Pedicure w domu: należy podać swoje nogi, aby w domu

W kobiecie wszystko powinno być w porządku. Nie można czuć się jak bogini z pazurami na nogach i popękane pięty. Żadnych wymówek o braku czasu i pieniędzy na wizyty w salonie nie jest akceptowane, można zrobić piękny pedicure w domu. Aby być zawsze zadbane i seksowne nogi, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami powyżej.

load...

Zawartość:

Tajemnice codziennej pielęgnacji stóp

Jak zrobić pedicure

  • Domu Krok pierwszy: przygotowanie

Należy przygotować wszystkie niezbędne elementy postępowania: basenu z ciepłą wodą, sól morska, olejki eteryczne, żel pod prysznic, nożyczki, pumeks, pilnik do paznokci, ostrza do paznokci, ręcznik. Instrumenty muszą być zdezynfekowane. Woda do nóg muszą być wystarczająco ciepłe, nie gorące. Jest to konieczne, aby dodać sól morska, żel pod prysznic. Można uzupełnić swój ulubiony olejek do kąpieli, w razie potrzeby. Przed zabiegiem trzeba umyć nogi dobrze. Dopiero wtedy można pominąć nogi w misce z wodą na skórę, paznokcie zmiękczona, jest wystarczająco dużo, aby utrzymać je w ciągu dziesięciu minut. Po tym, pożądane jest, aby wytrzeć nogi uzyskać mokrych ręczników ruchów. Molten skóry jest usuwany ze stóp z pumeksu, a następnie starannie przycięte paznokcie półkola lub liniowe, czy może ich wrastanie. Przycinanie krawędzi pilnik do paznokci. Lepiej nie ciąć nożyczkami, a następnie delikatnie przesunąć naskórka specjalną łopatką wydrapać podstawy. Następnie paznokcie są polerowane pilnik, nieco zwężona.

load...
  • Krok drugi: nawilża i odżywia

Warunkiem jakości pedicure jest nawilżające i odżywcze stóp. Do tego potrzebny jest krem ​​odżywczy. Zaleca się, aby umieścić go na nogi grube. Można owinąć stopy na szczycie folią, a następnie umieścić na skarpety. Znaczny efekt uzyskuje się wtedy zawieszone kremu przez dwie godziny. Różowe obcasy uzyskuje się, jeśli pozostawić krem ​​na noc. Można także pieścić masaż stóp.

  • Końcowy etap: lakierowanie

Nawet jeśli nie latem, a zastąpić otwarte sandały przyszedł buty, paznokcie powinny wyglądać zadbane, więc lakier – obowiązkowy etap. Opcjonalnie, można po prostu pokryć paznokcie lakierem lub zrobić wspaniałe paznokcie malowanie. Mały sekret: jest pożądane, aby odtłuścić powierzchnię przed malowaniem powierzchnię narzędzie do usuwania lakieru do paznokci. Nałożyć na pierwszy bazę dla lakierów, lakierów, a następnie sam na szczycie utrwalacza. Jeśli są spełnione wszystkie te warunki, wówczas pedikiuru długo bez zmiany rodzaju doskonały.

Jak większość francuskich pedicure

Od dawna zwyczajowe odwołania schludny French manicure dla wielu, w rzeczywistości można zrobić w domu i francuskich pedicure. Dlaczego paznokcie powinny wyglądać tak dobrze, jak na rękach? Wypielęgnowane stopy w zgrabny, lakierowane paznokcie z cienkim białym paskiem, posiada bardzo elegancka kobieta jest oglądanie go.

Wiele uwagi poświęca się francuskiego pedicure specjalnej pielęgnacji paznokci i stóp. Zrób to bez użycia nożyczek: specjalny związek rozpuszczony naskórek, po specjalny kij z drzewa pomarańczowego przemieścić je i dostosować kształt cięcia płytek paznokciowych. Wszystko naturalny wygląd paznokci cover półprzezroczyste wykończenie brzoskwinia, beżowy lub różowy. W dwóch milimetrów wolnej części płytki paznokcia stosuje się cienki pasek z nieprzezroczystego białym lakierem. Światło głaskanie stóp skórę przed nałożeniem lakieru i masaż nawilżający nada miękkości skóry.

Idź do francuskiego pedicure w domu wymaga czasu. Wiele kobiet iść do niego tylko na lato, kiedy sandałach, ale zrobić sobie lepsze całorocznie kurtkę. Jednym z warunków zadbanym wyglądzie stóp delikatnie oczyścić naskórek. Stopniowo rozcieńczona, naskórek staje się prawie niewidoczna w kilku sesjach francuski pedicure w domu.

Jeśli wcześniej nie zatrzymał się, że skóra jest uzyskanie prawa do opieki, będzie wymagać dodatkowego leczenia. Wtedy niektóre elementy czasowe french pedicure musi być połączona z metodami klasycznej wykończeniem. To trwa około sześciu sesji, aby całkowicie przejść do metod łagodniejszych.

