Piękne kwiaty z tkaniny z rękami

Zawartość:

Naturalne kolory – to wspaniałe. Delikatny zapach otula pokój. Piękne pąki dekoracji wnętrz. Ale istnieje znacząca wada naturalnych kolorach. Będą one szybko więdną. Nie można tego powiedzieć o kolorach an_1iny. Ich piękno jest niemal wieczne. Dlaczego prawie? I spróbować pączek w ręce małe dziecko, wtedy zrozumiesz. Mówiąc o ręce. Czy wiesz, że najpiękniejsze bukiety uzyskane z an_1ki przez ciebie osobiście? I nie mów, że jesteś trzymając igłę raz w roku, i że każda próba kończy się robótki zepsuty materiał. Tworzenie kwiaty wykonane z an_1iny z rękami nie jest trudne. Jak dokładnie? Kto nauczy.

load...

Sztuczne kwiaty: historia i rozwój

Ale przed rozpoczęciem treningu, opowiedzieć trochę o historii sztucznych kwiatów. Pierwsze żonkile, róże i rumianek z an_1ki pojawił się w 3. Wieku pne. Kusząca Egipcjanie ozdobione sztucznymi kwiatami jego ubrania. Greczynki zdecydował także, aby nadążyć za modą, a po opanowaniu rzemiosła, utworzonych w pełnych pąków an_1ki. Ale one uważane za najpiękniejsze sztuczne kwiaty, które zdobią kościół w czasie wakacji. Tworzenie kwiatów kolaże materiału mniszek. Czy oni zainwestowali w ich duszy robótki, lub tak działał klasztor aura, ale kwiaty są w rzeczywistości uzyskuje się naprawdę boskie.

Następny (w 15 wieku), moda na sztuczne róże i żonkile osiągnął Włochy. Stamtąd do Francji – imperium świata mody. Był to francuski entuzjastycznie zaczęli nosić ubrania porozrzucane pąki wykrochmalonym materiału. Dlatego każdy krawiec miał być w studio specjalnie przeszkolonego dziewczynki, która została zaangażowana tylko tym, że szyte sztuczne kwiaty. Przez 19 wieku, to robótki stały się tak popularne, że rozprzestrzenił się na wszystkich pozostałych krajów, w tym Rosji. Szczególnie lubił kwiaty zdobiące an_1iny samice czapkę. Na głowach młodych dziewcząt skulony całych grządek.

Muszę przyznać, że panie są nie tylko chętnie kupują nowe produkty ze sztucznymi kwiatami, ale również rywalizowali ze sobą w którego luksusowy strój. Naturalnie, pąki an_1iny zdobione nie tylko czapki ale także ubiera jak krawiec musiał zrównoważyć równowagę pomiędzy nakryć głowy i podstawowego stroju. Szczególnie podobały były sztuczne róże utworzone z wykrochmalonym an_1iny. Muszę przyznać, że dziś coraz częściej można zobaczyć sztuczne kwiaty, które zdobią kapelusze królewskiej (zwykle noszą kapelusze Royals do wyścigów), ubrania, a nawet buty. I udekorować sukienka czerwona róża wykonana z an_1iny nie tylko księżniczką, ale również całkiem zwykłą dziewczyną. Pytanie tylko gdzie nosić to Kwiat doskonałość. Więc zanim przemyśleć szkicu strój przyszłości, pomyśl o jego wykonalności.

Materiałowe kwiaty sztuczne

Jeśli naprawdę chcesz nauczyć się tworzyć bukiety an_1ki, należy wiedzieć, że nie każdy nadaje się do segmentu like czerpanego.

load...
 • To wiąże się z wykorzystaniem wyłącznie rzemiosła monochromatycznej an_1iny.
 • Nie wyrzucaj skrawki an_1in, które pozostają po szyć. Czasami od małych łatek do najpiękniejszych kwiatów sztucznych, ponieważ skrawki łatwiejsze w obsłudze niż dużym kawałku an_1iny.
 • Dla realistyczne kwiaty w pełnym rozmiarze odpowiednim an_1iny, takie jak bawełna, satyna, bawełniane, satyny, jedwabiu, batystu, krepdeszyn.
 • Jeśli planujesz zrobić boutonniere na ubrania, trzeba tych rodzajów an_1in, takich jak jedwab, aksamit, zamsz, Panne, brokatu, satyny, srebra lub złota brokatu, skóry i Laika.
 • Good looking sztuczne kwiaty, stworzenie, którego użyto kilku rodzajów an_1ek. Więc eksperymentować!

Jakie inne tajemnice obarczona kwiatów robótki? W rzeczywistości, wiele z nich. I opanować wszystkie subtelności jednej lektury artykułu jest po prostu niemożliwe. Ale jeśli czujesz palące pragnienie, aby stworzyć piękny bukiet i czuć się z an_1iną, a następnie będzie sukces!

