strategie utrata masy ciała 4, które prowadzą do nikąd

Zawartość

Tak, dzisiaj mamy kulturalnej i edukacyjnej spotkanie orientacji ukierunkowania prac nad błędami. Tak, wszyscy należą do treningu bardzo poważnie, umieścić je na liście spraw priorytetowych, a trochę jak, i zachować dietę też. A my przestrzegać zaleceń magazynów fitness. I sportpit jedzenia. Ale rezultaty odchudzania, czasem, delikatnie mówiąc, rozczarowujące nawet najbardziej stabilnych psychicznie kolegów. Przyznać się do siebie, ja nie, czy grzeszyć przeciw ZOZha?

load...

[Powrót do spisu treści]

Nadużywanie termogeniczne spalaczy tłuszczu

Co: Kupimy jakieś pigułki, diety, które mówi: „sport palnika tłuszczu” i pić je na zasadzie wiecznego oczywiście, że nie jest dla 3-6 tygodnie w instrukcji i zawsze

Co chcemy: szybka utrata tkanki tłuszczowej, co jeszcze. Piękna obietnica pakowanie, że szkolenia będą bardziej efektywne, a dieta -Więcej niż światło.

Co się dzieje: że nie można spać, i włączył część nocy we własnym łóżku, a wręcz przeciwnie, sen jest w porządku, ale w godzinach popołudniowych. Zamiast szkolenia, które po prostu nie może. Z dietą też dzieją się dziwne rzeczy. Ty nie możesz wpakować mini-His 6 porcji, nie możesz przestać spożywania posiłków. Jeśli sytuacja jest tak, po prostu nie pasują stymulantów układu nerwowego (kofeina, guarana, yerba mate ekstraktu). Albo połączyć je z nieodpowiednich dawkach kofeiny w życiu codziennym, lub po prostu nie może się ostać. Dzieje się tak też. I nie oznacza to, że nie będą mogły stracić na wadze. Będziesz w stanie spalić tłuszcz po prostu za pomocą zwykłej zbilansowaną dietę, mieć cierpliwość.

load...

Co zrobić: Ja osobiście nie polecam termogeniczne spalaczy tłuszczu. Wyczuwać od nich na normalnej zdrowej diety jest nie tyle cierpieć wahania nastroju i zaburzenia snu. Spróbuj schudnąć bez nich, a jeśli nie, należy skontaktować się z dietetykiem sportowym do obliczania poszczególnych dawek kofeiny. I obserwować wreszcie zalecenie, aby wycofywać kawę.

[Powrót do spisu treści]

Syndrom dwutygodniowego planu

Co: Kilka tygodni robi dla Cosgrove. Zauważamy, zbyt trudne, patrzą na nas dziwnie, a plan nie schudnąć. Skaczemy na „klasycznym pięciu rozłamu”. Kilka tygodni z powrotem do Cosgrove, bo zmęczony. A potem drugiego, a lekcje grupowe wyjeżdża. Ponieważ nie tracąc na wadze.

Co chcemy: piorun widoczne rezultaty

Co się dzieje: Średnio podstawowym przystosowanie do jakiegokolwiek programu ćwiczeń jest wycofywany przez 2-3 tygodni. Nie masz czasu, aby nadać programowi szansę i proszę o zbyt wiele. Nie skupiaj się na profesjonalnych sportowców, którzy osiągają widoczne rezultaty w ciągu kilku tygodni. Mają poziom sprawności, a drugi i, przepraszam, dieta jest bardziej restrykcyjne. Nie jest w tym sensie, że składa się z dwóch arkuszy sałaty, w tym sensie, że jest on przeznaczony wyłącznie do kalorii i obserwowane.

Co robić: wybrać dobry program periodized a następnie ją co najmniej przez rok. Okrutny? Ale jedyną rzeczą, która działa. Put eksperymenty z cardio, wypróbować nowe zajęcia aerobiku, zapewniając jednocześnie naturę mocy procedury programu.

