Pielęgnacji ust: narzędzia i techniki dla właściwej pielęgnacji warg

Lips – jeden z najbardziej wyrazistych, zmysłowych i urzekających części twarzy. Mówią, uśmiechają się, całują się, ale … Jak pieścić twoje oczy, nigdy nie przejdzie niezauważony. Piękne, zdrowe, zadbane usta – najlepszy ozdobą każdej kobiety. Często wargi są o wiele bardziej wymowne niż słowa. Co może być piękniejszego niż pocałunek zmysłowej, kruche, soczyste usta? Nic dziwnego, że jego usta i pocałunki zwrócić szczególną uwagę w indyjskim traktat o miłości – Kamasutra. Jednocześnie, wargi są jednym z najbardziej wrażliwych, delikatnych i kapryśnych częściach ciała i warg opieki powinny być odpowiednie. Skóra warg jest delikatny i wrażliwy jak skóry powiek. Składa się on tylko z trzech do pięciu warstw ochronnych, przy czym, na przykład skórę twarzy 16! Niezwykle delikatna struktura naskórka w jamie ustnej prowadzi do radiografii naczyń krwionośnych, co tłumaczy ich czerwonawy odcień.

load...

Zawartość:

Dermatolog troska o zasadach

Powodów, metody i środki do pielęgnacji

Główną zaletą cienkiej konstrukcji wargi – wysoka mobilność i szybkiego reagowania na bodźce zewnętrzne, takie jak gorący posiłek TOO: doprowadzeniu do ust łyżkę zupy, tylko wargi zdefiniować temperaturę i chłodny płyn, zapobiegając oparzenia jamy ustnej i przełyku. Ale ogromna liczba zakończeń nerwowych sprawia, że ​​usta jednego z najbardziej wrażliwych i stref erogennych ciała. Wargi nieobecne gruczoły i gruczołów potowych, dzięki czemu są bardziej podatne na wpływy zewnętrzne. Najbardziej niekorzystny wpływ na ustach ma nadmierne ciepło i zimno – można je łatwo wysychać i pękać. Prawda jest przyczyną tych problemów może leżeć wewnątrz nas: brak witamin, nieodpowiednia dieta, nagromadzony stres. Tym samym, naukowcy udowodnili, że wrzody powodują w kącikach ust jest niedobór żelaza.

load...

Dziś przemysł kosmetyczny oferuje szeroką gamę narzędzi do pielęgnacji ust, ale jest całkiem możliwe, aby zarządzać i skutecznych środków domu. Główną zaletą domu kosmetyki 100% naturalne, bez konserwantów, aromatów i innych szkodliwych substancji chemicznych.

Jak dbać stosując miód

Miód naturalny – unikalny dar natury, który przychodzi nam z pomocą w nieoczekiwanych sytuacjach. Ma ona doskonałe działanie przeciwzapalne, gojenie się ran, przeciwbakteryjne i łagodzące. Najlepsze smarować miodem usta przed pójściem do łóżka, zapewniając tym samym dłuższy i głębszy efekt terapeutyczny. Wzmocnienie lecznicze działanie miodu może pomóc śmietanę, śmietanę, ser i masło. W celu przeprowadzenia procedury te powinny być regularnie. Najcenniejsze tłuszczu mlecznego i bogata miodu wypełnienie warg minerały Reviver sprawiają, że konstrukcja wyjątkowo miękka, gładka i elastyczna. Nawet jeśli na ustach pierwszych pęknięcia pojawiły się już, najlepsze środki pierwszej pomocy niż miód po prostu nie znaleźć. Fakt, że miód jest bogaty w enzymy, które promują szybkie gojenie się ran.

Oleje roślinne pomóc

  • Miodunka Oil

Garść świeżych umytych pokruszonych liści miodunka zalać 250 ml ciepłego olejku migdałowego. Zwracamy w ciągu dnia. Filtr. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu w pojemniku z brązowego szkła. Lungwort oleju – doskonałe narzędzie, które pomogą Ci poradzić sobie z nadmierną suchością w ustach.

  • Jojoba

Olej jojoba bogate w aminokwasy nie tylko ma właściwości nawilżające i odżywcze, ale także przeciwzapalne, dzięki czemu doskonałe do czynienia ze stanem zapalnym i zaczerwienienie warg

  • Olejów bazowych

Te oleje bazowe, takie jak olej migdałowy, olej z awokado, olej z kiełków pszenicy, olej z pestek winogron jest bogaty w niezbędne nienasycone kwasy warg witamin A, D, E, i tłuste. Oni doskonale odżywiają i nawilżają usta i chroni je przed negatywnymi skutkami zewnętrznymi.

Sposoby dbać o warg

  1. O

load...