Próbując ocenić program treningowy

Zawartość

Dzień dobry! Proszę ocenić swój program treningowy. Wzrost 165, waga 52 kg chcę stracić kilka, ale wyglądają elegancko i ulga. Wtorek – podnoszenie nogi na prętach 3×20, 3×20 leżących windy nogi, pres na ławce pochyłej 3×40, 3×30 ukośnym skręcania, wyciskaniu 3×15. Uruchamianie 35 minut. Czwartek – rozwijanego ćwiczenia 3×15, pociągnij dolną urządzenia do pasa 3×15, 3×20 przeprostu (naleśnik z 7 kg) podnoszenia sztangi na biceps na stojąco 3×15. Uruchamianie 35 minut. Sobota – przysiad z hantlami 10kg 3×25, 3×20 rzuca się, prasy nogi 3×15, 3×15 leżącego na zginanie, siedząc rozszerzenia nóg 3×15. Uruchamianie 35 minut. Wartość bzhu – 37/15/52. Dzięki z góry!

load...

Dzień dobry! Niestety, nie wykazały ich doświadczenie szkoleń i oceny planu treningowego wymaga tej informacji. Zasadniczo, co widziałem w swoim treningu – to jest bardzo dużo przeprojektowany split „push-pull-nogi”. Muszę zadać ci pytanie i spróbować na nie odpowiedzieć szczerze.

Powiedz mi, dlaczego pytasz mnie o to, co program jest dobry czy zły? Prawdopodobnie, jeśli kwestia nie jest bezczynny, masz coś niepokojącego lub nurtujące. Metodycznie, że przylegają do kilku innych roślin, a dobór ćwiczeń wydaje mi się niezbyt harmonijne dla początkujących. Ale … skąd masz tego programu, dlaczego nie pójdziesz do korekty do osoby, która go napisała? Co cię motywuje? Tutaj mogę się tylko domyślać, ale trzeba sobie odpowiedzieć na te pytania, i starają się wcisnąć swoją opinię.

[Powrót do spisu treści]

To, co widzę

Prasy dni. Wyciskaniu 3 do 15 powtórzeń, to jest w porządku. Jeśli naciśniesz ponad połowę swojej wagi w czystej techniki. Bez usunięcia pocisku do szyi lub nadbrzuszu, z umiarkowanym i odpowiednie dla danej techniki poziom ugięcia. Bez wahania i wyrwy pośladków. I nie jest to bardzo dobre ćwiczenie jako jedyną siłą, jeśli naciśniesz rodzaj pustej szyi, a jednak okazują technikę.

load...

Ile razy można być wyciśniętą z podłogi? Z „skarpety” z prostym grzbiecie i dotknąć seks piersi? Jeśli coś jest nie mniejsza niż 15, można szybko nauczyć się ławki, a lepiej byłoby skoncentrować wszystkie swoje wysiłki na tym prostym ćwiczeniu. Dlaczego? Tak więc można spędzić więcej kalorii, które może pomóc w utracie wagi. Więc nauczyć się trzymać plecy neutralne i „load” mięśnie centrum ciała, praca obu rąk i klatki piersiowej. W ogóle, jeśli nie wszystko, co z zhimom, proponuję zmienić na push.

Teraz jedno pytanie – dlaczego odmówić ramię szkolenie? Początkujący mają tendencję do załadowania w ławce triceps prasowych i przednich delts. Brak pracy z „Wstecz” i „przeciętna” delta mógłby zrobić wiele problemów w tym przypadku. Należy nauczyć się wykonać wyciskaniu z hantlami siedząc na ramionach techniką klasyczną, lub, jeśli wszystko jest w porządku z pozycją ciała oraz ruchomości stawu barkowego – jest to możliwe i na stojąco. Pomoże to również w celach estetycznych. Niemożliwe jest, aby spojrzeć szczupły i wykończenia, jeśli ramiona, przepraszam, nie jest bardzo rozwinięta.

Potrzebne są również mięśnie – triceps dla początkujących. I często zalecają, aby zrezygnować z izolacji triceps tych, którzy wstrząsa wielki boom, i sprawia, że ​​dość regularnie. Ale w przypadku szybkiego zaostrzenia ciała „,” estetyka bez przynajmniej Spadki, nie zostanie osiągnięty.