[Powrót do spisu treści]

Rozpaczliwe próby, aby uzyskać najlepszą dietę

Co: Dzisiaj, dieta co drugi dzień, jutro – jest białkiem, pojutrze UD2, a więc

Koło

. Co chcemy: raz Wyniki pioruna

Co się dzieje: zmęczenie spowodowane kombinacją niestosownych rzeczy, a mianowicie – ścisłą dietę, regularne ćwiczenia i intensywnej braku nawyku ograniczeń żywnościowych. Nie dlatego, że popularne „high-speed” nowoczesne diety organizm ma prawie żadnych szans na całkowite wyleczenie, najprawdopodobniej jeszcze zbyt wcześnie, aby spróbować „dokręcić śruby”, tłumacząc swoją decyzję przez coś jak „schudnąć całą drogę.”

Co zrobić: Zaakceptuj fakt, że dieta nie jest odpowiednia dla profesjonalnych sportowców pierwszym i drugim roku szkolenia. Twoje ciało i tak desperacko stara się przezwyciężyć stres, „przejście do zdrowego stylu życia”, a masz jeszcze do osiągnięcia zwykłego braku paliwa (tak, węglowodany). Można schudnąć i nie chodzi przede wszystkim dieta. Wybierz zrównoważoną dietę z umiarkowanym ograniczeniem kalorii, a jeśli chcesz niemal całkowity wyjątkiem produktów vysokoglikemichnyh typu cukier, i chudniesz na zdrowie.

[Powrót do spisu treści]

Metkono mania

Co: Wykonywanie HIIT lub cyklicznego (metkonov) wraz ze zwykłego programu energetyki „estetyki”, to znaczy, ze szkoleniem mnogopovtornym w stylu kulturystyki

To, co chcemy „spalić resztki tłuszczu” lub „schudnąć jak najszybciej.”

Co się dzieje: Powiedzmy poniedziałek ciebie, aby rozgrzać na bieżni i robi ćwiczenia na piechotę. Jak przekazał wielką Canal Yugifted, robisz banda prasy nóg podejść, w tym samym zgięcia-extension i niektórych rumuńskich pragnienia. I wtorek, tuż przed cardio na bieżni, to przyciąga wzrok reklamy HIIT lub Rock Typ atletyczna budowa ciała. I robisz kilka skoków, Burpoe i inne typowe „metkonovyh” ruchów Zamiast biegać umiarkowanych odstępach czasu lub chodzenia. Albo, co gorsza, można przeczytać żadnego „planu bikini sportowców” i zabija treningu obwodowego. W środę, nie można nie tylko ćwiczenia, ale także łatwo chodzić. I tak to idzie prawie do soboty. Oczywiście, aby przywrócić jesz dużo. I nie schudnąć.

Co zrobić: W ogóle, nie wszystko oznaczone jako „wysokiej intensywności” dotykać jeśli będzie mi wybaczyć, pierwszy rok w sprawności energetycznej. Jeśli nie po raz pierwszy użył zasadę zawodowej. Czy finishers z wysokiej intensywności ćwiczeń dziennie władzy. Na przykład, po nogach zrobić skoków zestaw bilderskom stylu oraz skoki nożyczki, ale nie 10 rund, i powiedzieć: 3-5 samopoczucie. A w dniu aktywnego marki odzysku, na przykład, sprinty w basenie, aby złagodzić nieszczęsne nogi. W środę, klatce piersiowej i triceps szkolenia „Get” trochę maszynie do wiosłowania w celu przyspieszenia lub samo Burpoe. W czwartek, z drugiej strony, można uruchomić na odcinku toru. W piątek, poćwiczyć swoje plecy i biceps z Delty, bierzemy jak huśtawki Kettlebell. Nie musisz huśtawka na pół godziny, czy 8 rund Tabata, na przykład. Cóż, spać w nocy, a sklep do soboty. Ciało będzie dziękuję, i zaczynają reagować na wysiłki, a nie po prostu „iść do łóżka” w drugim dniu cyklu tygodniowym.

load...