Prezent dla dziecka 1 rok, należy wybrać mądrze!

Zawartość:

W oczekiwaniu na narodziny dziecka, aby uniknąć kłopotów mało prawdopodobne. I, co do zasady, większość czasu poświęca się na prezenty. Lub dokładniej – na ich poszukiwania i zakupu. Nie jest to zaskakujące, ponieważ nie można dokładnie wiedzieć, co powinno być prezent dla dziecka 1 rok. A jeśli osoba dorosła jeszcze prosty błąd i niefortunny wybór, dziecko zepsuć urlop w każdym razie niemożliwe. Więc, co dać dzieciom i jak wybrać najlepszy prezent? Kwestia ta zostanie omówiona w dzisiejszym artykule.

load...

Cechy psychiki „godovasika”

W celu dobrania odpowiedniego prezentu dla 1 roku życia, należy poznać i zrozumieć cechy jego myślenia i postrzegania świata. Wielu rodziców mówi, że pierwszy dzień urodzenia związana jest z tzw „kryzys jednego roku.” Jest to czas, kiedy dziecko staje na nogi, zaczyna aktywnie odkrywać świat i spotkać się z różnymi przeszkodami i zakazów przez osoby dorosłe. Reaguje negatywnie do nich, i nauczyć się być bardziej niezależne. Rodzice powinni wziąć to pod uwagę podczas interakcji z dzieckiem, a także wyborze prezentów dla swoich pierwszych urodzinach.

W czasach, gdy dziecko kończy 1 rok życia, ma już zdolność koncentracji – aczkolwiek słabo wyrażone. On może oglądać z zainteresowaniem na coś na krótki czas. Ale musimy zrozumieć, że uwaga dziecka jest niestabilny i może być łatwo włączone, a to pozwala na niewielką ilość coś zrobić jedno – do jazdy samochodem lub piosenkę matki do słuchania. Dlatego prezenty dla godovasika nie musi jednocześnie przeciążyć system i wszystko jest postrzegana natychmiast przełączyć uwagę.

Dziecko w 1 roku jest również w stanie zapamiętać kilka wydarzeń, więc gra wykorzystuje ten proces może być interesująca dla niego. Najbardziej rozwinięte jego pamięci ruchowej, dlatego łatwiej zapamiętać kroki. Dziecko wydaje się bardziej odpowiedni i obiektywną reprezentację przestrzeni, gdyż aktywnie zwiedzania okolicznych rzeczy. Dziecko 1 roku jest dostępny bezbarwny postrzeganie konturów, i dlatego staje się interesujące spojrzenie na zdjęciach w książkach. Promuje ona również rozwój wyobraźni dziecka, które dopiero zaczyna się pojawiać. Należy wziąć pod uwagę te cechy przy wyborze prezentu dla małego człowieka!

Jaki prezent – najlepszy?

Oczywiście, większość małych dzieci nie są jeszcze świadomi, jakiego rodzaju wypoczynku – urodziny. Jednak wystrój sali, świąteczne ciasto, uśmiecha dorosłych i rodzaju bajkową atmosferę i oczywiście prezenty nie można pominąć nawet na okruchy, bez względu na to, ile ma lat. Zdaje sobie sprawę, że coś jest dobre, a w miarę możliwości wzięcia udziału w ogólnej wesołości. A to będzie zwieńczeniem pozytywnych emocji z nowym materiałem.

load...

Wybierz prezent nie jest zbyt trudne dla dziecka wynosi 1 rok. Na przykład, jeśli dziecko nie jest w fazie rozwoju pad, może to być świetny prezent urodzinowy. I można kupić, ale można zrobić z rękami – to dość proste, a okaże się nie gorzej niż kupić. Jedynym negatywnym – to czas wolny, który w przeddzień pierwszego dnia przygotowań do narodzin dziecka jest bardzo małe, więc dbać o swój czas produkcji.

Ponadto, prawie wszystkie dzieci, bez wyjątku, chętnie siedzieć i bawić się z projektantów dużych bloków. Główną rzeczą, która powinna być sprawdzana przy zakupie – to kategoria wiek dziecka został określony na opakowaniu, dla których jest przeznaczony. Te dary są bardzo przydatne dla rozwoju dziecka – rozwijają logiczne myślenie malucha i jego zdolności motoryczne.

