Szczerze lekcji grupowych: więcej zgodne z prawdą opis

Więcej prawdomównych opisach
Zawartość

„Nasza spalanie tłuszczu trening pomoże schudnąć w udach i pośladkach! W jednej godziny można spalić 900 kalorii i można schudnąć bez diety! Sumie 8 tygodni nasi klienci schudnąć 4 rozmiarów! Ten trening pomaga schudnąć, a jednocześnie pompować mięśnie!” O tym tekście towarzyszącym klub Plan biznesowe prawie każdej lekcji. Jeśli administracja zapewnia, że ​​nikt nie jest ranny, wciąż jest niewiele informacji na temat poziomu treningu fitness, którzy planują uczestniczyć w sesjach grupowych. A reszta tekstu do pisania, w najlepszym przypadku, copywriter. A wtedy nie będzie wiele „spalanie tłuszczu, energetyzujący i poprawia wydajność Power” epitetów. Jeśli część tekstu rzeźbi retsepshen administratora, nie będzie tylko „do odchudzania w biodrach, odchudzanie w żołądku” i innych podobnych rzeczy. Porozmawiajmy o lekcje grupowe uczciwie i zgodnie z prawdą.

load...

[Powrót do spisu treści]

Ciało Skała

Co czytamy: spalanie tłuszczu trening, który pozwala na zacisnąć mięśnie, aby spędzić wiele dodatkowych kalorii i poprawić poziom treningu sportowego! Wytrzymałość i wytrzymałość w tym samym czasie! Idealny do odchudzania!

Co to jest: Widzieliście kanał o tej samej nazwie na temat przydatności w domu? Więc Klub ciała Rock to różnią się tylko tym, że jest godzina 15 minut, a nie jak on videoanalogi. Będziesz skakać, robić Burpoe, pompek i przysiadów z gronem innego sformułowania nogi z małych krążków. Oczywiście, o dowolnej mocy, tutaj nie mówimy – tym przedziale cardio. Co lepsze lekcja? Koordynacja, „moc wybuchowy” i wytrzymałość. Idealnie dla tych, którzy chcą, aby następnie uruchomić z przeszkodami, i przygotowuje się do uruchomienia na długich dystansach. Co z utratą wagi? Takie szkolenia nie spalić dużo kalorii. Ale najważniejsze tutaj – nie są zgodne z dietą, że wszystkie dziewczyny w szatni dyskusji, ale taki, który może być odpowiedni dla Ciebie. Tak, jeśli się niesławny rock organ 2 razy w tygodniu, a trzykrotnie podnieść dość duży słupek – automatycznie swoją aktywność fizyczna nie może być niższa niż średnia, nawet jeśli reszta czasu siedzisz i leżącej. Dlatego należy zachować ostrożność, ostrożność i nie zapomnij, aby jeść dużo.

[Powrót do spisu treści]

Pilates reformator

Co czytamy: „To szkolenie dla wszystkich poziomach zaawansowania podniosą ceny energii, pomoże wzmocnić plecy i brzuch i pomoże przyspieszyć metabolizm i spalanie tłuszczu Lekcja pomaga wzmocnić zdrowie i poprawić mobilność

load...

Co to jest: … to Pilates gimnastyka na ciele rozwinąć się. Własnym ciężarem, ale wykonywane w specjalnym symulatorze, który zapewnia odporność na mięśnie. Oczywiście, opór jest, i to jest dobre, ale to, co mamy, jest złe, jest fakt, że Pilates reformator znacznie przeceniają pytania i budować siłę i spalać tłuszcz. Ale dla rehabilitacji po urazach tej lekcji dobrze działa również dobrze radzi sobie z PFD zadaniem Początkujący

[Przejdź do treści]han_2 Barre

Co czytamy: …. Zhiroszhigayuschim lekcji na podstawie baletu Build wydłużone mięśnie balet! znalezienie harmonii i piękna postawa Wzmacnia nóg, ud i pośladków, może pozbyć się nadwagi

Co to jest: .. Pamiętacie książkę „standardowe świata nogi”? Jeśli jesteśmy w tym samym wieku, oczywiście, pamiętam. Jej wszystkie dziewczęta w naszym lektur szkolnych. I czytam. A nawet byłam pełna cały przebieg. Nogi, nawiasem mówiąc, podobnie jak wielkość i charakter masowy, a pozostały. Na szczęście tendencja ta uległa zmianie, a teraz wszyscy pytają: „Jak ty pompowane te wspaniałe ogromne quadów i cielęta” I uśmiechnął się zagadkowo i przysiad. Ale sama z siebie świadomi – cielęta i quady mam z natury. Ale wracając do barre. To jest lekcja baletu ciała pod nową nazwą modne. Tak, będzie stał przy maszynie, należy wykonać kroki i zaciskania piłkę gumową między kolana. Czy można schudnąć? Czy wiesz, dlaczego nie schudła od NMS? Tak, ponieważ moja dieta była pełna zupy, ziemniaki z masłem i bez obliczeń. Ale węglowodanów po 16 nie jeść, aha.

