Porady dla utraty wagi, które naprawdę działają

Zawartość

Więc diety. Słowo z pięciu liter, które powoduje wiele dorosłych i dobrze wykształconych i kulturalnych ludzi Stowarzyszenia z innym słowem pięciu liter. Jednak nie jesteśmy sami – większość diet, w rzeczywistości, nie nadaje się do życia. Nie, ale poważnie, jak można wyobrazić sobie sposób życia człowieka, na przykład, zjeść śniadanie z kawą i masła, a następnie podróży środkami transportu publicznego w godzinach szczytu do pracy. Prawdopodobnie nie … Albo notorycznie „nie jeść po 6” dla pracowników nocnej zmiany, zamieniła się w „nie jeść, w zasadzie, jedzenie nie jest dla ciebie.” Albo wszystkie swoje ulubione cardio na czczo, do którego w rzeczywistości, mamy sporo czasu, aby trenować uparty ciało. Ale spójrzmy prawdzie w końcu cieszyć się – proste wskazówki działać. A nawet lepiej niż olej różne przyrządy i innych gadżetów dla utraty wagi.

load...

[Powrót do spisu treści]

Mniej myśleć

Nie żebym był fanem bezmyślnego wypalania własnego życia. … Ale pomyśl o tym przez minutę. Tutaj można siedzieć na diecie, a także:

  • Plątanina wątpliwości powstaje w umyśle;
  • I jeśli moja dieta jest dobra;
  • I czy będzie mi pomóc, ponieważ autorzy przeglądu numer 123 i 452, to nie pomogło, bez suplementów diety;
  • I czy powinno się używać dodatkowych środków;
  • Może jest skrzynka z apteki rozwiąże moje problemy z wieczystego zawroty głowy i osłabienie;
  • A może razem z kolegą na innej diecie? Forum na wszystkich siedzi w trzeciej? Sąsiad spadła całkowicie wykluczać siłownię tańców … Co mam zrobić?

Wskazane jest, aby zatrzymać się przed wszelkie pytania. W zasadzie ideał doskonałego wszechświata – wycieczka do dietetyka, będzie bezwarunkowo zaufać. Podkreślam – nie jest guru internetu, a nie infokursov sprzedawca na „jak jest i nie jest w tym samym czasie.”

Bardziej realistyczne – opisuje dietę w liściach, a nie być rozproszony przez niepotrzebnych informacji, takich jak najbliższe nowych sposobów, aby pozbyć się apetytu bez żywności

load...

[Powrót do spisu treści]

Spieszę się powoli

400-500 g na tydzień na minusie – godnym i zatwierdzone przez większość celów medycznych. Nie 5 kg tygodniowo, lub 10, lub 15. W przypadku jakiegoś powodu, uważa się, że jeśli A 5 kg tygodniowo, nie jest zerowany, a diety, takie jak jak nie działa. Poszukiwacz magiczny kij do życia może być wskazane szyi Olimpijskiego. To ciężkie, to wygodne, i sprawi, że Twoje nogi, plecy, ramiona i żołądki piękne. Dieta z serii „wyrzuca wodę i pół dnia siedzi na garnku”, niestety, ma jedną nieprzyjemną właściwość. Na to będzie musiał wrócić. Ponieważ będzie ona musiała zostać złamana. Tak, i powtórzyć.

[Powrót do spisu treści]

Cierpliwość, pozytywne nastawienie, wytrwałość

Bez względu na cel – stracić 20 kg obiektywnie niepotrzebnych lub 6 wejść w formie konkursu – to tylko działa. Nigdy nie wkładaj sobie zbyt wysokie cele na czas, nie ograniczaj się do sztucznego „odchudzania się datą” jeśli pozbawia Cię uspokoić pozytywny stosunek do tego, co robisz. Bądź przygotowany i łamanie, a pominąć treningi, ale wrócić do swojego planu. To jest jego, a nie poszukiwania „nowych, łatwiejszych rozwiązań.” Oni nie są.

[Powrót do spisu treści]

Konkurować

To prawda, że ​​jest konieczne, aby zarejestrować się do wyścigu na 5 km biegu … albo na rowerze stacjonarnym w rodzinnym klubie, a będziesz się tępy znienawidzonego cardio, co jest niemożliwe, aby zmusić się do zrobienia z entuzjazmem trzykrotnie. W ogóle, wyznaczać cele inne niż „po prostu przyjść do siłowni i treningu otmuchilsya” angażować się w czasach łatwiej i zabawy, to jest fakt.

