Saszetki zapachowe. Robimy sobie

Moda na tych pachnących poduszki przyszedł do nas z Francji. Oczywiście, w niemal wszystkich krajach suche zioła, kwiaty i nasiona są używane do smaku lokalu. Ale to było nie tylko Francuzi mają wymyślić, aby takie pachnące torebki, ale dał im nazwę i odwrócił aromatyczne saszetki w modnym mebla.

load...

Obecnie metoda ta jest popularna smak jest także dlatego, że w sposób całkowicie naturalny i „zielony”. Co można zrobić: współcześni ludzie są tak oderwane od natury, które starają się zrekompensować ten izolacji przy użyciu wszelkich dostępnych środków. Co więcej, nikt nie zaprzecza szczególną energię roślin (nawet suszony), a te ziołowe poduszki i torby nadal aktywnie używane jako amulety i oryginalnych negatywnych konwertery energii. Ostatnim argumentem przemawiającym saszetki – okazja, aby jego własny i wypełnić według własnego uznania. Przekonajmy się, jak to może być realizowane w praktyce.

Jak zrobić torebkę?

Aby produkować aromatyczny saszetka właścicielem, trzeba suszone zioła, płatki kwiatów, nasiona, przyprawy korzenne i olejków eterycznych. Wszystko to musi być umieszczony w pre-szyte worka lub pojemnika, aby taki inny sposób. Oto jeden z jego wariantów:

 • Podpaska Organza rozkłada się na płaskiej powierzchni i klej w środku jak małe kwiaty (twarzą w tkaninę) i górną mieszaninę napełnienia suchych płatków kwiatowych jedwab;
 • Złożeniu podpaski wzdłuż, tak aby uzyskać prostokąta, a tkanina jest całkowicie zamknięty suchej mieszanki w postaci prostokąta, klej tkaniny wzdłuż szwu.
 • Umieścić ściereczkę stronie szwu płatków dół i przenieść mieszaninę płatków do środka tak, że końce prostokąta są puste;
 • Zamocować końce sznura składaną przywiązanie ich piękny łuk.

W rezultacie, musisz zaimprowizowany „cukierka” wykonana z organzy, wypełnione pachnących płatków.

load...

Tutaj jest inny sposób wytwarzania saszetka, zawiesina szkockiej tkaniny:

 • Składane tkaniny o połowę, ustawiając się wzór szachownicowy, należy zwrócić uwagę na sworzeń linii zgięcia i wykończenia sekcje;
 • Rozmieszczenia tkanki i na stronach od góry nakłada klej linii zagięcia;
 • Po złożeniu tkaniny i nacisnąć na boki tak, że przylegają do siebie;
 • W powstałej woreczka wlać aromatyczny suchej mieszaniny;
 • Worek szyi sznurek i wiązać węzeł;
 • Wyciągnąć z tej samej pętli kręgowego i przykleić go do tylnej kieszeni.

Saszetki wypełnienia?

Cele produkcyjne pachnące worek określić jego skład: aromatyczne saszetki za talizman lub po prostu do smaku powietrze lub rzeczy.
Po pierwsze, co do wypełnienia saszetek, jeśli używasz magiczną moc roślin do określonego celu.

 1. Aby przyciągnąć miłość i szczęście, saszetki miłosne decyzji. Aby to zrobić, należy zmieszać równe części płatkami róż i goździków, dodać skórkę pomarańczową i dziecko oddech kwiaty. Torba Torby dla miłości wykonaj dowolną z różowej tkaniny.
 2. Dla dobrego samopoczucia w domu, wymieszać trzy części suszonych liści bazylii i rozmarynu, kopru nasiona trzech części i jedną z liści laurowych i paproci. Dodając do tego mieszać szczyptę soli i umieścić ją całą w czerwonym worku. Saszetka sama znajduje się w najwyższym punkcie naszego domu.
 3. Aby przyciągnąć pieniądze i bogactwo zrobić saszetki zielony i wypełnić go z mieszaniną trzech częściach paczuli, nasiona ząbek dwie części i jedną część cynamonem.
 4. W celu ochrony przed złym okiem i negatywnych saszetkach produkować energię białej lub czerwonej tkaniny i wlać go kminek, len, koper włoski, mieszane z solą.
 5. Bezsenność lub spokojny sen przy użyciu mieszaniny kwiatów lawendy i szyszek chmielowych. Kolor tkaniny torba wybrać spokojny i położył torbę pod poduszką.

W przypadku wprowadzenia saszetka, odświeżacz powietrza lub smak odzieży, dodatkowo naturalne mieszaniny suszonych roślin, można użyć specjalnych proszków i olejów aromatycznych, które mają bardziej wyraźny smak. W odniesieniu do kombinacji składników saszetek zapachowych, które są najbardziej popularne:

 • Lawenda, róża, ylang-ylang;
 • Róża, lawenda, cytryna;
 • Cytryna, rozmaryn, goździki;
 • Kadzidło, cytryna, róża, lawenda,
 • Cytryny, goździki, mięta pieprzowa, rozmaryn.

Ponadto do zalecanych kombinacji saszetki może być wypełniona dowolnym ulubionych kompozycji zapachowej, na przykład mieszaniny rumianku, cynamon, imbir, gałkę muszkatołową i piołunu.

A co najważniejsze, że aromatyczne saszetki z własnymi rękami nie jest trudne. Te pachnące woreczki są źródłem przyjemnego smaku i świeżości. Zdobić nie tylko dom, ale z wnętrza pojazdu lub w miejscu pracy w biurze. Będą one przyciągnąć do swojego domu pozytywnej energii, tworzenie dobrego nastroju i będzie to dobry prezent dla bliskich (lub bardzo blisko) ludzi.

load...