Połączenie niezgodne? Jest to o nas!

Zawartość

Chcesz schudnąć, i jesteś na diecie? A jednak – na okresowe Eating tak źle przybity do lodówki i zamknięty dwa tony betonowa płyta? Gratulacje, również uwielbiają łączyć niekompatybilnych rzeczy. I – tak uwielbiają. A fakt, że nie jest konieczne, aby połączyć przerywany czczo, szkolenie i uruchomienie maratonu na sesji przyszedł do mnie całkiem niedawno. A ilu wspaniałe odkrycia wciąż wydawała całe życie człowieka, aby umieścić na tym cholernie utraty wagi, ale nic specjalnego, a nie dobivshemusya? Więc pomówmy jeszcze o prawidłowym niedożywienia.

load...

[Powrót do spisu treści]

Tak ekstremalne jedzenie, i jak sobie z tym poradzić

Mam wszystkie moich klientów to samo na uwadze, Rada w celu wycofania ze wszystkich portali społecznościowych. Albo iść wyłącznie na pracy, jeżeli jest to wymagane. Zdjęcia mogą być przeglądane i siostrzeńcy osobiście, ale dla pięknych psów, na szczęście, istnieją specjalistyczne witryn i kanałów. Tam gdzie nie ma zła od ciotek nieskończona bezuglevodki, post, w tempie około twarogu szkód maszyny.

Nie chcę, aby udowodnić, że nie ma nic złego z tobą z twarogu nie nastąpi, dopóki to naprawdę sera, a nie coś z koncentratu i oleju palmowego. Przyszedłem tutaj, aby rozmawiać o czymś innym. W ostatni wieczór przed diety, gdy spożywane twaróg kilogram, jeśli jest zakazane. Albo dwa bochenki chleba, jeśli jest zakazane. Zapraszam ponownie do liczenia kalorii podłe, że różne metabolizm trawi inaczej. Pomyśl o tym, jak wiele z nich w kilo i dwie cegły? Oznacza to, że jest tam i połączyły swoje cotygodniowe utratę wagi deficytu i wraz z nim.

W ogóle, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do zdrowia – idź do lekarza i podjąć plan posiłków mają. Jeśli nie ma wątpliwości, że jest to możliwe do zrobienia zwykły kosz produktów chleba i twarogu, bez wyjątku, każdy z produktów smacznych i zdrowych.

load...

[Powrót do spisu treści]

Czy jak ja

Nigdy nie będziesz jak ja, albo jak go wygrał. Dlatego wszystkie produkty właściwości odżywcze sprzedawane pod hasłem „pomógł mi” musi iść w zapomnienie wraz z „publicznego” motywacyjnych i innych przedmiotów. To naprawdę pomaga, nie przejadać się przed nowym, bardziej restrykcyjnej diety.

Zrozum wreszcie, o co ci chodzi – nie zsiadłe mleko, a nie w diecie, a nawet w kalorie. To, że jesteś z jakiegoś powodu nie można ograniczyć się. Osobiście nie mógł w tym czasie, ponieważ życie było trudne. I wydawało się, że klyatyh kawę z mlekiem – wszystko, co utrzymuje się na powierzchni. Zabierz moją kawę, a zabiję współpracownikom jeden po drugim w szatni w budynku biurowym i ukrywanie zwłok na placu zabaw.

Teraz, jeśli nie można ograniczyć, więc konieczne jest, aby maskować ograniczenia, które są, ale te nie pojawiają. Analogi zamiennika znajome rytuały, takie jak książki wieczorem z posiłkiem z książki zastąpione przez bardziej interesujące i żywności – Pracujemy również nad bardziej dietichnuyu.