Ponadto, dobry prezent na 1 rok poza huśtawki, które zabiorą dziecko przez długi czas, a na rozwój układu przedsionkowego będzie miał najbardziej pozytywny wpływ. Przy wyborze huśtawka, sprawdzić siłę wszystkich złączy i elementów złącznych – bezpieczeństwo dziecka przede wszystkim!

Nie zapomnij o miękkich zabawek, ponieważ mogą one stać się prawdziwym przyjacielem swojego dziecka w tym wieku. Dziewczyna jako dar dla 1 roku życia, można wybrać jasną i elegancką lalki i chłopca – misia. Pamiętaj, aby zapoznać się z materiałami, z których wykonane są zabawki: powinny być przyjazne dla środowiska i wolne od substancji szkodliwych (bisfenol A, formaldehyd i inne).

Oddzielny punkt należy wspomnieć, samochodów i innych pojazdów, które są tak lubi małych chłopców toczyć do 1 roku życia. A dziecko, potrzebują różnych kształtach i rozmiarach: duży – iść za nią i powoli toczyć się przed nim, trochę – bardzo szybko przemieszczać się z jednego punktu do drugiego, ciężarówka – aby umieścić w nim wszystkie rodzaje „krytycznych obciążeń” – szczegóły piramidy i projektantów. Pewnie już zauważyliście, że chłopcy z wczesnego dzieciństwa zainteresowania w samochodach – więc dlaczego nie spełniać swoje zainteresowanie?

Nawiasem mówiąc, w wieku poniżej 1 roku są zainteresowani w bardzo różnych pojazdów, nie tylko samochodów. Dobry prezent dla dziecka – kolej z pociągów elektrycznych, tryska kręgi na nim. Tylko trzeba pamiętać, że aby odtworzyć go najprawdopodobniej mieć z dzieckiem, bo jest pełen drobnych szczegółów, a także przełączniki, które mogą być używane tylko przez osoby dorosłe. Ale twoje dziecko będzie cieszyć się brzęczenie i zapalił pociągu, krąży z jego ulubionych zabawek.

Zdolności muzyczne dzieci muszą rozwijać się w dzieciństwie, a to pomoże Ci śpiewać i grać piosenki prezentu. Na przykład, sprawa muzyczny z gniazd dla różnych figur. Gdy obiekt, taki jak kwadrat, wchodzi odpowiedni otwór, emituje pewną dźwięk, co powoduje, że dziecko do nieopisanej radości. Stopniowo dziecko zapamięta jak postaci odpowiednich gniazd i nie popełniać błędów w grze z walizką, która, nawiasem mówiąc, przyczynia się do rozwoju myślenia wzrokowo-ruchowej.

Morze zachwyci dziecko w 1 roku spowodowałby takiego prezentu jako telefon muzyczny. To wygląda jak zwykły, ale jasnej i dużej aparatury, oprócz tego, że podczas naciskania przycisków, wypowiada litery, nagłośnionej przez kolor lub kształt połączeń – to jest jego funkcja rozwojowa. Niektóre telefony „są w stanie” śpiewać i migające światło – to zależy od określonego zestawu funkcji w grze. Są to na ogół wspaniałe ośrodki interaktywne, które łączą w sobie platformę na kółkach, śpiewanie piosenek, różne dźwięki, takie jak szczekanie i miauczenie, ustawia grzechotki, a nawet dotykowe „razvlekalki”. Nie wahaj się, ten ośrodek będzie mógł zabrać swoje dziecko na długi czas.

Wybór prezentu dla-letniego dziecka – poważna sprawa. Traktować go z odpowiedzialności, ale pamiętać, że nawet najlepsze i najjaśniejsze zabawek zabawny sposób gry z jego kochających rodziców, a on nie chce być sam. Więc być przygotowany na to, dając jego dziecko prezent, będzie się musiał pokazać mu, jak go używać, i przetestować go z nowymi grami.

load...