Renowacja – dlaczego nie wystąpić

Zawartość

Tam była dziewczyna. Czytała dużo, i udał się do czynienia z trenerem. Osiągnąwszy swój parę obciążników na pręcie w trakcji, dziewczynka zaczęła się czuć coś dziwnego, wykonując tę ​​samą pragnienia 2 razy w tygodniu (w tej chwili wszystkich osób zaangażowanych w trójboju siłowym, podrapał się w okolicy lędźwiowej). Sen nie było, wiesz, waga skoczyła do plus pięć kg miesięcznie. A co trener dziewcząt? Och, nic, mówić, poruszać się trochę, niech nadal się na torze w kardio osobnym treningu. Kilka miesięcy później skoki wagi i apetytu, aby dziewczęta sobie sprawę, że coś jest z nią szkolenia nie jest tak. Bohaterka tej opowieści następnie przeniósł się do cięższej kategorii, tak jak mięśnie ciała nie można wymazać, zmiana trenera i żyli długo i szczęśliwie. Jednak w rzeczywistości, nieuwaga do przywrócenia bardzo obciążone.

load...

[Powrót do spisu treści]

Popularne mitologia przywrócenie

„Przetrenowania nie istnieje!”. Oczywiście, wszystko zależy od liczby i dawek leków, które przyspieszają proces regeneracji. Szkolenie wellness wystarczająco trudne, kiedy można złapać gdzieś na kilka miesięcy chodzenia do wspaniałego trenera, który także dużo czytać, i wierzy w sprintach, interwały, Tabata, i tak dalej, w połączeniu z podstawowym treningu siłowego. W ten sposób będziesz mieć „w innej piaskownicy” – pierś i ogórków.

Tak więc, jeśli nie odzyskać, to z pewnością będą urazy lub zmęczenie OUN, co dla jednych jest gorsza niż szkody. Jak podoba Ci się wspaniałą perspektywę bezsenność w ciągu roku?

Tak czy inaczej, jesteśmy stale powiedział, że:

 • BTSAA jeśli pić i jeść garściami aminokwasów pomiędzy treningami, usprawnić odzysk;
  koniecznie udać się do łaźni, sauny i masażu, nadal rosnąć;

  load...
 • Odmowa witamin sportowych – bezpośrednia droga do choroby;

 • Musimy białko, L-karnityna, kofeina, kreatyna, a nawet niezrozumiałe zielony kit w słoiku, który powinien mieć zamiast masła.

Przeczytaj uważnie, nie listy, czy dodatkowe usługi rodzimym klubie fitness przed nami? Podobnie, w barze, nalał wody z BTSAA 120 rubli, umieścić torbę aminokwasów za niewielką kwotę, shake białka Spartaczony rubli do 200 i L-karnityny sprzedać. A kąpiel masaż w niektórych kościołach sprawności – tak epickie. Masowanie jesteś absolwenci wczorajsze są oczywiście bardzo pouczające „z powrotem tutaj, a następnie udać się do trzeć o Pinch tam”, ale w wannie, oprócz tego, że chłopaki z sąsiedniego budynku do mycia nie idź jak jest wspaniałe.

Wykaz substancji ogół poniżej nic wspólnego z odzysku (glikogenu, syntezie białek, Odnawianie OUN) nie. Kofeina pobudza ośrodkowy układ nerwowy teoretycznie przygotowuje się do treningu. Kreatyna – promuje siłę w tym samym treningu. A L-karnityna zwiększa wytrzymałość … to prawda, na treningach. To znaczy, można sprzedać naborchik ciężej pracować, a nie naborchik jakościowo odpocząć.

[Powrót do spisu treści]

Zestaw do szybkiego odzyskiwania

Wiesz, jeśli naprawdę bar fitness „sprzedawane odzysk”, to będzie wyglądać następująco:

 • łóżeczko, koc, poduszkę i kapsułki, gaszenie światła;

 • Wykopaliska w prysznice kontrast i ręcznik;

 • Pięć pojemników tak starym, dobrym jedzeniem – ziemniaki, słodkie i proste, gryczana lub ryż, ryby lub mięsa lub ich substytutów, które można jeść warzyw i owoców pakiet oddzielnie;

 • Ikona pokazując fanom mózgu związek, gdzie pójść i że nie jest pomoc;
  piłki tenisowej lub wałek do samodzielnego masażu;

 • Miniatur sama samo, co uczyni dla was raport i będzie stać w kolejce w „Auchan”

Dobrze, ostatni Pochyliłem, oczywiście, ale idea jest jasna. Musisz wytrzymać nie tylko między 36-48 godzin zasilania za dobrze, ale spać, jeść, zredukować stres, poprawić krążenie i reguluje swoje działania tak, że siły na wszystko brakuje.

