako przedstawiciel społeczności marginalizowanych) i przejść pod prysznic.

Jakie są zalety tej metody? Nie ucierpi bzdury podczas sesji treningowej. Co jest ujemny? A tak nie jest, jeśli myślisz, że „nie jest to możliwe, a wszyscy trenerzy są zawsze zajęty,” wymień ich już przydzielone do pośladków w zwrotnicy na sam z hantle w zgięciu kolana lub wcale robić gipeekstenziyu odwrócić. Cóż, rozmowy, można spędzać czas, kiedy czas będzie trochę więcej, ale cel – mniej ambitne.

Elena Selivanova

load...