Rowan Hemoroidy: leczenie technik likier i sok

Lekarze medycyny tradycyjnej są sceptyczni popularnych receptur, które zalecają hemoroidy Rowan w każdym z jego etapów. Jednak na długo przed wynalezieniem leków pomagać ludziom roślin leczniczych, w tym i jarzębina. Oczywiście, poważne traktowanie mowy nie ma – jest to możliwe tylko w gabinecie lekarskim, ale w celu łagodzenia bólu i innych dolegliwości na krótki okres, jak to możliwe.

load...

Zawartość:

Zalety i wady leczenia jarzębiny

Pomimo wysokie stężenie aktywnych związków są przydatne w chorobach odbytnicy, środki jarzębiny surowca nie jest usuwany jego przyczynami: bezczynności, niezdrowa dieta z małą ilością błonnika, podnoszenie ciężarów, złe nawyki.

Dlatego leczenie hemoroidów jarzębina bez zmiany stylu życia – sposób krótkoterminowych w celu rozwiązania problemu, który pozwala zmniejszyć swój wyraz krótko:

load...
 • Bolesnym aktem defekacji;
 • świąd i pieczenie w odbycie;
 • Wydalanie krwi w kale;
 • Zapalenie i obrzęk odbytu.

Leki z roślin są również w stanie zapewnić antyseptyczne, rozkurczowe i hemostatyczne efekty.

Tradycyjne metody leczenia i recepty

Dla celów rekreacyjnych nadają się jako kwiatów i roślin owocowych. Kwitnienie drzew w maju i czerwcu, duże kwiatostany botryoidal kości słoniowej. Jagody dojrzewają we wrześniu i październiku, ale lepiej jest, aby zebrać je po pierwszym mrozem. Jeżeli którykolwiek z hemoroidów, pożądane jest, aby surowe rezerw materiałowych za rok – pralnia jagody w piekarniku lub zamrozić.

Przepisy z jarzębiny zewnętrznego wykorzystanie

Ból hemoroidy usuwa kompresji zawiesiny jarzębiny jagody. Świeże lub rozmrożone owoce powinny być rozdrabniane i umieścić na segmencie czystej cienkiej tkaniny. Złożyć wiązkę ściereczką i dołączyć do bolesnych miejsc na 2 godziny.

Aby ból nie powrócił, procedura musi być powtarzana codziennie przez 7 dni.

Porady na temat jak leczyć hemoroidy jarzębiny, często wskazują na jedną z najszybszych metod wspomagania – kąpiele Sitz. Przed kąpielą należy przygotować wywar z 25 g liści jarzębina zmieszanego z 100 g jagód i zalać 1 litrem wrzącej wody. Mieszaninę Protomai przez 20 minut na łaźni parowej i wlano do gotowych środków do odpowiedniego pojemnika. Czas trwania leczenia 10-15 minut. Oczywiście – 10 wanny.

Maść z jagód jarzębiny ma działanie przeciwzapalne i okrywającą, więc nie jest gojenie istniejących pęknięć. Aby przygotować owoce powinny przebierał. Dołączyć skrobię ziemniaczaną w tej samej ilości. Dostępność wystarczających funduszy, aby smarować odbyt przed snem.

Środki z jarzębiny ustnej

Regularne spożywanie soku z jarzębiny hemoroidy pozwala czas, aby rozwiązać kilka ważnych problemów związanych z jego leczeniem:

 • Zwiększyć dzienne spożycie płynów;
 • Zapobiegania

 • Zaparć, które mogłyby mieć wpływ na przebieg choroby;
 • Gojenie się ran i zatrzymać krwawienie.

Aby przygotować Rowan soku wymagane 1 kg i 600 g cukru. Jagody wylewa cukier i pozostawić na 4 godziny. Następnie, ilość przyszłych soku umieścić na ogień i umożliwiają oddzielonej cieczy do wrzenia przez 30 minut. Sok jest usuwany z ciepła, szczepu z jagód i ostuzhivayut. Pij sok lecznicze powinny być 3 razy dziennie przed posiłkami dla pół szklanki z wodą.

Sok można zastąpić nalewki jagody mountain ash, która przygotowuje się trochę dłużej, ale zachowuje swoje właściwości przez długi czas. Obrane i myte owoce (200 g) wylana litra dobrej wódki i podawać przez 15 dni. Po obciążania gotowych zastosowanie nalewki przez 1 godzinę. L. Przed posiłkiem, trzy razy dziennie przez 2 tygodnie.

Realność siebie jarzębina

Stosowanie tych receptur jest bardzo odpowiedni do usuwania ostrych napadów w nieobecności pobliskich urządzeń medycznych lub jako dodatkowe leczenie we wczesnych stadiach choroby. Należy pamiętać, kto Rowan przeciwwskazane:

 • Mający wrzodowej i zapalenia błony śluzowej żołądka hyperacid;
 • Wyjść z udaru i zawału serca; osób
 • Ze skłonnością do zakrzepicy.

Na każdym etapie choroby byłoby mądre, aby zobaczyć się z lekarzem-proctologist do dalszej diagnostyki. Nawet w przypadku pozytywnych wyników jarzębiny przeciw hemoroidy, nie poddawaj się badanie fizykalne, jak choroba charakteryzuje się okresami remisji, który może być wykorzystany jako całkowite wyleczenie.

Przydatne właściwości jarzębiny

load...