Skuteczna dieta na tydzień: jak schudnąć bez głodu

Szybka utrata masy ciała, dietetycy uważają nieskuteczne, ponieważ krótkie diety daje dokładnie taki rezultat krótkoterminowego. Gdy twoja ulubiona skuteczne diety przez tydzień się kończy, organizm będzie starał się przywrócić poprzednią pozycję poprzez przywrócenie równowagi wodnej. Że woda jest odprowadzana z pierwszego korpusu, a nie tłuszczu, jak wielu dietetyków po prostu nie wiem. Aby ciało spalić tłuszcz, trzeba siedzieć na diecie o dużej ilości płynów. Wtedy efekt będzie znacznie dlitelnee.Oglavlenie:

load...

Zalecana ilość płynów w czasie dieta

Przed menu głosowego, najbardziej udanych tygodniowe diety będzie zrozumieć, dlaczego ważne jest, aby spożywać dużo płynów. Woda jest włączona do wszystkich tkanek i komórek organizmu, a kiedy ograniczyć się do jedzenia, a ciecz przepływa w znacznie mniej. Krew zaczyna powoli gęstnieć, który spowalnia metabolizm i prowadzi do elementarnego odwodnienia.

Czy zauważyliście, że podczas diety jest suchość w ustach, znikną włosy, paznokcie zaczynają się załamać. Wszystko to – konsekwencje braku wilgoci. W celu utrzymania normalnego przepływu krwi, nasze ciało zbiera się płyn z komórkami, zmniejszając w ten sposób całkowitą masę. W związku z tym, w pierwszym tygodniu kg topnienia tak szybko. Ale jak tylko wróci do normy energetyczne, komórki zaczynają uzupełnić utraconą płynu, a ciężar nieuchronnie wzrasta.

Aby temu zapobiec, należy pamiętać o jednej zasadzie: w metabolizmie obejmuje tylko czystą wodę. Dlatego konieczne jest, aby pić wodę, nie przegotowanej lub destylowanej, w którym wszystkie niezbędne pierwiastki śladowe zabitych i konwencjonalny zawór lub butelkowaną zakupy.

load...

Herbata, soki, kawa i inne napoje mieć odwrotny efekt: zostały one wyrzucone z organizmu wody. Udowodnij to łatwo obliczyć, ile czasu duże spożycie płynów uruchomieniu „na garnek”. Wymień je z równoważną ilością wody – a drzwi zostaną otwarte WC znacznie rzadziej.

Najlepiej byłoby, gdyby każdy człowiek, nie tylko zmniejszenie masy ciała należy spożywać więcej niż 1,5 litra wody dziennie. Wyjątek – chorzy, którzy powołał specjalną dietę. I tylko wtedy, gdy siedzą na sztywnej diety – zasada ta jest obowiązkowa.

Popularne diety 1 tydzień: „zupa z Bonn”

Na liście najbardziej skuteczne i jednocześnie bezpieczne tygodni diety prowadzi „zupa Bonn”. Główną zaletą tej diety – ma ścisłych porcje i diety.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Przez tydzień można jeść w nieograniczonych ilościach cud zupy jarzynowej zwanego Bonn. Skład potraw jest prosty: zawiera maksymalnie warzyw i ziół. Nie można używać tylko ziemniaki i rośliny strączkowe rodzinę.

Najczęściej w „zupie Bonn” w brzmieniu:

 • Marchewki ;
 • Szparagi lli_1;

  Seler lli_1; cebula

  Lli_1;

  Kapusty lli_1;

  Pieprz lli_1;

  Pomidory lli_1.

Okazuje się, bardzo bogate i aromatyczne zupy, w której dużo błonnika i bez tłuszczu. Ugotować potrawę w dwóch wersjach: na normalnej wodzie (15 min) lub w soku pomidorowym (10 minut na dużym ogniu przez 10 minut + tęsknym).

Jest udowodnione, że zupa ma zdolność do niszczenia komórek tłuszczowych, a tym częściej trzeba będzie, więc schudnąć więcej. Dane orientacyjne – 8 kg na tydzień.