[Powrót do spisu treści]

Trenować dwa razy dziennie

Zazwyczaj jest to z tym ważne w życiu każdej kobiety decyzji i rozpoczyna długą drogę do rozczarowania, przejadanie się i nocnych spotkań z ciastem w jednej osobie. Przyjmijmy, że normalna intensywność treningu dwa razy dziennie – „. Około 2017 kcal” jest to utrata masy ciała na diecie I nie trzeba zrobić, jeśli postrzegają tę liczbę jako strachu w jego umyśle i jak fakt, że po 1700 to już można mieć wszystko, co złe przypięte dół płyty betonowej, jak już tak.

Tak, można zrobić coś takiego chodzenia lub ładowania, lub jeśli w dobrej formie fizycznej, 30 minut cardio w wystarczającej intensywności rano i iść na siłownię po pracy. Ale tylko z pełną odpowiedzialnością i zrozumieniem, że nie powinno być więcej, a nie mniej. A liczba „jeść więcej”, i gdzie spalanie tłuszczu i czuć się bardziej normalne, spojrzeć na siebie. W praktyce jest to rzadko taka sama tabela przeglądowa, albo w ogóle prawie nigdy.

[Powrót do spisu treści]

Odchudzanie i różne dodatki

Nie chciałbym to kiedyś napisać, ale droga dziewczyno, nie masz ostarin za ukrywanie faktu, że nie jest hormonalne. Wystarczy jakaś epidemia poszła na tym narzędziu. Niewiele osób wie, ale naukowcy generalnie nie zdecydowali się na liście skutków ubocznych tego leku. I nie jest to tylko dlatego, że niektóre babki w badaniu uzyskał 2 kg mięśni miesięcznie, a twój przyjaciel Bob, mistrz pola XYZ na fizyce Mens ma więc też nie.

Z reguły te rzeczy są bardzo dwuznaczny wpływ na hormony. I przeczytać opinie na temat tego konkretnego leku – prawie każdy, kto go zamówił rozpoczęła aktivnenko tak „do ziemi”. A żeby mieć to? Jeśli utrata wagi jest odwrotny do zamierzonego, jak się okazuje. I pamiętaj, że ostarin nielegalnych handlowców sprzedających różne leki. I, oczywiście, po prostu nie daje gwarancji, że nie jest najbardziej znanym steryd anaboliczny.
nigdy nie zapomnę, jak jeść dobrze znany suplement na stawy po złamaniu ręki. I to puścić bólu! I wtedy okazało się, że wraz z imbiru i kurkumy w dodatku było banalne przeciwbólowe. Z tego i ból poszedł też. Dobavochka sprzedawane do tej pory. Co z lekami przeciwbólowymi, nie jest jeszcze znana. To jest to, co ja? Jeśli okresowo atakowane, a jesz produkt żywieniu sportowców, a może nawet w innym celu, chyba coś z bud tak nie jest. W naszym pięknym kraju jest praktycznie żadnej kontroli nad składu suplementów diety, nie jest konieczne złudzeń. Więc jeśli wpiszesz w diecie, ale przejadać – niespójne w planie, to jest złe.

[Powrót do spisu treści]

Intuicyjny odżywianie i trening siłowy na planie

Nie chcę pluć w piasku kogoś innego, ale, przepraszam, jeśli trzymać się intuicyjnym władzy, a trening siłowy głównym celem jest rozwój siły, najprawdopodobniej będzie intuicyjnie tam przez cały dzień.

Dzięki intuicyjnemu władzy doskonale połączonej szkolenia „na sygnał” w siłowni, która nie jest wyższa niż 12 podejść do każdej z grup operacyjnych, a nie więcej niż jeden ciężkich przysiadów i naporu tygodniowo. Jeśli dołączyć do dowolnego programu trójboju siłowym „jeść wszystko, co chcesz”, jak się okazuje, jest zwykle ustawiony. Więc są ułożone, które tracą apetyt, być może, przez nadmierny stres i cardio, ale nie żelaza.

Bo intuicja może być wspaniałym dodatkiem do programu nie jest wyczerpująca aktywności fizycznej dla osoby, która nie stawia sobie za cel podniesienie większa. A przepis na wielkiej wagi ustawić dla każdego innego.

Elena Selivanova

load...