Rysunki na krótkich paznokciach: przykłady fotograficznych i instrukcje wideo

8.

Rysunki na krótkich paznokciach może wyglądać mniej imponujące i atrakcyjne niż długi. Najważniejsze – znać zasady i subtelności pracy z krótkimi paznokciami, które pomogą poprawić kilka niedociągnięć i manicure to uczta dla oczu nawet dla właścicieli bardzo długie pazury. Oczywiście, wypielęgnowane paznokcie długie zawsze przyciągają podziwu spojrzenia, a mistrzowie zabawy do pracy o maksymalnej długości, dzięki „szerokiej” pola do twórczej lot fantazji. Jednak nie każda dziewczyna i kobieta może sobie pozwolić rosnąć lub zwiększyć długie paznokcie: jeden nie dopuszcza do pracy, inni nie mają czasu, trzeci pacjent, czwarty, po prostu przeszkadzać, a czasem irytujące, choć dziewczyna podziwiam, a nawet zazdrość.

load...

Zawartość:

Krótki manicure komfortowo pracować, łatwiej się nimi opiekują, są znacznie zaoszczędzić nasz czas i pieniądze, ale nadal pielęgnować nerwy, wraz z inną parą rajstop! Pozostaje tylko ozdobić swoje piękne rysunki i uśmiechy wzrośnie.

Kursach mistrzowskich Krok po kroku instrukcje i filmów fotograficznych

Wybieramy projekt na krótki manicure

 • W skrócie będzie wyglądać nagietki dobrą kurtkę, po prostu uśmiechnąć linii, pożądane jest, aby zrobić to nie jest prosta, ale zakrzywione jak najwięcej do narożników. Na szerokich paznokciach French manicure lepiej zrobić cienki pasek, lub nawet z niego zrezygnować.
 • Podłużne i owalne paznokcie są idealnie połączone z kwiatowymi i romantycznych motywów w jasnych kolorach i paznokci z kwadratowymi końcówkami w doskonałej harmonii z graficznym teraz projektuje i jasnych kolorach.
 • Nie przeciążać powierzchnia paznokcia jest zbyt duże rysunki i elementy dekoracyjne. Są to istotne tylko na długich paznokciach. Na przykład, zamiast jednego dużego kwiatu lepiej wyciągnąć trzy małe w jednym z rogów. Rysunki, które są przesunięte nieco z boku, nawet na krótkich paznokcie wyglądają szczególnie korzystne. Dla zastosowania wzorców, za pomocą cienkiego pędzelka i kropek.
 • Unikać wzorów z linii poziomych – są wizualnie skrócić i poszerzyć paznokcie, ale wzdłużna linia, wręcz przeciwnie, są mile widziane, zarówno gładkiej pionowej paskiem lub kwiatów tęczy.
 • Zbyt szerokie płytki paznokcia w tle lepiej nie używać beżowy, jasnobrązowy i żółte barwy. Pożądane jest, aby zastąpić lub ciemne odcienie naturalne. Aby wizualnie sprawiają gwóźdź nieco dłużej, ciemny lakier nie powinien całkowicie pokryć i cofnąć się nieco od lewej i prawej krawędzi, pozostawiając wąskie paski niepomalowane.

load...

Rysunek na krótkie paznokcie „Gazeta”

Czarno-białe gazety paznokci wygląda bardzo stylowy i imponujący, ale to będzie w stanie stworzyć nawet początkującym. Od teraz można znaleźć najnowsze wiadomości prosto na wyciągnięcie ręki!

Aby stworzyć rysunek będą musiały:

 • Podstawie przejrzystych i jasnoszarym lakieru
 • Mała pojemność
 • Gazika bawełny
 • Małym kawałku papieru
 • Trochę alkoholu
 • Paznokci polski usuwania
 1. Pokrywę dolną lub przezroczyste paznokcie lakier. Będzie to chronić swoje paznokcie i manicure bardziej odporne.
 2. Zastosuj kolor bazowy. W naszym przypadku, to najlepiej, aby dopasować jasnoszarą farbą, przypominający kolor papieru gazetowego. Przed przejściem do następnego etapu, należy podać lakier do całkowitego wyschnięcia.
 3. Do paznokci przedrukowane gazety rysunku, musimy alkoholu. Wlać niewielką ilość alkoholu do przygotowanego pojemnika. Każdy gwóźdź jest pominięty w alkoholu i przytrzymać przez około 5 sekund. Następnie, wziąć kawałek dowolnego vendingu gazety, wciśnięty mocno do paznokci, przytrzymać kilka sekund i delikatnie wyjąć, nie przypadkowo oderwać lakier podstawowy. I tu już na naszych nagietki zdobią piękne znaki druku! Jeśli bukovki nadruk nie tylko na paznokcie, ale także na palcach, zanurzone w zmywacz do paznokci i wacikiem przetrzeć skórę wokół paznokci.
 4. Czekamy aż listu jest całkowicie wyschły, a ich pokrycie z ostateczną warstwą przezroczystego lakieru lub uszczelniacza, który będzie nie tylko przedłużyć żywotność naszego „samizdat”, ale także nadać mu dodatkowy połysk.
 5. Prosty paznokci dla początkujących, „czarnego złota”

  Proste kwiatowy wzór na złotym tle wygląda bardzo schludny i elegancki.