Oprócz zupy w tygodniowym menu dodał:

 • 1 dzień – surowe warzywa;
 • Dzień 2 – niesłodzone owoców;
 • Dzień 3 – litr kefiru;
 • 4 dni – gulasz z ryby z pomidorami, (200g ryb 0,5 kg pomidorów).
 • 5 dzień – gotowany ryż (szklanka ziarna są moczone przez noc w temperaturze wrzenia rana do przetargu);
 • Dzień 6 – 300 gr. Pieczone mięso królika i drobiu;
 • 7 dni – sałatki warzywne.

I, oczywiście, nie zapomnij o wodzie. Jej pić godziny po posiłku lub jedną godzinę przed nim.

Ayurvedic dieta: jedzenie kultura

Indianie. Indyjskie ludzie mają unikalną metodę jedzenia zdrowej Ayurveda. Bazuje on jest najskuteczniejszą dietę na tydzień, który jest nazywany – ajurwedyjskiej. Jest on określany jako zbilansowanej diety, w których liście nie ma zbyt wielu kilogramów, ale zawsze.

Warunki Ayurveda

W indyjskim diety, istnieją pewne zasady, których należy przestrzegać w okresie diety:

 • Jedz ściśle przez godzinę, a między śniadaniem i obiadem powinno odbywać się dokładnie trzy godziny, a między lunch i kolację – Pięć.
 • Pamiętaj, aby pić pół szklanki wody pół godziny przed posiłkiem, aby dostosować żołądek do pracy i unikać przejadania się.
 • Jeść tylko w spokojnej stan umysłu, powoli, odłączony od wszystkich przypadkach i pod łagodną muzyką. Przekąski i żucia w podróży – jest zabronione.
 • Fragmenty

 • Powinna być taka, aby po spożyciu pozostał niewielki głodu.

Menu

Pod względem doboru diety Indian nie masz zbyt surowe zakazy. Jedzą wszystko, ale w różnych dawkach. Ryba jest podstawą wszystkich menu. Jest jeść więcej niż cokolwiek innego.

Na przydatność produktów znajduje się w następujący sposób:

Ryby, produkty orzechy → → → → → owoce warzywa mleka pełnoziarniste

Produkty te łączą w sobie menu, tak aby w jednym naczyniu wzięli udział wszystkich możliwych odmianach: gorzki, słodki, słony, kwaśny i ostry. Indianie wierzą, że tylko zróżnicowane w smaku żywności jest całkowicie trawione i nie są przechowywane w postaci tłuszczu w biodrach. Cały posiłek musi być temperatura, zarówno na ciepło lub zimno.

Temperatura pokarmu jest lepiej skoordynowana z sezonu podczas którego usiąść na diecie. W zimie, gorące posiłki pasuje, wiosną i jesienią – ciepło, a latem – chłodno.

Dla równowagi pięciu smakach potraw trzeba curry mieszanka przypraw, które obejmuje kolendry, kurkumy i kminku.

Według techniki ajurwedyjski uznawanych za najbardziej użytecznych produktów (zwłaszcza owoców i warzyw!), Który wychował się w Twojej okolicy. Dlatego nie należy opierać się na zagranicznych bananów i jeść marchewki i jabłka. Warzywa, zgodnie z Indianami, konieczne jest przygotowanie i nie mogą być spożywane na surowo. To ułatwia trawienie i nie obciąża żołądka.

Wynik końcowy. Jeśli zastosujemy się do wszystkich zasad mocy, siedem dni część ciała o 3-4 kg, ale nie ozvereet z głodu, ponieważ mogą wybrać swoje ulubione produkty dla siebie.

Przegląd zupy odchudzające

Jak widać, ograniczenia w tygodniu może być dość uciążliwe, jeśli dieta nie jest trudno wybrać, ale zrównoważony, oparty na zasadach odrębnej żywności i produktów zdrowotnych.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...