Porcjowanie, depresja, i trzy gramy balsamy lecznicze

Przychodzi ciepłe dni wiosny, na ulicach coraz częściej spotkać pary w parkach, spacery, trzymając długopis. A ty – udać się do siłowni. Schudnąć przez lata, a pompa prasy – tu nie chodzi o ciebie. Jesteś o wiele dłuższe i bardziej poważne w tej sprawie, dobrze wiesz, że lato może tylko pompować koła rowerowego. Ale wszystkie te zhirbasy i klubowiczów dziś, jak Be, wyśmiewane nad wami, bo to idą ramię w ramię. I walczyć pokusa nie kupił wszystkie słodkie i nie puścić uczuć przy akompaniamencie romantycznej nyashnye melodramy.Oglavlenie:

load...

Tak, to ty, dziewczyna, która zajmuje się ciała, umysłu i intelektu, rzuciła faceta. Ale mimo wszystko, można przyjąć gratulacje, bo z tym wszystkim, stres, masz więcej energii do zakrzywia linii, nawet jeśli para czeka w parkach letnich upałów, placów, a także wysyłać sygnały niejasne kpiny. Wszystko jest pod kontrolą! Wszystko będzie się układać i już tam są! W przeciwieństwie do tych, którzy nie mają ulubionego trenazherka, a którzy teraz toną w morzu kalorii, przeplatane łzy i smarki. Oto one coś i trzeba pomóc! Drogie dziewczyny, rozstał się z chłopakami, wystarczy przeczytać do końca, nie spiesz się do lodówki. A jaka pomoc jest w zasięgu ręki?

Chip, Chip, Chip, Chip i Dale!

Depresja, przygnębiony! Jedno słowo, a tak wiele problemów. Powiedz: „Zbierz siły w pięść i zapomnieć o nim, drania!” – Łatwy tylko w słowach. W rzeczywistości, musimy bardziej praktyczne porady. Myślę, że mamy coś, aby pomóc. Zerwanie stosunków, nawet jeśli ktoś wydaje się śmieszne, nie jest. Depresja może naprawdę mieć miejsce. Jak obejść się bez niego, bo Otwórz swoje serce, zaufanie, miłość, mimo wszystko. A potem bam – i wszystko upadło. Jak nie zaperezhivat? Jak nie dać się, gdy wydaje się, że cały świat jest przeciwko tobie? Witam, pani Depresja!

load...

Ale ona nie może trwać wiecznie. Prędzej czy później musi się skończyć. Bądź pewna! Nie toczą resztę swojego życia w przedniej komorze i pyłu pripadat. Więc można przynajmniej starzeją. I może umrzeć z głodu. A kiedy to się skończy raz, dlaczego nie możemy określić koniec „niemocy” siebie? W jaki sposób? To bardzo proste!

Take Me 3 dni w smark, płaczu i cierpienia.

Howl cierpienia, wyciera nos przez trzy dni, a następnie podnieść i doprowadzić się do góry. Trzy dni Awake prostu nieistotne warzyw.

Po tym – stają się smaczne owoce! To – Etap №1.

Co się zmieni po mijają trzy dni? Wizualnie, należy zacząć wyglądać tak, jakby nic poważnego się nie stało. Zacząć myśleć wzorców czasu, kiedy zostali sami. Tak, ból nie przechodzi, może to będzie widoczne w twoich oczach. Ale, do cholery, nie daj się płakać! Nie trzeba szukać nowej relacji od razu zła na kogoś. Nawet jeśli od razu zaczął z trzema spotkać. Niech! Jesteś człowiekiem, w pierwszej kolejności, że mieszka w swoim sercu, aby nie splugawić komuś zło. To twój, będzie z tego dumny!

Mamy posiekać kotwicy …

Przyniesiesz wspomnienia bólu … W psychologii istnieje coś takiego jak „kotwicy”: kiedy pewne dźwięki, zapachy, sytuacje wywołują wspomnienia minionych emocji. Co ja robię? Fakt, że „tak leży na kanapie, kiedy powiedziała mu, oto gotowanie obiadu dla niego, to gdzie lubił siedzieć i patrzeć na ciebie tajemniczy”: to wszystko jest teraz – negatywne emocje.

Traktowani bardzo prosty: zrobić permutacji w mieszkaniu. Zrób to tak, że było niewygodne. Po pewnym czasie znudzi to i dalsze zmiany w mieszkaniu pozwoli zaoszczędzić od wspomnień o tym bolesnym okresie pierwszych kilku tygodni. Ustawić meble tak wygodnie, jak to możliwe, kiedy będzie znów poczuć się szczęśliwym. To nie tylko meble: ubrania, zwykle sposobem chodzenia, Twój ławce w parku, twój stolik w ulubionej restauracji.

Pozbądź się soli na rany. Ta – etap №2.

0.

Pokaż swoje zęby!

Pies, który zjada kość zawsze warczy, gdy zbliżył. I Roar! Roar, żyjących na ich życie i chronić swoje prawo do szczęścia. Pokaż światu swoje zęby: idź na siłownię – pójść i być zaangażowany w każdy inny biznes, który lubisz, który daje pewność siebie.

Ważne jest, by kochać! Kochać, warcząc, gdy ktoś chce zabrać. To – Etap №3.

Czy można dostarczyć to wszystko od bolesnych wspomnień? Gwarantuje brak. Ale ponieważ będzie zadowolona z siebie. Ludzie – zachwyceni z siebie. Nie chorują na tych, którzy odeszli na zawsze. I – wierszyk, spokój. Bądź silny!

Ivan Sopiga

load...