Spędź pozyskania: prawdziwe zakupy na dobry rysunek

Zawartość

Dostałem mnie tutaj błyszczący magazyn. Muszę powiedzieć, że w ciągu ostatnich trzech miesięcy mam pracowali ciężko przygotowuje się do realizacji kolejnego projektu badawczego i tylko książek / czasopism / tez nie czytałem. I roku było „owocne” na program treningu siłowego świata anglojęzycznego, ja też chętnie opanowane. W ogóle, oprócz szoku kulturowego przeżyłem szok finansowy. Jeden mały artykule czytamy: „Mapa w sprawności 30 000 rocznie – jest szalenie drogie Chodź, lepiej kupić trenerów infomercials telewizyjnych, a oni Ci stonowanych ciała.”. Wtedy, jak mówią, nie było informacji o tym, jak nie należy robić. Ogólnie rzecz biorąc, jestem tutaj ja napiszę osobną opinię, a ty sam zdecydować, telezakupy z wątpliwych perspektyw i dietkoy 1400 kcal, zgodnie z zaleceniami połysku lub normalnej diety i normalnego wykonywania również.

load...

[Powrót do spisu treści]

Kup nóżka Mistrza ekspandera za 400 rubli

Dlaczego nie: To urządzenie jest przeznaczone do wzmocnienia wewnętrznych ud i „przeniesienia” piersi. Jak wiadomo, ćwiczenia Izolacja na wewnętrznej stronie ud nie są tak wiele do osławionego błyszczącym „lift”, by podnieść ton. W tłumaczeniu – mięśnie staną się większe rozmiary i krótsze. Po prostu, jeśli uda ocierają się o siebie podczas chodzenia, mieszanie z nóg ekspandery tylko pogorszyć sytuację. Oczywiście, jeśli nie używasz dietkoy 1400 kcal z ryzykiem dla metabolizmu. Ale mieszanie z ekspanderów niskie napięcie dla niemowląt – to nie jest poważne, co najmniej. Odporność, przepraszam, to nie jest tak, że jest coś podnieść.

Jak powinno być: nie kupuj ekspandera. 400 rubli, kup sobie piękny gumową podkładkę na wykonywanie podłogi na przyszłość. Albo przejść się manicure. I do „podnoszenia” Get hip głębokiego przysiadu z naturalnym preparatem z nóg. Wstaliśmy, obcasy poniżej kości miednicy, palce rozdzielone, tak aby być wygodne. Teraz „na klasykę gatunku” reprezentują niski stołek i są wystawione na jej pośladki, nie zapomnij, aby pociągnąć za brzuch i podnieść biust. Sygnał „stop” dotyka łydki i ścięgna. Z tej pozycji możemy stanąć prosto w szafie. Pracować wszystkie mięśnie docelowe, a nie tylko osławiony „wewnętrzną powierzchnię”. 10 minut przysiady spalić od 60 do 80 kalorii, przy okazji. Ale dla „lift piersi” – leżąc nacisk i ściskanie. Z skarpetek.

[Powrót do spisu treści]

Kup Exerciser Ab Ranger 2700 str

Dlaczego nie: Ponieważ prasa może podkręcić łatwiejsze i tańsze. Symulator służy do wzmocnienia mięśnia prostego abdominis. Usiąść na ławce i zrób zagięcia. Konstrukcja jest odporna na bezpośredni i daje dodatkowe napięcie mięśni. Jedynym problemem jest to, że ton mięśnia prostego, 90% obecnie, i tak, i, przepraszam, wypada brzuchu wysoki procent tłuszczu, który jest usuwany korekcji mocy i plan treningowy i słabość mięśni poprzecznie. Jej dom, „Swing” bary i pompki.

load...

