Szkolenie z Internetu: mity i rzeczywistość

Zawartość

Cóż, kto nie ma programu szkolenia z Internetu na nas? Ja wziąłem od ostatniej jednej z Outlaw-gotowych planów. Cóż, OPEX również bardzo szanowany w ubiegłym roku. Oba, oczywiście, zostały przekształcone na podstawie indywidualnej ilości ładunku. Chciałbym, wiesz, alternatywny kreatywność samopisnaya i kompletny program, zwłaszcza jeśli należą do moich potrzeb. I muszę pokorna – kretyn, kretyn, ćwiczenia pomocnicze, gimnastyka, a więc w ciągu najbliższych 40 lat, a jeśli szczęście i 50. I działa uraz wolne, i dobrze, wszystko PFD zabawa nudne nie było. Podobnie jak joga, stretching, odszkodowania, ale nie jestem o osobistej rozrywki. Twierdził, że program z Internetu – po prostu horror pewnego rodzaju, nawet jeśli ich i profesjonalnego trenera, ale zdalne napisał. Szkolenie z Internetu są różne. A klienci, nawiasem mówiąc, też.

load...

[Powrót do spisu treści]

Pisz dobrze, wszystko

Nie mam żadnych płatnych programów przez Internet, nie pisz. Właśnie z tego powodu, że nie byłoby bardzo miło, gdybym gdzieś błędnie rozumieją poziomie klienta, a zawyżone obciążenia, a następnie osoba jest ranna. I to jest jedyny powód. Mogę dać rady, za darmo, a do myślenia. Ale to jest, że tak powiem, specyfika. Muszę zrozumieć poziom niewystarczający test sprawności fizycznej i przeglądu. Musimy się jeszcze, że tak powiem, z mesyatsok obserwować, jak te same digest obciążenia człowiekiem.

Bardziej doświadczonych trenerów, a ponadto przygotowanie kilkudziesięciu sportowców, takie programy są zadowoleni pisać. A wiele z nich jest o możliwościach i wszystkich praw. Więc nie chodzi o „białym fartuchu”, które są wszyscy ci, którzy nie piszą. Mamy zupełnie inny poziom, to wszystko.

Inną rzeczą, myślę, że płatne programy dziewcząt z dobrych genetyki i doświadczenie 2-3 lat w pokoju, by tak rzec, nie zawsze uzasadnia cenę. W nich, najczęściej widzimy dość przypadkowy zbiór ćwiczeń i ten sam periodyzacji. Jak rozpoznać „cud metodologiczną”?

load...

[Powrót do spisu treści]

Porady dla początkujących

Jako początkujący fitness, jesteś, delikatnie mówiąc, najbardziej pożądane wszelkiej możliwej klienta. To tylko mięśnie masz teraz rosną nawet z pamięci barze, a tłuszcz jest spalany nawet na diecie z deficytem w wysokości 5%, obserwować raczej powierzchownie. Oznacza to, że prawie nic.

Ponieważ początkujący okresowo spróbować sprzedać najczęstsze plany GPP znanych książek (NASM-ovskih, na przykład, albo nawet z APF Dmitry Kałasznikowa). Albo, trochę gorsza, wielu amerykańskich szkolenia bikinistok, którego sieć zaledwie miliardy. I bikinistki, dobrze wyszkolony, jak mogą, i nie zawsze pasują do ich osobistych osiągnięć do kogoś innego niż siebie nawzajem.

Zakup trening dla początkującego jest zwykle przekształca się w grze: „. Kto będzie cię oszukać pierwszy” Nie dlatego, że taki zły fitness lub autokary są straszne, ale płacą duże pieniądze za PFD?

Jeśli po prostu nie można ufać trener klubu efektowne, spróbuj trenera od zwykłego biegunach. Tam przynajmniej można umieścić technikę, a następnie być w stanie techniki każdemu, kto będzie, nawet w Internecie.

