Ślub włosy i makijaż: wskazówki dla przyszłych narzeczonych

Wszystkie dziewczęta w dniu ślubu przeżyć wiele emocji o swój wygląd i chcą wyglądać oprzeć. Oczywiście, wszystko musi być idealne. Po wybraniu sukni ślubne fryzury i makijaż – główne zadanie przyszłej panny młodej. Wielu wierzy, że mieszkać na to pytanie nie brzmi: przyszedł dobry wizażystka i doświadczony stylista zrobi wszystko dla pieniędzy, a ty jesteś piękna i szczęśliwa. Jest to swego rodzaju prawda, ale stylistka swój pogląd na obrazie, a nie zawsze jest taka sama, jak idei piękna. Ogólnie rzecz biorąc, nie denerwuj się na uroczystym dniu, trzeba myśleć z wyprzedzeniem wszystkie szczegóły i subtelności, jak fryzury i makijażu.

load...

Zawartość:

Bardzo dobrze przyjęty te dziewczyny, którzy spędzają tak zwaną próbę: wybrać różne opcje do stylizacji włosów i meykapa włosów, spróbuj wszystko sam, zrobić zdjęcia poszczególnych opcji i widok z boku. Takie próby umożliwiają skonsultować się z bliskimi przyjaciółmi, dokonać właściwego wyboru i zatrzymać się na coś konkretnego. Prawidłowe przygotowanie wyklucza przykrych niespodzianek w taki piękny dzień.

Wybór cech fryzury

Fryzura ślubna zależy od modelu stroju i stylu, który odbędzie się ślub. Jego pojawienie się, po prostu trzeba prowadzić ku uciesze wszystkich gości, więc wszystko musi być harmonijne.

load...

Jeśli masz suknię z odkrytymi ramionami i biustu, wybór fryzury przed tobą jest wielki. Ten garnitur i ścisłe loki, loki i małe, i po prostu proste włosy z lekką stylistyką. W ostatnich latach, pod sukienkę stanik styliści często zalecają ażurowe warkocz warkocz na bok.

Sukienka ze ścisłą low-cut w kształcie łodzi podkreśla dekolt i wymaga klasyczne fryzury. Podnosząc włosy, mogą być ozdobione różnymi akcesoriami. To może być Diadem, obręcze, tiary i welony. Wielki podkreślają wizerunek panny młodej świeżych kwiatów w jej włosy. Często używany storczyki, grzybki, żonkile i freesias. Ale jeśli ulica jest gorące lato, to najlepiej użyć do dekoracji kwiatów tkanin, rozcieńczając swoje szpilki, koraliki i koronki.

Aby sukienka z przezroczystą koronką lub idealnych delikatnie nici bombowych lub loków. Ale gorset jedno ramię asymetryczne środki fryzurę. To może się zmniejszać po jednej stronie wiązki włosów, asymetrycznych wybuchów lub kilku pasm, które zostały zwolnione po przeciwnej stronie.

Oblubienica emocje czasami wpływa na jego chęć do radykalnej zmiany wizerunku. Źle to nic, ale wystarczająco dobra. Jeśli o czymś i zmiany, to tylko kilka tygodni przed ślubem, w przeddzień uroczystości eksperymentów nie warto. Po tym wszystkim, włosy powinny być nie tylko atrakcyjne, ale również wygodne, trwałe i podkreśla naturalne piękno.

Jeśli jesteś właścicielem krótką fryzurę, nie martw się, że w dzisiejszych czasach nie zabrania mieć wspaniałą fryzurę ślubną. Z przedłużanie włosów może zaskoczyć każdego z eleganckich loków.

Co panna młoda welon

Niektóre z dziewcząt z welonem i nie chcą patrzeć na tej ładnej i kobiecej estetyki. Są one ozdobione kryształkami włosów, tiary lub kwiatami. Ale z punktu widzenia wizerunku większości ludzi panny młodej jest nadal związana z welonem jako symbol niewinności i delikatności.

Tradycja noszenia chusty na głowie przyszedł do nas ze starożytnych cywilizacji, która była jednym z istotnych elementów ślubny. Na przykład kobiety w starożytnym Rzymie nosiły welon w kolorze czerwonym, co oznaczało posłuszeństwo jego dobrany następca, a zasłona Grecji był kolor słońca i wszyscy uważali, że jego długość zależy od siły małżeństwa.