[Powrót do spisu treści]

Przewodnik dla początkujących Przywrócenie

Średni

Zapał

. Zawsze mówię, że trzy normalne ćwiczenia na całe ciało – lepszym wyborem niż „Dzisiaj, nóg i ramion, jutro, a potem kardio, potem triceps i klatki piersiowej, aw piątek -. Funktsionalochka krossfitika według typu” To, że nie pojawią się z tym cytatem z blogu dziewczynki pierwszym roku zatrudnienia. Jeśli mieszkasz w klubie fitness natychmiast i stanowczo, albo zaporete chto-to ważne w ich życiu (cześć pracy, kochamy cię tak bardzo, kiedy kryzys wszędzie, więc jest jeszcze nogi ciągle bolą), albo zaczynają „jeść „. Nawiasem mówiąc, bohaterka jest cytowany kalorazh I na wadze. Sztanga waga – 30 kg.

Usuń wszystko, co utrzymuje budzisz

Blog Greatist agresywnie promować ciepły prysznic przed pójściem do łóżka. Chciałbym również doradzić, aby wyrzucić z panelu plazmowego sypialni, pozostaw smartfon kiedyś w pracowni i uczyć swoje śliczne zwierzątka spać osobno. (Czy słyszałeś, jak chrapanie corgi zimowy wieczór? I poczuć się jak są one zajęte na swojej stronie, jeśli marzą angielskiego trawnika?) I kupić zasłony mocno świątecznych iluminacji w mózgu podczas snu nie został wydrukowany. A najlepiej przed snem czyta książkę papieru. Nie tylko uchodzić za estety, ale nie ulec pokusie, aby pobrać 200 prac na linki z pracy i spędzić pół nocy na ich wnikliwej analizy.

Jeśli – młoda matka, lub po prostu człowiekiem pracy umysłowej, niezmiennie budzi się w nocy „do pracy”, aby wypełnić dzień. Nie ma dowodów na to, że jest całkowicie zrekompensowane, ale nadal będzie to bezpieczniejsze dla odzysku i żywe istoty wokół ciebie.

Zmusić się do zrobienia rozciąganie i samo-masażu

Istnieje tak zwana formuła M. Twight – moc godzin do bieguna powinny wystąpić godzinę procedur odzyskiwania. Autor formuła sprzyja douche, aby poprawić krążenie krwi i wałek do masażu lub pianki piłki tenisowej lub lacrosse. Nawiasem mówiąc, jeśli nie ma czegoś takiego, że można zacząć od „rolling” pracujących mięśni ważonej medbolom, który jest w centrum fitness.

Dla tych, którzy udają się do przyzwoitej restauracji z kilka drogich usług, możemy polecić lekcje IFR oraz EMS-masaż, aby ułatwić odzyskiwanie. Ale jak wszyscy wiemy, w „niezbyt aktywnego treningu” – jest fanatstva.

Dodatki? Tak, ale nie te

Odnośnie BTSAA bez konsensusu, niektóre badania sugerują, że przyczyniają się one do odzyskania, a inne – nie. Jednak większość twierdzi, że normalny „wzrost i rozwój”, musimy mieć wyciąg z kurkumy i omega trzy. W odniesieniu do tego, nawet istnieją pewne stałe badania. W ogóle, przypraw, tłuszczów i zapobiega procesom zapalnym, dzięki czemu możemy dodać go do swoich 3-5 kontenerów dziennie.

A jednak, wracając do naszego wspaniałego bohaterki, nie wierzę tych chłopców i dziewcząt, którzy opowiadają się za jednym numerem dla wszystkich obciążeń. Działalność szkoleniowa – to sprawa indywidualna, a ktoś utopił 2 tydzień w większości razy, ale ktoś – a jeden będzie dużo ciężki.

Elena Selivanova

load...