Prostota – klucz do sukcesu

Zawartość

Wydaje się, że entuzjaści fitnessu teraz korzystać z całego arsenału olimpijczyków. Ktoś próbuje sobie rozpaczliwe program dietetyczny, ktoś – trening, porównywalna z intensywnością szkolenia specjalistów. Ktoś skłonny komplikować. Regularnie czytać artykuły o zasady sprawności straszyć nas błędy i zaimponować prywatnego negatywne doświadczenia. Wiesz co? Zatrudnienia w codziennym życiu, aby chronić cię od przetrenowania lepiej niż większość planu przemyślany i proste rzeczy nadal działać lepiej „nano-innowacyjnych pomysłów.” A niektóre z tych rzeczy, w ogóle, nie bój się, robiąc amatorskie ćwiczenia.

load...

[Powrót do spisu treści]

Nie szukaj mięśniom pozhgi

Czy jest to horror ze świata kulturystyki. Na „suszenie”, czyli przedkonkurencyjne dieta, sportowiec traci nie tylko tłuszcz, ale również masy mięśniowej. To jest zawsze prawdziwe, bez względu na to, co zrobić z diety i jak wybrać dowolny cardio. Często, zwłaszcza u kobiet, za szybko „suszenie” czas „jeść” wszystko trafia do cyklu massonaborny.

Jakie są objawy: Królestwo dokładnie niskiej intensywności cardio w strefie spalania tłuszczu. Pozornie, to nie tylko „pieczenie mięśni”.

Dlatego nie trzeba się obawiać: Ponieważ cardio naprawdę nie mają do zrobienia w tomach przerażających stać się szczuplejsze. Jako amator, można ograniczyć krótki trening interwałowy, czy nie zrobić przysłowiowej aerobiku. Potrzebujesz więcej deficytu? Weźmy, ale nie zapominaj o potędze. Nie straszna utrata masy mięśniowej nie nastąpi. Pod warunkiem, że jesz prawidłowo.

load...

[Powrót do spisu treści]

Libra – nasza wszystkim

Czy jest to horror z dietami forach. Jedna dziewczyna była kołysanie, huśtanie, i zyskał 10 funtów masy mięśniowej straszne, a jednak po prostu chciałem, aby schudnąć.

Jakie są objawy: Różne formy odchyleń. Niektóre wody podczas ćwiczeń nie pije i wagi „przed” i „po” skoki z radosnym uśmiechem. Ktoś, przepraszam, jest ważony po każdym rejsie do toalety. Jeszcze inni wysypują litrów łez z powodu skoku w wadze do 400 gramów

Dlatego nie ma potrzeby przestrzegać: psychoza uporządkowane? W rzeczywistości każdy program odchudzania jest przyczyną najbardziej utrata masy ciała, jeśli jest zdrowy i szanowanym. Więc uważaj na tych 2 parametrów, a nie wahania wagi. Właśnie wtedy warto pamiętać, niektóre w pół nawyków. Na przykład, przejdź do dowolnego bikinistok forum fitness, gdzie mówimy o wadze nie widać, ale znajdzie się kilka „autoportretów”. Śledzenie zmian w wyglądzie i mogą być ważone i 1 raz w tygodniu.

[Powrót do spisu treści]

Raczej się śniadanie!

Co to jest: ulubionym tematem „głodu”

Kardio. Jakie są objawy: Po raz kolejny, w różnych formach. Widziałem i towarzysze, którym udało się do połowy rano, aby udać się na drugi koniec miasta do siłowni zrobić cardio głodny. A wiesz.

Dlaczego nie można postępować w ten sposób: Wszystkie rzeczy są równe, sprawność cardio jest bardziej zależna od intensywności, a nie od tego, czy jest głodny lub syty. I na czczo może dać wszystkie jednostki, a oni uczą się tej umiejętności przez lata. Więc jeśli Ci wybrać między naleśnik białka na śniadanie i cardio godzinę z normalnego cardio intensywność i głód w stanie półprzytomny, lepiej jest wybrać to pierwsze. Utrata masy ciała – prosta matematyka, zrobić coś, co pomaga spalić więcej i jeść z umiarem. I jest umiarkowanie łatwe, gdy jesteś umiarkowanie głodni.

