Płaszcz – podstawą garderoby jesienią

Można zakochać się w jesieni, jeśli tylko na fakt, że jesienią można nosić wiele warstw! Oto wiadomość, że w pośpiechu, aby podobać się nam nowy sezon:

Bestseller – ten płaszcz, „trapez”. Modele krótkiej długości wyglądają bardzo imponująco, szczególnie jeśli prowadzi się w głębokich i czystych kolorach jak żółty płaszcz Soldanata. Pachą-szczeliny są modne nowością sezonu. Do zapobiegania chorobom, a także spojrzeć bardziej stylowe płaszcz zaleca się nosić długie rękawiczki.

load...

Płaszcz z Ekaterina Smolina fuksja demonstruje jeden z najbardziej popularnych kolorach sezonu 2009-1010. Takie rzeczy zawsze podnieść nastrój swojego właściciela! Wystarczy posłuchać rad stylistów: nie łączyć tak jasny płaszcz z czarnych rzeczy. Bardziej harmonijnie będą wyglądać szaro.

Skóra jest zawsze w modzie. Gant Płaszcz łączy wszystkie zalety urody i praktyczność. To nie jest zimny, to nie przekazuje wilgoć, doskonale leży na rysunku i, co najważniejsze, wygląda bardzo stylowy!

Manoukian płaszcz dla kobiet, które chcą nie tylko podążać za trendami w modzie, ale również należy podkreślić wszystkie swoje kobiecości i seksualności. Płaszcz „Klepsydra” nie może być lepiej podkreślić ich do swojej sylwetki.

New Look żakiet pokazy mody i asfalt odcienie szarości, a także, co ważne, w tym sezonie materiał tweed aktualne. Vorotnik- rack uzupełnia stylowy obraz.

Nie zapomnij o stylu wojskowym, który nadal jest u szczytu popularności. I potwierdzenie tego – elegancki płaszcz-kurtka TJ Collection. Tutaj wszystko, grał na głównej idei – stylowym wykończeniem oraz ramiączka i cięcia.

load...

Modne w tym sezonie nosić i stylowe trencze. W zasadzie, trencze są zawsze w modzie. Topshop Trench łączy w sobie wszystkie cechy rowu i dodaje do niego z radości, które wprawne oko widzi cięcie w wydłużonym i miękkich linii barków.

Hoops płaszcz jest związana przyciągnąć wszystkich miłośników jasne. Czerwony, idealne dopasowanie i dobrze zachowywanie równowagi między ekspansją czerwonych i codziennych wymagań sprawia, że ​​ten niezbędny płaszcz.

Kolejną z nowości wybraliśmy – klasyczny czarny i biały płaszcz.

load...