[Powrót do spisu treści]

Znajdź swój rytm

6 treningów w tygodniu – nie regułą dla utraty wagi. Ktoś trzy dla oczu, ktoś 12 małe (tak, są tacy wśród nas towarzysze, a nie po prostu wyrzucić zwroty jak „Maniacs!”. To wszystko na temat czasu trwania i intensywności, jak zawsze). Jeśli nie pasuje do podziału – do ćwiczeń całego ciała. Nie nadaje się długo stały cardio – czy interwały. To nic nie pasuje w ogóle – ale przynajmniej przejść do jogi, ale mają nic oprócz niekończących nagrania na lekcjach próbnych, a następnie przez rozcieńczenie ręce „nie, to nie dla mnie.”

[Powrót do spisu treści]

Naucz się grać

Ten moment nadejdzie. Jesz grilla kilogram. Jesteś pewny, aby pić wino pod dziwnym dnia. I zjeść ciastko. A spacer ćwiczenia. Czekaj, zanim szukać nowej diety i sali, wygląd. Być może nie zrezygnować z pracy po każdej nieudanej projektu, a nie szukać nowego domu po każdej kłótni. Więc z treningów / żywienia. Po prostu spać na noc i iść.

[Powrót do spisu treści]

Czas Harmonogram ćwiczeń

Gdy jesteś najtwardszym „otboltatsya” z klas sportowych. Jeżeli nie jesteś zmęczony, nie są obciążone obowiązkami rodzinnymi, a kiedy w końcu masz te pół godziny? To wtedy włączony. Rozwiąż ten czas w dzienniku. I to na pewno nie uchylać, plan i inne sprawy też.

[Powrót do spisu treści]

Zrób listę produktów kupić

A po nim. Prawie z każdej nowoczesnej diecie jest lista zakupów. Jeśli nie – zgłoszenie się do góry. Co jeśli nagle przewrócił przodu chęć zjedzenia czegoś konkretnego. Szczerze? Jeśli dieta jest zupełnie normalne i nie oznacza głodu na liściach sałaty, pragnienie nie jest silny, a będziesz mógł go znieść, i bez większego wysiłku.

[Powrót do spisu treści]

Pokorny – ćwiczenia nie powinny otrzymywać

Jeśli zawsze mają całą zabawę i piękne w hali, chcesz coś jest nie tak pociąg. Najprawdopodobniej oszczędzać energię, lub po prostu zrobić coś, co nie tylko pasuje do definicji treningu. Tak, trzeba być trudne, a czasami – nawet bolesne, a czasami – nawet tak, że chcę zamknąć, kupić płaszcz i położyć się na kanapie w nim. I to jest w porządku.

[Powrót do spisu treści]

Pozwól sobie trochę chaosu

Twój doskonały plan może zostać uszkodzony. Ponieważ trzeba … po prostu mieć jakiś plan awaryjny. Przespał porannym cardio? Znajdź krótki intensywny trening, który może mieć po swojej zwykłej mocy w pomieszczeniu. Nie przygotowany na obiad? I to nie w lesie, jak żyć, na pewno, w pobliżu znajduje się kawiarnia z grillowanych ryb i surówka.

[Powrót do spisu treści]

Użyj swoje wątpliwości

Czy należy Ci schudnąć … zbliży lub garnitur. A może ja nie powinien cierpieć … Jeśli takie myśli pojawiają się, co do zasady, odpowiedź brzmi: „Tak, ty, i wszyscy bez powodu, po prostu wątpić w siebie i umieścić zbyt wysoką poprzeczkę na całe życie.” Pomyśl o tym i śledzić każdy plan będzie łatwiejsze.

[Powrót do spisu treści]

Przygotuj swoich przyjaciół i

Rodziny. Jeśli współpracownicy nie mogą prowadzić intymnych rozmów na temat diety z ćwiczeń, rodzina po prostu trzeba się przygotować. Przenoszona do krewnych na fakt, że od teraz postępować właśnie taką dietę i szuka wsparcia. Aby negocjować, przekonywać, prosić, zrobi wszystko, aby stworzyć przyjazną atmosferę w domu. To jest naprawdę bardzo ważne.

load...