[Powrót do spisu treści]

Zajmuje tylko intensywnie

Czy jest to ulubione perfekcjonistami pułapek wszelkiego rodzaju, nie działa na kondycję ogólnie robi

Jakie są objawy: Jeśli joga – tłuszcz spalanie w ogrzewanym pomieszczeniu. Jeśli -To piekielny taniec zumba instruktor z najbardziej energiczny. Jeśli moc – więc upewnij się single z parą swoich minimalnych ciężarach. A wszystko to w planie treningowym.

Dlatego lepiej jest nie stosować się do: Osobiście jestem na tych sankach pognał za mało, i mogę powiedzieć, że nie istnieją żadne szczególne korzyści w odniesieniu do utraty wagi nie będzie. Ciało wciąż będzie znaleźć sposób, aby „zjeść” The. Ponadto satysfakcja szkolenia nie jest coś – pełne kiepskie intensywnego treningu różnego rodzaju, wiesz, rozstrój więcej niż dać poczucie zaufania do swoich sił.

[Powrót do spisu treści]

Aby to zrobić, co działa dla innych

Co to jest: Koszt życia w społeczeństwie. Niektóre spalanie tłuszczu trening dostaje chwałę, i to wszystko już spalanie tłuszczu … Klasyczny przykład – popularność pylonu niedawno. Cóż, każdy próbuje wspiąć się na nią, łącznie z tymi, którzy robią coś dzikiego i obce tańce takiego planu. Albo to samo rodzimych trenazherka through „nie chcą”

Jakie są objawy: Niektóre nosić go przez lata komunikatu. Straszny, na przykład dźwięki z ust instruktora aerobiku: „. Musimy wytrzymać” Tak, jeśli są tak obrzydliwe, dlaczego to robisz? Jako nastolatek, starałem się iść na kształtowanie. Teraz nic innego jak uczucie pieczenia w mięśniach i utraconego poczucia czasu nie jest mi dane. A moja współlokatorka schudł o 14 kg.

Dlaczego to nie powinien nigdy podążać: Z rozważań filozoficznych. Życie masz jedno, i nie ma potrzeby, aby wydać je na niektóre niejasne, który wynalazł „potrzebę”. To wystarczy, aby rodziny i pracy, a nawet jeśli włączyć pasek w „osiągnięć golfowych,” długie gromadzić i problemy psychologiczne.

[Powrót do spisu treści]

Bardziej są planowane, czy mniej

Co to jest: dziedzictwo kultury zawsze planuje nowoczesne neurotyków przeniesione do

Siłownia

. Jakie są objawy: Siedząc na forach od lat, czytać społeczności tematycznej, obserwując całą masę pamiętniki fitnessu Instagrame. Nauka plusy i minusy wszystkich diet na świecie. I nic więcej nie zostanie zrobione. Oznacza to, że nawet notorycznie nieefektywne kroki na macie nie robią. I nawet nie przestaje kurczaka smażyć na kolację. I ziemniaki.

Dlaczego nie powinno się powtórzyć tego w domu: najlepszy plan – to nie jest najlepszy plan, a plan, który następuje. Ponadto, 20 lat, więc musimy zrozumieć różnicę między planami a rzeczywistością. Dlatego należy postępować tak proste. Start z faktu, że jesteś teraz najmniej obrzydliwe, i że spala kalorie. I nauczyć się gotować to, co kochasz, tak aby nie dodać te same kalorie. Z biegiem czasu, znajdziesz swoją drogę, i zwolnić dużo czasu oglądania utratę wagi internetowy pamiętnik innych ludzi.

load...