[Powrót do spisu treści]

Wyroby z trenerów online dobre

Co to jest dobry program? Oczywiście:

  • Program spełnia Twoje oczekiwania. Gdy nawet twoja najbardziej, powiedzmy, kontrowersyjne sugestie są brane pod uwagę, że jest już dobrze. Ale nie do punktu absurdu, oczywiście. „Nie chcę, kucać, bo nie wierzę, że muszę go” – to nie jest takie życzenie, to jest, przepraszam, staramy się iść na łatwiznę;
  • Program

  • Zapewnia progresji obciążenia. Jest nieco bardziej skomplikowana. Zazwyczaj niedoświadczonych trenerów zamiast próbować progresji obciążenia zaoferować swoim klientom zmienność. Ćwiczenia można zmienić każdy trening, ale, przykro mi, nie rób CrossFit i próbuje zbudować jakąś postać tam? Najprawdopodobniej trener – Adept nie wspiera teorię zaskoczenia mięśni. To może działać tylko wtedy, gdy mięśnie są zaskoczeni prawidłowej techniki i pod osobistym nadzorem guru. Ale jeśli klient jak straszne „zaskoczył” je nowymi i powtarzalnych ruchów tak daleko i bardzo zaskoczony. Na przykład, jak piękne może wykręcić ramiona pod pewnym kątem i mają wysokie ceny teraz w przeciwbólowych. Więc postęp – to jest, gdy jesteś w ostatnim miesiącu robi ten sam ruch, ale zmienia Seto re-układ i wagi operacyjnego. Ale nie po strome co filmy treningu i zastanawiasz się, jak to czy tamto skomplikowany atak podstępu zrobić;
  • Program

  • Że można to zrobić. Pociąga to za sobą wiele problemów, jeśli klient nie może odpowiednio opisać swoje doświadczenia z treningów. Na przykład, „17 lat w siłowni” nic nie robi, mówi. Czy przez te wszystkie lata, aby przejść w dół ścieżkę z prędkością 6 km / h, a mieszanie hip-hodowlanych w symulatorze wykonać, i tak nigdy nie nauczył się niczego. Generalnie, im wyższa liczba, tym bardziej skomplikowany plan i vice versa. Ponieważ nie może jedynie doradzić sesji Skype na teście zdolności do oceny adekwatności ciebie;
  • Wszechstronnym programem. Nie jest tajemnicą, że jeśli dużo gorliwości i skrzydłowych sił na cardio i rozciąganie szczątków. Więc cardio i rozciąganie – jest kluczem do, że tak powiem, zdrowej przyszłości. Bo nawet jeśli aktywna niechęć do nich w warunkach powinny one być, że wszystko, co mówi się o tych, którzy stosują „wyłącznie dla władzy”

Co jest złe programu? Tak, wszystkie domyślić. Ta losowo wybrana sekwencja ruchów, które nie mają znaczenia trening fizyczny. Podawane z sosem „z tym ramieniem kąt poczuła się lepiej.” A kto tam jest w rzeczywistości te kąty są uważane, mięśnie, a wielkość obciążenia treningowego? Zwykle towarzyszy fakt, że niektórzy ludzie o nazwie „góra-CrossFit” i innych „pseudo-bikini”. Jest to sposób na pociąg, gdy wszystkie dostępne ruch ciała ludzkiego konieczne jest zastąpienie prasy nogi w symulatorze Smitha (to ćwiczenie, a nie literówka), przysiady fitball (i znowu) i eksplozje w amortyzatory gumowe.

Ten człowiek jest mniej lub bardziej doświadczonych wolumen sama rzadko uznaje. Miał szkolenia na zasadach działalności zawodowej, w przypadku niezdolności do pracy z powodu silnego bólu po treningu, po prostu nie działa. Albo wie środka i jest w stanie zatrzymać. Ale wszystkie te umiejętności nie są przesyłane przez Internet, niestety. Wiele pisać programy dla klientów, mając nadzieję, że mają tę umiejętność. A oni – nie.

Od złej programu, to „czuć spalania i pracuj”, ale chcesz zapomnieć, gdzie ten cholerny siłownia jest w ciągu kilku tygodni. Ale dobrze, czy dają niezrównaną poczucie kontroli nad własnym ciałem. A wyniki. Więc starannie wybrać, ponieważ właściwy wybór dla wszystkich już masz. Powód, czując jego własne ciało, a „szósty zmysł”, który zwykle nie oszukują.

Elena Selivanova

load...