W Rosji, zamiast welonu nosiła chustę, które objęte nie tylko włosy, ale również twarz. Po szef Chusteczka ślubna strzał tylko do gospodarstw domowych, zagraniczne nie powinno być postrzegane w inny sposób być problemem całej wsi. Takie przekonania dokonały zasłona symbolem ochrony przed siłami ciemności, więc jest to zasłona ukrywała nowonarodzone dziecko.

W XVIII wieku, zasłona znalazła formularz, który osiągnął czas. Teraz jest jasne, delikatny welon koloru białego, który jest dołączony do włosów. W zależności od stroju, zasłona może być innego koloru. Jest ozdobiona kryształkami, cekinami lub kwiatami. Dzięki niej wyglądać świetnie i loki, loki i złośliwy, a nawet proste włosy. Fryzura ślubna ma kształt zasłonę nad i pod nim.

Wyszukane fryzury doskonale z pojedynczej warstwie welonem. Są one dodatkowo ozdobione wstążkami, kwiatami, perłami i kryształkami. Piętrowe zasłona sprawia, że ​​obraz młodej eleganckie i wyrafinowane w połączeniu z układaniem bez elementów fantazyjnych. Trójwarstwowy welon wrażeniem włosami, w pobliżu barokowego stylu. Wszelkie kręcone kosmyki włosów z elementami idealnie pasuje tutaj.

Wskazówki dotyczące wyboru fryzury ślubne

Zasady wesele make-apa

Aby poprawnie makijażu podkreślić urodę panny młodej, trzeba przestrzegać pewnych zasad. Jest bardzo ważne, aby wiedzieć!

  • Zasada №1

Nie fryzura i makijaż ślubny nie może ukryć zmęczony i zwykły wygląd skóry. Więc rozpocząć dbanie o jej potrzeby na kilka tygodni przed wyjazdem. Dokonaj wstępnej peelingu, spróbuj spać więcej, pić wodę co najmniej dwa litry dziennie, zrezygnować tłuszczowych i pikantnych potraw. Zrównoważona dieta doprowadzi od ciała i poprawy zdrowia. Ale nie przesadzaj z dietą, tak aby nie zemdleć w dniu ślubu.

  • Zasada №2

Bez względu na to, jak czyste i idealne nie była twoja twarz od tonalnych fundacje nadal nie można uciec. Po tym wszystkim, zdjęcia ślubne, nawet najbardziej drobne usterki zostaną przyznane w formie pasemkami i psują twarz panny młodej. Więc podnieść jakość fundament i proszek. Jeśli skóra jest lekka i delikatna, należy konsillerom. Pomoże to ukryć cienie pod oczami i innymi nieprawidłowościami. Konsiller powinien być jeden ton jaśniejszy od skóry, stosuje się go w pierwszej kolejności, po oczyszczeniu twarzy, a następnie tonalny fundacji i proszek.

  • Zasada №3

Oczy – zwierciadłem duszy młodej. Make-up w okolicach oczu musi przetrwać tak długo jak to możliwe, więc należy użyć podstawy w cieniu. Same cienie nie powinny być bardzo ciemne kolory, ale jest to w zgodzie z sukienki, akcesoria i kolor oczu. Przejścia od koloru do koloru zrobić gładka i miękka. Najlepiej jest zastosować technikę nakładania cienia „Smokey Eyes”. Aby poprawić wykorzystanie brwi ołówkiem do koloru włosów. Blondes zaleca jasnobrązowy kolor, a brunetki kolorowe – ciemnobrązowe. Czarny nie używać – daje wiek panny młodej i sprawia, że ​​jej sposób niegrzeczny. Nakraste rzęs wodoodporny tusz do rzęs, tak aby w razie sentymentalnej slezoprolitiya nie zepsuć świąteczną meykap.

  • Zasada №4

Ostatnim etapem makijaż ślubny stosuje szminka na ustach i rumieniec na policzkach. Pomadka powinny być jasne i krzykliwe. Bądź delikatne tony. Jeśli chcesz, aby wybrać ścieżkę, że nie powinno się różnić od koloru szminki, nawet jednego tonu. Jeśli w ciągu dnia szminki słabnie, jasna ścieżka nie jest bardzo miłe dla oka. Blush również wybrać różowe światła lub odcienie brzoskwini.

Pamiętaj wizerunek młodej musiałby być dobrze przemyślane. Z prawej włosy i makijaż ślubny, można oszałamiający wygląd, nawet jeśli jesteś daleko od 17 lat. Bądź szczęśliwa i kocham swoje rady!

load...