Siła vs Uroda w amatorskim przydatności

Zawartość

W moim osobistym zdaniem, cele estetyczne – najtrudniejszy pod względem osiągnięć. To nie znaczy, że aby schudnąć lub pompować w dupę absolutnie niemożliwe, ponieważ … To oznacza, że ​​na drodze do estetycznego celu najłatwiejszego do wypalenia i wsunąć do najbardziej wspaniały stan umysłu, kiedy są także najczulsze słowa na własne oczy „krowa „i” chomik „. Wokół tłum pięknych kobiet. A niektóre z nich, i bomu, że nigdy nie widział, a trampki ubrać tylko kebab. A tłum wokół programowania w klasie, kandydat nauk historycznych i innych inteligentnych dziewczyn. Ale jesteśmy trochę dotyka nas wszystkich Daj ciało jak w obrazek. Według moich osobistych obserwacji tego samego, przez wzgląd na diecie odchudzającej i ćwiczeń dla zachowania urody dość szybko przekształcić się w smutnej rodzaju nocnej zmywania pracy. A kiedy radość przydatności idzie, jaki jest sens w ogóle angażować się w amatorskim sprawności?

load...

[Powrót do spisu treści]

Liczby energetyczne jako celem

W przeciwieństwie do nowoczesnych podręczników dla trenerów polecam przekierowanie klientów do innych celów, jak najszybciej. Opracowanie wskaźników moc, szybkość, wytrzymałość, elastyczność, uważane za bardziej zdrowe goli niż przysłowiowy osa pasie z okrągłymi policzkami i naciśnij 6 kości. Jednakże w praktyce nie zawsze jest prawdziwe.

Gdy siły rozwoju może nas doprowadzić do problemów? Szkolenie zawsze przychodzi czas, gdy „początkujący wzrostu” zatrzymuje się. Czyli przez sześć miesięcy można dostać się do kuca masy ciała na plecach i więcej … .Konechno, na fali sukcesu sądzisz, co dalej – tylko poziom Trójbój siłowy i fitness oraz instagrammchik Levushka długi czas nadszedł czas, aby rozpocząć. W rzeczywistości, może to nastąpić w bardzo ocheno inaczej. Załóżmy, że celem było pierwotnie „, aby schudnąć i stać się ulga,” ale tu się zaangażować i uświadomić sobie, że są bardziej przyciąga do władzy. Ale policja przestała rosnąć.

W tym samym momencie, znajdziesz się w złego i potencjał do obszaru celów „bezpieczeństwo”. Można w jakiś sposób odnoszą się do tej rady, ale kiedy to się zdarzy – poszukaj trener lub zawodnik wystające. Wystarczy, aby konsultować się, co robić dalej.

load...

Niezależne zadania w tej dziedzinie prowadzą najczęściej do:
znalezienia na planie szkolenia internetowego z guru, lub po prostu mało znany blogger, lub nawet całą książkę. Obserwowani przez prób niezależnie meczu została napisana na papierze, poprzez szkolenia zmęczenia, bólu i dyskomfortu. Koronowany mistrz toru Internetu jest zazwyczaj albo uraz lub zmielić scena, kiedy jechać, to nie ma sposobu, by nie iść na siłownię;
chaotyczne próby „push” siły po prostu woli. Również obarczona kontuzji i przetrenowania;
znalezienie „guru”, ale nie od kuli, z której trzeba. Często amatorskie uprawianie starać się osoby z wolnymi wartości moralnych. Niektóre z nich nawet pracy trenerów. Oto one oferują coś obcego, a u kobiet ogólnego, zawodowego sportu sterydów anabolicznych, a często w takich dawkach, które są idealne do gry chłopa nieracjonalnie wysokie. W ogóle, jeśli próbuje sprzedać przebieg run, to lepiej zrezygnować z jego wielki cel energii niż ich cennego zdrowia.

[Powrót do spisu treści]

Estetyka i siłę?

Po przeczytaniu tej części tekstu, wielu stało się przekonanie, że życie – nie jest łatwym celem, a także niebezpieczne. Może lepiej jest włączyć do tyłu i naciska pompowania? W rzeczywistości, nie mogę twierdzić, że estetyka – jest naprawdę bezużyteczna i niszcząca mentalności sprawa.

Estetyczne celem jest uzasadnione, jeżeli:

  • Naprawdę musisz schudnąć, i wiele kilogramów. Oczywiście, utrata masy ciała, można ograniczyć dietę. I to nawet w stosunkowo zdrowe formacie, nawet niewielki deficyt, a nawet przez krótki czas może prowadzić do znacznych zmian pod względem mocy. Nawet specjaliści od sportu często resetuje wagę w okresie suszenia. Oczywiście, że nie jesteś na dysku suszenia, ale przychodzi czas, kiedy po prostu nie może unieść ciężar, a w tym samym momencie celem władzy staje się wielkim problemem;
  • Co potrzebne jest, aby schudnąć, ale nie do uruchomienia na wynik. Na metę też nie wszystko jest sprawiedliwe. W rzeczywistości, podejście „więcej niż metę mniej jeść” prowadzi bardzo ograniczoną ilość czasu i szybko prowadzi do wyczerpania zasobów energetycznych organizmu i problemów zdrowotnych. Jeśli próbujesz połączyć dużą przygotowanie odchudzania, takich jak półmaratonu może być bardzo rozczarowany. Waga, być może, zostanie zmniejszona, ale takie są wyścigi wyniki są bardziej frustrujące. Albo odwrotnie, będziesz wielki biegać i cicho przejadać. Wszystko może się zdarzyć, ale jeśli uruchomić i schudnąć, jeszcze lepiej, uruchom go do utraty wagi na odpowiednich planów treningowych, a nie zgodnie z planem przygotowań do zawodów na długich dystansach;
  • Was odpowiednio traktować jego wygląd, postrzegają go jako Zważywszy, że można poprawić, ale nie całkowicie zmienić wygląd drugiej, i trzeba się trochę dotknięty przez fakt, że nie kogo, aby dowiedzieć się lepiej i mają lepsze i kogo do nawet bez pokoju.

Ogólnie rzecz biorąc, pomimo faktu, że teraz w modzie, zwróć uwagę na cel, który zmotywuje cię regularnie iz przyjemnością wykonywać, aw rzeczywistości praktyki.

Elena Selivanova

load...