Foot Train masz klasyczną. Moja opinia? Prace Mnogopovtornaya traci dużo pracy powolny, miło i wystarczająco duży ciężar, aby tylko 10-12 powtórzeń. You „fan run” nie powinien, jeśli chcesz naprawdę nauczyć się squat. I to niekoniecznie jest „ogromny bar drag”. Nawet przy 10 przysiady bodibarom na plecach w prawidłowej techniki będzie lepsza niż pochopnych ruchów z różnych urządzeń oświetlenia.

Drugi punkt – zwykle czują, robiąc cardio dziennie nogi? I zazwyczaj usunięcie go do swoich klientów, albo zostawić coś łatwe i dostępne, na przykład, 20 minut w spokojnym tempie na eliptycznego trenerem. Dlaczego? W celu uniknięcia przeciążenia systemu hormonalnego i zapewnić rzeczywiste, a nie wyimaginowane dziennie odzyskiwania nogi.

Szkolenie z tyłu, w moim osobistym zdaniem, jest w dużym stopniu uzależniona od poziomu. Można spotkać się z gumką lub gravitrone? Jeśli tak, to nauczyć się dogonić, a potem – aby wyciągnąć blok. Paradoks, ale mniej czasu masz, tym szybciej będzie można nauczyć się dokręcania. I to nie tylko wzmacnia plecy, ramiona i centrum ciała. Dzięki niemu nie trzeba wiele dodatkowych wniosków do prasy, że wykonuje się ławę w ciągu dnia.

Mówiąc o prasie. Rozumiem, że wszyscy są teraz powinni zrobić pasek, i uważają, że jest to wspólne miejsce, ale ja również uważam, że lepiej jest zrobić pasek, niż tysiąc wariantów skręcania. Nawiasem mówiąc, jest silnie skośny ławce nie jest zalecany dla początkujących, zwłaszcza na „powtórzenie”, jak w twoim przypadku. Chcesz pracować skręty prasowych? Naucz nogi unosząc się do baru w imadle, skręcanie i skierować wciąganie brzucha na podłodze, ale nie postawić się w notorycznie trudniejszych warunkach.

I nadal radzę wykonać 1-2 ćwiczenia na końcu każdej sesji treningowej na tym obszarze, a nie umieścić je wszystkie w jeden dzień., Ponadto przeciążenia prasy na początku i podważyć rzeczywistość wyciągu w prawidłowej techniki.

[Powrót do spisu treści]

Cardio, bieganie, a my

Wszystko bardzo indywidualnie biegać. W takich ilościach, jak trzeba, może być wyczerpujące i wyniszczające. A prowokacyjny sposób ukryte przejadanie się. Jak się czujesz po biegu? Czym jest tętno podczas wysiłku i jak szybko jest serce „uspokoić” po nim? Hurt Czy masz kilka? Czy diskomofort w organizmie? Jest to bardzo ważne, ponieważ początkujący obciążenia Wpływ zwykle zalecane 1 raz w tygodniu i jest pod ścisłą kontrolą. Pozostałe sesje cardio należy nieakcentowanych – ruchome schody stepper, elipsy, pływanie. Są one bardzo pomocne, aby spalić kalorie i dokręcić ciało. A kolana i kostki będą przygotowane do załadowania postęp stopniowo.

Jeśli chodzi o jedzenie, to radzę śledzić nie tylko „makro”, czyli stosunek makroskładników, ale także kalorii. Ustawić sobie za cel redukcję tkanki tłuszczowej. I to musi być bardzo uważnie obserwować kalorii, począwszy od liczb „wsparcie” dla wzrostu i masy ciała. Deficyt – więcej niż 10% na tym etapie, a więc będzie można zobaczyć wynik.

Ale jeśli czujesz się dobrze, i czujesz się jak może nie być zbyt odległe, aby poważnie potraktować moją radę. Jednak prawdopodobnie masz trenera, a on chyba wie lepiej, jak można dostać lepszą ofertę i jak szybko postępy.

Elena Selivanova

load...