Jak powinno być: pieniądze można wydać w prowincji na miesięczny abonament do klubu fitness z grupy Pilates i gorącym żelazem. Dwa tygodnie iść „do pierwszego” dwa – „drugi”, spędzić 2-3 godzin tygodniowo, przyspiesza przemianę materii, wzmacnia mięsień poprzeczny, zysk. Oh, przepraszam, znieść pewne spadki. Jeśli „nie jest rozwiązaniem” – wydać pieniądze, aby kupić sobie mini-bar lub składane hantle do treningu siłowego. Pobierz żadnego planu z hantlami dla początkujących do całego ciała, a być z nas siłą. Ale w kiosk w barze. Jeżeli nie jesteś początkującym i trzeba rzeczywiście stworzyć dodatkowy opór ma już kupić sobie … poziomy pasek w drzwiach, a zamiast skrętów, unieś nogi w imadle.

[Powrót do spisu treści]

Kup wstrząsnąć ciężar hantli do 1300 rubli

Dlaczego nie: Pomysł cud hantlami jest to, że przesunął się środek ciężkości, który zresztą „pływa”. Oznacza to, że przy każdym wzroście, mięśnie są ładowane pod innym kątem, które rzekomo zapobiega adaptacji i pomaga spalić więcej tłuszczu. Wszystko to oczywiście będzie działać, nie bądź hantli o wadze 1, 3 kg, a jego użytkownik – początkujący. Co powinno zwykły człowiek, a potem? Zgadza się, stają się mocniejsze, a anatomicznie normalne sposoby. To znaczy, nie skręcając obwarzanek bez drgań, co jest łacińska disco wstrząsnąć nieprzyzwoite, a minimalne stawy załadunku. W ogóle, jeśli nie można zrobić … Mmm … co najmniej 10 pompek, pompek uczyć się od podłogi i nie wstrząsać niż nieznane.

Jak powinna wynosić: dla 1300 P w każdym regionalnym centrum można znaleźć sposób, aby odwiedzić siłownię. Spójrz dla klubów, otwarty od 7 rano, rano i dostać abonament do nich. Następnie, albo siebie lub znalezienie dodatkowych środków na trenera. Jednak samokształcenie jest bardziej skuteczne niż Tryasuchev hantle. Tak, i będzie zabity na służbie nie pozwoliłby trenera w klubie. Jeśli jesteś bardzo, bardzo nie mogą trenować rano, za te same pieniądze, znajdziesz piwnicy krzesło. Jest to najczęściej mieści się w Pałacu Sportu, instytucji komunalnych lub podobnej. I istnieje poważne poglądach panienki po prostu szczęśliwy. Trochę uroku, a trener pomoże. Cóż, albo, alternatywnie, można pomóc nikogo. W tych pokojach są zazwyczaj dobra atmosfera, a nie o wiele bardziej przyjemne niż w klubie zdrowia, zatłoczonych dziewcząt, włóczy się bez celu po ścieżce i sprzedaży suplementów niejasne „profesjonalnych trenerów”.

A dla tych, którzy zasadniczo chce zrobić, załadunek mięśnie pod różnymi kątami, ja osobiście radzę nauczyć się ćwiczenia z ciężarkami. 1300 p może kupić skorupę 8, 12 lub 16 kg. Wystarczy wziąć hantle żelaza bezpośrednio z wygodnym uchwytem, ​​a nie coś plastikowych toksycznych kolorach, które następnie będzie zarysować palmę słabo spawów. Wtedy wiesz, gdzie iść i pobrać film instruktażowy dla początkujących. Powiedzmy, waga – to jest trudne i „zabić” to jest łatwiejsze niż Tryasuchev hantle. Tak, to trudne, ale jeśli już zyskał PFD (przysiady, pompki i pull-up bez ciężarów), będzie można nauczyć się i za naciśnięciem przełomu. Tak, i „modyfikacja”, też.

Ogólnie rzecz biorąc, należy uważać, być ostrożnym i nie marnować małymi rzeczami. Fitness – jest ona dostępna i skuteczna. Nawet bez telezakupów i czasopisma błyszczącym.

load...