  Aby utworzyć projekt Potrzebne będą:

  • Złoty i czarny lakier
  • Żółtym farba akrylowa
  • Utrwalacza lub bezbarwny lakier do paznokci
  • Usuwania polski

   paznokcie

  1. Warstwa pokryciowa złotym lakierem. Czarne obszar malowania lakierem, lekko pociągając go w górę.
  2. Żółta farba akrylowa na czarnym tle zavitochek rysować i umieścić dwa małe plamę na granicy lakierem czarnym i złotym.
  3. Czarny lakier umieścić dwa małe plamę na złotym tle. Wizualnie wydłużyć paznokcie, dodając cienkie loki wzdłuż każdego paznokcia. Zajmujemy naszą złotą arcydzieło dwóch warstw lakieru lub utrwalacz.

  Opierając się na krótkich paznokciach „wiśni”

  W tej oryginalnej i dotykając projektu na swoim nagietki, a także z myślą o nich, o każdej porze roku jest wiosna!

  Aby utworzyć ozdoba będą musiały:

  • Bazowa lub bezbarwny lakier
  • Fioletowym, czarnym i białym lakierem
  • Gwoździa połysku polskiego
  • Utrwalacz
  1. Pokrywa paznokcie backing warstwę lub jasnego lakier do ochrony i przedłużenia żywotności manicure.
  2. Nałożyć dwie warstwy lakieru fioletowym.
  3. Dzięki cienkiej szczotki wijące się linie przedstawiają gałęzie. Biały lakier za pomocą kropki DOTS narysować płatki wiśni.
  4. Obejmować cały brokat polskie i uszczelniającą warstwę lub lakier bezbarwny.
  5. Projekt na krótki manicure „Butterfly”

   Chcesz oswoić kilka lekkich skrzydlate motyle i rozliczyć je bezpośrednio w swoich nagietki? Nie ma problemu! Przy okazji, jeśli wierzyć starej legendy, motyle przekazać nasze życzenia do nieba, więc podczas tworzenia rysunku, można spróbować zrobić kilka pragnienia. I nagle się spełniło? 🙂

   trzeba utworzyć wzór:

   • Beżowy lub piasku lakieru
   • Czarny, niebieski i błękitny lakier
   • Bazy

   • I utwardzacz
   • Cienkim pędzlem lub gwoździ wykałaczki
   1. Tylne pokrycie warstwy i lakier beżowy / piaskowy. Daj suchej i cienkiej szczotki lub remisu wykałaczki na paznokieć palca środkowego konturu motyla.
   2. Naszkicowanych skrzydeł lakier niebieski. Dodać trochę czarny w narożnikach. Na granicy z czarnym i niebieskim w zewnętrznych częściach skrzydeł wykorzystujących niebieski lakier.
   3. Pozostałe paznokcie zdobią proste kwiatowe wzory w kolorze niebieskim, czarnym i niebieskim dzwonka.
   4. Paznokcie pokrywa warstwę i utrwalacz, aż wyschnie, ozdobić je z maleńkich koralików srebrnych.
   5. Proste Ornament „Winter Cherry”

    Winter Cherry zwrócić na paznokciach nawet łatwiejsze niż wiosną, bo w tym przypadku będzie to nie kwiaty.

    Aby utworzyć projekt Potrzebne będą:

    • Musującego ciemny lakier wiśni
    • Lakier lakier do dekoracji ze srebrnymi cekinami
    • Utrwalacz

    • Lub bezbarwny lakier
    1. Pokrywa paznokcie warstwą lakieru ciemnej wiśni. Daj suche. Z
    2. Spędzić bardziej swobodnie faliste linie przecinające się za pomocą cienkiej szczotki lakieru farby ze srebrnych cekinów.
    3. Nałóż warstwę uszczelniacza lub lakierem bezbarwnym.

    Można eksperymentować z kombinacjami kolorów. Na przykład, na ciemnym czerwonym lub bordowym tle wyglądają dobre złoto linii. 9.

    Apetyczny pomysł na lato „truskawki”

    Dusza prosi o czymś jasnym, słonecznym, soczyste i smaczne? Jak o truskawek? Na szczęście, do przedstawiania tego wspaniałego jagody na nagietki w piwnicy.

    Stworzyć projekt truskawki będą musiały:

    • Baza i utwardzacz lub lakier bezbarwny
    • Jasnym kolorze czerwonym, zielonym i żółtym lakierem
    • Cienkie szczoteczki
    • Wykałaczki
    1. Paznokcie pokrywa podstawy. Daj sucha i nałożyć warstwę lakieru jasnoczerwony, przypominając ogrzane letnim słońcu dojrzałych truskawek.
    2. Lèves truskawki pierwszy rysuje biały lakier. Każdy paznokci 4-5 przedstawiają trójkąty, a następnie pomalować szczyt jasnozielonej farby, znakowanie pierwsze kontury.
    3. Przedstawiać nasiona, użyj jasnożółty farby i wykałaczki.
    4. Paznokcie pokrywa utrwalający warstwę lub lakier bezbarwny do jagód nawet dłużej zachowują świeżość i apetyczny.
    5. Dodatkowe pomysły na krótkie manicure

     0. 1. 2.

     3. 4. 5.

     6. 7. 8.

     9. 0. 1.

     2. 3. 4.

     5. 6. 7.

     Urokliwe „łuki” dla stroną

load...