Splot opaski: warianty nitki

Zawartość:

Moda na odręcznych artykułów z wątków pojawił się dawno temu. Pomimo tego, że nie traci na popularności. Powinno być nastolatka nosić coś takiego na ulicy, jak od razu, a inni naśladownictwa. Nawet najmodniejsze panienki chcą nosić taki produkt. Ponadto, te bransoletki są wykonane bardzo łatwo. Najważniejsze – aby pokazać trochę wyobraźni i przeczytać kilka klas mistrzowskich, które pomogą uporać się z tym zadaniem. Rodzice zauważyli hobby dziecko nie powinno przeszkadzać, bo pojawia ludzkiego zaangażowania.

load...

Aby dowiedzieć się, jak splot bransoletki, należy najpierw wybrać odpowiedni wątek. Najprostszym rozwiązaniem – aby używać nici dentystycznej, która jest używana do haftowania. Są one na tyle silne i posiada pożądaną grubość.

Ponadto, mają one tak ważną funkcję dla wielu dziewcząt jak jasnych kolorach. Można wybrać dowolny kolor i używać ich kilka rodzajów. Poza gwintem się inny sworzeń i nożyczek. Szerokość samego produktu mogą być bardzo różne. Ten sam rozmiar będzie zależał od grubości ramienia. Konieczne jest, aby mierzyć centymetr znać dokładne parametry, to jest od tego wskaźnika powinna być odpychane przy gwintowaniu.


Powrót do spisu treści

Tkania nici – prosta wersja

Początkujący igła kobiety najlepiej jest zacząć od najprostszych opcji. To trwa od 6 lub 8 pryadok. Konieczne jest, aby podjąć szereg różnych kolorów nici i zmierzyć długość równą szerokości nadgarstka, dodając o kolejne 8 cm na magazynie. Jeśli nie chcesz mierzyć, to można po prostu wyciąć 60 cm i już w trakcie tkania przymierzyć bransoletki na raz na sobie. Następnie wyciąć wszystkie zamki muszą być związane z jednego boku urządzenia. Powinien on być dołączony do niczego z bolcem. Jednocześnie powinno być łatwe, aby usiąść i tkać swoje ręce. Teraz można rozpocząć ciekawą ćwiczenia. Odbywa się to w bardzo prosty sposób. Po pierwsze, należy podzielić na dwie części nici tak, aby każda ze stron była jedną z tego samego koloru. Jeśli splot z 8 pryadok, natomiast po bokach być cztery.

load...

Braid węzły z rękami musi być w pewnej kolejności. Aby to zrobić, należy wybrać jakie kolory będą iść pierwszy i który trwać. Powiązać trzeba tylko ten sam ton. Technika jest prosta: najpierw trzeba związać nitką sekundę, tak aby wyszło dobrze. Działanie to powinno być powtarzane na każdej nici. Sposób ten pasek dopletaetsya do końca i jest w postaci warkocze związać. Jaśniejsze i bardziej zróżnicowane kolory, tym piękniej będzie wyglądał gotowy produkt. Możliwe jest splot różnego rodzaju wstążkami, koralikami lub koralikami. Ponadto uzyskać rękę, można doskonalić swoją technikę. Tkactwo jest również asymetrycznie lub na różnych stronach. Wzór zmieni, bransoletki i stać się bardziej oryginalne.
Powrót do spisu treści

Tkana z przędzy z łańcuchem

Często ci, którzy opanowali technikę tkania bombki proste, to nie wystarczy. Dlatego te panie zaczynają pokazać swoją wyobraźnię i wymyślić coś nowego. Dobrym rozwiązaniem – aby uczynić swoje ręce coś podobnego z wykorzystaniem tradycyjnych łańcuchów. To może być dość wszystkich, zarówno małych jak i dużych jednostek. Tak więc wystarczy kupić najtańszy łańcuch w sklepie jubilerskim. Głównym warunkiem – powinien być wielkości nadgarstka przyszłego właściciela. Jako wątku trzeba podjąć regularną nici, ale to jest piękne i wyglądają grubsze opcje, takie jak przędz dziewiarskich o średniej grubości. Jeżeli sam łańcuch ma duży pierścień, a następnie dopasowanie i grubości przędzy wełnianej. Ponadto trzeba też haczyk. Gdy wszystko jest przygotowane, jest możliwe, aby rozpocząć proces produkcyjny.

Dokonywanie bransoletki więc początkowo jest to konieczne, aby naprawić gwint na haku. Po tym, konieczne jest, aby zdać ekstremalną ogniwo w łańcuchu i zamocować go w porządku. Pod koniec serii jest warte dokonywania dodatkowej pętli, kolej i dzianiny drugi szereg wątków. Ich życie może dowolną ilość wyboru. W związku z tym, jeśli jest to konieczne, aby uzyskać ogólny pogląd, że jest konieczne, aby kolejne wiersze. Rozważmy następujący oraz fakt, że w ten sam sposób, z rękami potrzeba na drutach i łańcuch na drugą stronę. W rezultacie powinno to być w środku. Jeżeli łańcuch składa się z pięknych kamieni, można uzyskać bardziej oryginalne.


Powrót do spisu treści

Tkania techniki frędzla

Innym sposobem tkania nici może być formowany na frędzla techniki. Istnieje potrzeba woskowany sznur i dużych kulek. Jeśli przewód nie jest, to wymyślić i przędzy na drutach. Technika ta jest odpowiednia dla tych, którzy kiedykolwiek zaangażowany w frędzla i wie, co pojedynczy węzeł płaski i kapucyn knot. Dla doboru odpowiedniej długości należy owinąć nadgarstek pięć razy. Takie wątki potrzebują 7 sztuk. Muszą być przymocowane do poduszki lub dowolnego obiektu ze szpilką, aby podzielić i zacząć tkać swoje ręce ekstremalnych trzy aspekty. Muszą zrobić 5 pojedynczych płaskich węzłów. Po tym, przenieść na prawą stronę i zrobić to samo. Na wątku, który został pozostawiony w środkowej konieczności noszenia kulek.

Następnym krokiem powinno być objęcie prowadzenia w środku i dwóch skrajnych. Spośród nich, trzeba splot pięć więcej pojedynczych płaskich węzłów. Zatem, ręce trzeba zrobić resztę serii. Nie może być dowolna ilość. Wypełnić wszystkie niezbędne koraliki, na podstawie której będzie ślub. Końce lin są połączone. Następnie zapięcie. Dla zajmie kolejny dodatkowy wątek, na którym zamocowane są węzły kwadratowe używanie ich będzie regulować bransoletki. Więc nie przyjść cofnąć, wszystkie pozostałe końce związanego węzła „kapucynów” i dokręcone. Takie techniki i na końcu taśmy lub pasa. Jeśli istnieje potrzeba, to warto spróbować tkać swoje piękne i oryginalne bransoletki nici. Przy odrobinie wyobraźni i wytrwałości, a wszystko okaże się najlepszym sposobem.

load...