Wytwarzania wzoru

Stworzenie sztucznych barwników wszystkie takie same, jak przy szyciu spódnicy lub sukienki. Proces zaczyna się od pomysłu, a kończy z wzorca. Dlaczego zatrzymać? Tak, bo jeśli będzie wyciąć niewłaściwych części, bez kwiatów nie będzie działać, a dobra inicjatywa umrze na winorośli. Aby temu zapobiec, trzeba pamiętać o kilku sekretów:

 1. Przed SEW cokolwiek był kwiat, konieczne jest, aby zrozumieć jego strukturę. Aby to zrobić, kupić teraz kwiatostan i spojrzeć na jego strukturę, kształt płatków. W razie potrzeby – demontować żywy kwiat i bazgrołów na wzór papieru „z życia”.
 2. Nawet w takich prostych detali, takich jak płatki kwiatów, istnieją lewej i prawej stronie. Dlatego, tworząc wzór, wystarczy zalogować szczegół. Im więcej informacji zostawić na wzór, tym łatwiej będzie wtedy działać.
 3. Po wszystkich szczegółów przyszłości kwiatów ciętych z papieru budowlanego można rozpocząć produkty cięcia. Aby to zrobić, wzór rozplanowany na cięte na ukos. Prześledzić szczegóły najlepszej specjalnej kredy lub ostatków. Fakt, że inne środki nie są często usuwane z an_1iny, dzięki czemu wygląd gotowego kwiat zaniedbany.

Szczegóły przygotowania

Nie spiesz się szyć części ciętych. Przed rozpoczęciem pracy muszą być myte, wyprasowane, a jeśli to konieczne, aby ozdobić. Nawiasem mówiąc, jeśli masz zamiar zrobić kwiat z małych części (np chryzantema), nie powinno być pomalowane szczegółów, a segment przed wycinania.

Zdarza się, że uzyskany dźwięk nie spełnia Twoich oczekiwań. Na przykład, barwnik jest zbyt intensywne, lub odwrotnie, zbyt słabe. Nie jest to konieczne ze względu na wyciętych części ponownie. Wystarczające an_1iny barwnikiem mycia gorącego roztworu wodorosiarczanu sodu (5 g substancji na litr wrzącej wody) i odowieżany ponownie.

Niektóre kwiaty natura obdarzyła pięknym rurociągów kontrastu płatków. Powtarzam to nie jest zbyt trudne. Tylko nie zanurzyć płatki w barwniku, starając się uzyskać jak najwięcej z rogu. Do brzegów sporządzony znacznik.

Usztywnienia szczegóły

Wielu zastanawiało ponownie przeczytać pierwszą część artykułu w poszukiwaniu słowa „żelatyna” i „skrobia”. Po tym wszystkim, te dwie substancje podać szczegóły niezbędnej sztywności. Zgadza się. Tylko kwiat skrobia przyszłości będziemy mieli po ostatniej kropli wyschnięciu farby. Każda kobieta wie, proporcje rozcieńczania skrobi. Jesteśmy pewni, że nie wystarczy użyć sztuczek babci, aby spódnica trudniejsze. Z kwiatami wszystkich w taki sam sposób jak w przypadku ubrań. Tylko tu trzeba wziąć pod uwagę, że wymagany jest cieńszy materiał, tym większe stężenie skrobi (lub żelatyna).

Jeśli tak aksamitne kwiaty, należy pamiętać, że na przedniej stronie an_1iny skrobi nie powinna spaść. Mieszanina żelatyny stosowane wyłącznie od wewnątrz bawełnianym wacikiem cięcia aksamitu.

Podstawowe zasady dziurek

Przed utworzeniem boutonniere dla ukochanego, zrozumienia dla siebie kilka zasad ich tworzenia:

 1. Należy unikać dużych kwiatów. W boutonniere zbierać tylko małe kwiaty.
 2. Używać tylko z an_1ką barwienia odpornych barwników. Wyobraź sobie, co by się stało, do koloru, jeśli farba w najbardziej odpowiednim momencie rzucić?
 3. Boutonniere nie jest konieczne łączenie wielu kolorach. Wszystko musi być harmonijny. Tsvetik-semitsvetik – to w porządku, ale to sobie wyobrazić w butonierce swoich garniturach. Wygląda? Stylowy chryzantemy? Zgadza się. Tak zostawić jasne kolory krajobrazu.
 4. Jeśli popełnisz boutonniere kilku oddziałów, oglądać, że wszyscy wybrali ten sam kierunek.
 5. Na łodydze, należy stosować tylko przewód pokryty cienką an_1iną. Jednak jakość i materiał, a przewód powinien być na szczycie, jeśli chcesz trwać długi czas boutonniere.

Części substancji

Przed rozwijać rzemiosła kwiatowych, jesteś pewny, że zbrojny masę książek z kolorowymi zdjęciami. Zgadza się. W takich materiałów plastycznych każdy etap montażu nie jest opisywany w szczegółach, ale również sfotografowano. Ale jeśli ułożyła kilka i to radykalnie różni się od tego obrazu, który zdobił robótki korzyści, nie martw się. Pamiętaj powiedzenie, które nie są bogami palić garnki. I w żadnym wypadku nie wyrzucać próby stworzenia sztucznych kwiatów własnymi rękami. To nie działa po raz pierwszy? Spróbuj ponownie.

load...