Szkolenie i żywienia, aby utrzymać formę? Nuda!

Zawartość

Niewiele osób zdaje sobie sprawę ten punkt, ale trening i odżywianie zachować kształt jest znacznie trudniej tolerowane niż nawet najbardziej rozpaczliwym restrykcyjnej diety i ćwiczeń „na spalanie tłuszczu”, w rzeczywistości, kiedy kobiety schudnąć często czują się tak, jakby oddać brzeg jest bezludnej wyspie. Tutaj tygodniowe raporty w grupie odchudzania po były internetowy pamiętnik i zrobił wszystko dobrze. Tutaj chwalony, krytykowany, wspierany obcych. Tutaj w sali podszedł i zapytał, kto jest twoim trenerem i udało tak wielka, aby schudnąć. Ale … to się skończyło, i pozostaje jakaś pustka. Wiele w tej emocjonalnej tle są stopniowo przesuwać się do starego „dopohudencheskuyu” ery. I wiecie co? Wkrótce, wkrótce ponownie odkryć kont odchudzające. Ponieważ po prostu iść do przodu?

load...

[Powrót do spisu treści]

Emocje i

Po odchudzanie życie nie składa się z jednej pozytywnej. Tak, ale nie będzie działać na całym jednorożce i tęcze połysk. Problemy mogą pozostać. Wielu, którzy „podjęte dla siebie” ze względu na przerwy w karierze lub poprawy stosunków z mężem, albo w celu znalezienia odpowiedniej osoby, albo …. Jest prawdopodobne, aby uświadomić sobie, że w większości przypadków inni nie obchodzi, jak wyglądasz. Nie, to nie tak, że zalać zimną pogardą, kiedy tylko wchodzę do pokoju i po prostu … no, nie będą traktowane inaczej po utracie wagi. Jest to, że niektórzy ludzie zaczynają zazdrościć.

To frustrujące. Tutaj można ograniczać się przez długi czas, nie istnieje jakaś 8 tygodni, a aż sześć miesięcy. Ale … Teraz już rozumiesz, że straciły na wadze i „może”, a to jest coś, smaczne i pożywne. I znowu, i znowu, bo emocje przytłaczają cię, nie rozumieją, do ak SO – zostały zmienione, ale świat pozostaje taka sama. Stopniowo, może zniszczyć wszystkich wyników.

Dlatego najlepiej jest psychicznie podzielić na same zasadnicze znaczenie dla osiągnięcia i utrzymania sprawności fizycznej.

[Powrót do spisu treści]

Rutynowe i

Wielkie dzieło odchudzania większego sukcesu zależy od tego jak doskonały był plan, który przylega do osoby, do osiągnięcia rezultatu. Często traci potrzebę jedzenia w określony sposób osoba powraca do poprzedniej rutyny.

load...

Ponieważ najprostszy sposób, aby być – diety wstecznej. Nie jest konieczne, aby to zrobić, w licznych źródeł pisać dodanie 50 kcal i 10 g węglowodanów w tygodniu. Można dodać więcej lub zrobić coś innego, co najważniejsze, z wyjątkiem starej diety i większość produktów, które pomaga utrzymać się na właściwej drodze. Jest to dobra rutyna.

I nie jest to zły rutyna. Co tam robiłeś w sali do utraty wagi? Trening obwodowy i nadzbiorami? Założę się, że zaczynasz się pocić i drżeć mocno na samą wzmiankę o tych nadzbiorami.

Konieczne jest, aby wyznaczyć sobie cel, aby dowiedzieć się, jak trenować inaczej. Każdy plan w celu poprawy bezpieczeństwa i budowę garnitur mięśni. Tuż przy „okrągłym drive” zawsze istnieje ryzyko bardzo szybko wypalić.

Skupić się na technice, a nie o tym, jak można się przejmować lub nie potu. W niektórych pokojach w kapelusz latem trenować z powodu źle umieszczonego systemie podzielonym, dzięki czemu pot – nie figuruje.

Postawił sobie za cel, takie jak szkolenia, aby stać się silniejszym, i szybciej, i pracy. Będzie to miało zastosowanie do szkolenia bardziej odpowiedzialnie i nie przegap ich.

[Powrót do spisu treści]

Różnorodność i problem wyboru

Kiedy schudnąć, problem wyboru zawężony do kategoriach binarnych – Dobrze, powiedzmy, dyni i słodkich ziemniaków i złych ciasteczka z cukru i czekolady. Dobry kurczak – i złe szaszłyki wieprzowe, i tak dalej. Gdy kalorie są stosunkowo wysokie może okazać się, że grill nie jest tak źle. I jakie są jego rodzaje z różnymi sosami ….

Sprawiają, że priorytetem do produktów naturalnych. Spróbuj wybrać mięsa, kiełbasy, owoce, sok lub nie puree i warzyw, a nie zielonych warzyw proszek do koktajli mlecznych. I ciężko pracować, aby nie dać się rozłączył. Załóżmy, że 80% z posiłku będzie zdrowe i czyste, a 20 – wszystkie, ale umiarkowane porcje. Wierz mi, spokojniejszych leczyć, tym większe szanse na sukces.

Szkolenie będzie miało nowy cel iw oparciu o to, aby wybrać „różnorodności”. Załóżmy, że chcesz nauczyć się tańczyć – do przodu. Ale 3 Moc w tygodniu będzie musiał opuścić ze względu na stan zdrowia. Ale o eliptycznego trenerem i oglądania filmów i programów telewizyjnych na zostanie zapomniane. Więc po prostu dostosować różnorodne pod jego nowe cele i wszystkie

I pamiętaj, że teraz jesteś bardziej wolny wybór, ale także większą odpowiedzialność – wiesz, jak trudno jest schudnąć i dlaczego lepiej jest, aby utrzymać się w zdrowym zakresie.

Elena Selivanova

load...