Francuski pedicure jest odpowiedni dla kobiet z cienką skórę stóp, przyzwyczajony do codziennej pielęgnacji. Ale musimy pamiętać, że jest to przeciwwskazane pedicure: stopy grzybice skóry i paznokci, choroby dermatologiczne, wysypki, zmiany skórne. Choroby krwi, przewlekłe infekcje (zapalenie wątroby, HIV) są również przeciwwskazania.

Procedura Sprzętu w domu

Wiadomym jest, że pedicure – system high-tech do pielęgnacji paznokci, skóry stóp. Podstawą tej technologii jest stosowanie specjalnego przyrządu pedicure kosmetycznych, o wiele dysz. Ich użycie jest znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze, aby usunąć górny naskórek niż, na przykład, konwencjonalną pumeksu. W tym samym czasie, można rozwiązać wiele problemów, takich jak przewlekła modzele i odciski, crack, wrastanie paznokci. Specjalne urządzenie do pedicure gładko poleruje skórę, nie uszkadzając go. W związku z tym może być stosowany dla diabetyków, osoby z krążenia.

Pierwsza faza sprzętowej pedicure – zmiękczanie skóry zatrzymać parze bez użycia wody. Do tych celów można zastosować środek zmiękczający krem ​​i specjalne preparaty do sztywnych i wrastanie paznokci. Działają one wyłącznie od martwych komórek nie uszkodzić żywej tkanki mają właściwości dezynfekujące.

Potem przychodzi przetwarzanie stóp, ekspresem do paznokci pedicure. Za pomocą specjalnych dysz szlifowanie różnych średnicach i różnych powłok. Wybrane dysze indywidualnie dla paznokci stóp i skóry. Z minimalną średnicę dysz można zrobić bardzo drobne prace – w leczeniu trudno dostępnych miejscach między palcami i pod nimi, okolonogtevogo rolkowych, poprawnych wrastanie paznokci.

Urządzenie do pedicure może być używany w domu. Jest różnica pomiędzy urządzeniem profesjonalnym używane przez mistrzów w salonach i urządzeń gospodarstwa domowego. Mają o wiele mniej energii. Nie mając żadnego doświadczenia w sprzęcie pedicure, powinni nauczyć się postawić samochód do minimalnej prędkości obrotowej, aby uniknąć przypadkowego uszkodzenia paznokci i skóry wokół niego. Z nabycie prędkości doświadczenie będzie stopniowo wzrastać. Dlatego przede pedicure w domu zajmuje więcej czasu.

Rozpoczęcie realizacji takiego pedicure w domu, trzeba uważnie instrukcję i znaleźć więcej informacji na dokładny opis prac nad tym urządzeniem do pedicure. Musimy wiedzieć, jakie wskazówki dla lepszego wykorzystania niektórych części stopy. Pedicure Sprzęt usunie wieloletnie kukurydza, głębokie pęknięcia na piętach, przywraca uszkodzoną płytę, zatrzymaj grzyba we wczesnych stadiach, skutecznie leczy wrastanie paznokci.

Home najlepiej jest wykonywać dwa razy w tygodniu procedurę. Pedicure staną się miękkie skóry stóp i paznokci – manicure.

Pedicure z użyciem ryb

Procedura ryb obierania (pedicure, która przeprowadziła ryby) jest egzotycznym salony usługowe Turcja, Chiny, USA, Francji, Holandii, Japonii i Korei Południowej. Dziś fani oryginalnej pedicure można zrobić w domu, o ile, oczywiście, obecnie zavedut małych rybek Garra Rufa-lekarzy. Oni nie mają zębów, więc byłoby miło procedury pedicure.

0. Jak zrobić pedicure z ryb? Wystarczy upuścić wstępnie umył nogi w akwarium wodą. Głodne ryb usunie martwe warstwy skóry i naskórka przez pół godziny. Następnie można zrobić zwykły pedicure, najlepszy obrzeża, oszczędzając. Dzięki pracy wykonanej przez ryby, poważna ingerencja nie jest wymagana.

Po tym niezwykłym pedicure z rybami, skóra na nogach staje się niezwykle zadbana, miękka. Ryby pomoże pozbyć się nieprzyjemnych chorób skóry: zapalenie skóry, egzemy i łuszczycy. Goldfish jest rzeczywiście akupresury, pobudza krążenie krwi w naczyniach. Oglądając ryba płynie poprawia samopoczucie, uspokaja.

Tak, pedicure w domu – to działanie jest proste, przyjemne i pożyteczne. U stóp punktów akupunktury znajdują się odpowiedzialny za agencjami, więc oczyszczenie przystanek przydaje fakt, że poprawia punkty stymulacji. Pedicure w domu i będzie dobrze wyglądać i czuć się świetnie.

load...