[Powrót do spisu treści]

Obwód Szkolenie

Co czytamy w tym samym czasie schudnąć i wzmocnić mięśnie możliwe! Wystarczy pół godziny można spalić dużo kalorii, poprawiają metabolizm i doskonałe potreniruetes całe ciało.

Co to jest: Szkolenie dla początkujących w siłowni, izolując poszczególne grupy mięśniowe. Jako „sercowo-minute” będziesz skakać na stopniu lub wykonywać dziwne pas z zumba. Metabolizm, przepraszam, to nie uległa poprawie. Teraz, jeśli wziąć ciężar sztangi około 70 procent odnopovtornogo maksimum, ale usiadł z nią 10 razy, a następnie bez odpoczynku natychmiast ukręcić zaledwie 12 z podłogi, z nogami na stole, a następnie ponownie bez reszty, pasek do paska na stoku pociągnął a następnie drugiego, a rzuca są zrobione z dużym ciężarem, a ukończyli tę ofertę kroczy ciężarów – że będzie to jeszcze jeden sposób, aby „poprawić przemianę materii.” A dokładniej w kategoriach – uzyskać obciążenie mocy w tym samym czasie ze wzrostem częstości akcji serca i spalić więcej kalorii, a także zmusić organizm do spędzenia energię na odzysk.

[Powrót do spisu treści]

Jazda na rowerze

Co czytamy: spalanie tłuszczu trening na rowerach! Pomaga wzmocnić mięśnie brzucha, ud, łydek, pośladków, to wspomaga utratę wagi, spala 800 kalorii na godzinę!

Co to jest: to świetna alternatywa dla cardio. Jeśli jesteś przygotowany – naprawcza cardio, co dziwne, nie przerwa. Lekcje jazdy na rowerze w klubach fitness dostosowanych do osoby o średnich poziomach zaawansowania. To On wlewa się tam, a następnie wyciska się i takie tam. Ale jeśli na dobrym poziomie, ale także pod względem mocy, co 3-4 dni, ryzykujesz tylko odzysku treningu. To proste – dobry trening nóg dość problematyczne, aby przejść do tych trybów, które wymagają ładnego instruktora. Spinning w języku polskim nie można tyle, ile będzie to znaczne obciążenie dla Ciebie. Ale co spalanie tłuszczu … zużycie energii jest silnie uzależniona od tego, czy uczeń jest podatna na nieostrożne. Jeśli jest to bardzo trafne – a następnie dostać gotowy do nagrywania w ich aktywów jest coś około 300 kcal mniej. Prawie taka sama kwota będzie można spędzić kilka godzin spacerując po centrum handlowym Tak w wielkim dziele odchudzania z cyklem najważniejsze – nie zajmują się jednak, samooszukiwania.

[Powrót do spisu treści]

TRX

Co czytamy: Lekcja dla wszystkich poziomów! To pomaga spalić tłuszcz i wzmocnienie mięśni, jest absolutnie bezpieczny dla stawów i kręgosłupa

Co to jest: Ćwiczenia z własnym ciężarem ciała w pętlach. Zwykle mówimy o „każdym poziomie przygotowania” znacznie wyolbrzymiają rzeczywistość ludzi z tym samym poziomie kształcenia (co jest zero) nie mogą angażować się w grupach i jeden-na-jeden z instruktorem. W przeciwnym razie jest to grupa liny przywiązane do sworznia, prędzej czy później. Ponieważ „ten sam poziom” jest często towarzyszy dość kiepskie koordynacji ruchów, a tym samym poczucie równowagi. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo – także to zależy od treści lekcji. Początkujący łatwiejsze w obsłudze mini-bar, niż usiąść bez wagi, na przykład, z jedną nogą w pętli, z drugiej – na podłodze. Dlatego należy zachować ostrożność i ostrożny … i moc, że lekcja, choć nie jest substytutem ….

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie opisy zajęć grupowych jest, by tak rzec, naturę marketingu. I powinno być brane pod uwagę przy wyborze pomiędzy lekcje grupowe i siłownię.

Elena Selivanova

load...