Oryginalne pomysły: fotel do ogrodu

Zawartość:

Wszyscy, którzy posiadają dom lub mały obszar podmiejski, wiedzą, jak ważne jest, aby stworzyć przyjazną atmosferę nie tylko w domu, ale również wokół niego. Świetny pomysł na ogród – siedzenia zawieszenia, które nie tylko dekorują powierzchnię blisko domu, ale będzie dla Państwa idealnym miejscem na relaks – zawsze przyjemność spędzić wieczór w powietrzu w komfortowych warunkach. Porozmawiajmy o tym, jak zrobić taki fotel z rękami.

load...


Powrót do spisu treści

Fotel z pokrywą

Pierwsza wersja zawieszonego siedzeniu – z pokrywą. Brak tu i tam trudności w szczególności, będzie potrzebował trochę czasu i mały arsenał. Przede wszystkim przydatne obręcz nierdzewnej (∅90 cm) i tkaninę dobrej wytrzymałości i pół do trzech metrów. Ponadto dublerin zakup lub włóknina, jako alternatywa, można zrobić warkocz spodni. Zajmie zawiesia ośmiu metrów, pierścień żelaza, przez który gniazdo zostanie przymocowany do sufitu. Również użyteczne klamry metalowe (4 sztuk) i szycia akcesoria, centymetr i nożyczki.

Pierwszy etap – szycie torbę. Wykonywanie własnymi rękami jego cięcia, być bardzo ostrożnym, aby nie spieszyć się – z powodu nieuwagi trzeba znowu wszystko zmienić. Jeśli nie zdecydowali się na dokładnej wielkości, można pozostawić uprawnienia nieco bardziej – zawsze mogą być cięte.

Więc wziąć cięcia tkanin i wykroić z niego dwa kwadraty o równej wielkości: długość i szerokość pół metra. Każda część składa się z czterech razy. Należy zauważyć, ze kąt środkowy czwartej okręgu, którego promień wynosi 65 cm. Oznaczenia narysować linię i zaczynają wycięty kołowy identyczny parametrów. Przejdźmy teraz z kręgów utworzonych przez cztery centymetry wewnątrz i narysować linię.

load...

Drugi krok – oznaczyć otwory na smyczy. Wykonujemy go na pierwszym okrążeniu. Złożyć materiał, cztery razy i żelazo. Skupić się na fałdach. Pierwsze dwie linie będą kąt pochylenia w stosunku do zakładki i czterdziestu pięciu stopni, a dwa pozostałe – trzydzieści. Kąty zauważając poszerzyć krąg i wyprasować ją ponownie. Teraz oś musi być wskaźniki do lokalizacji szczelin pod paskami.

Utworzona na osi zaznaczyć wszystkie szczeliny. Prostokąta o wysokości piętnastu centymetrów, szerokość – dziesięć. Wewnątrz tych pudełek trzeba zrobić układ w kształcie litery Y, to dla niej i muszą być cięte. Złożyć razem kręgi i zająć się inną nić kapitał często nie pokrywają się, a następnie pokrywa się zachować lepszy kształt. Zaznaczony koło znajduje się na górze. Teraz je połączyć i zrobić cięcia w pierwszym i drugim kole.

W czwartym etapie jest wygięte „płatki” dziur powstałych po niewłaściwej stronie. Obkleyte liniami prostokątny lub Dublerin – jest to konieczne, aby zapewnić, że materiał nie rozpada się. Następnie wykonujemy pełny szczelinę, która jest na skraju otstrachivaem, cofając się o kilka milimetrów.

Piąty etap – lekko cofa się od krawędzi (cztery centymetrów), konieczne jest szyć dwóch kręgów ze sobą, pozostawiając otwór do wkładania obręczy. Zasiłek nacięte, nadając mu kształt ząbkowane na obwodzie. Teraz musimy włączyć do pokrywy zewnętrznej i naciśnij je od siebie. Następnie trzeba pokroić w paski i padding poliestru schować swoją obręcz. Najlepiej to zrobić w dwóch warstwach. Gotowa rama kierownicy, włóż pokrywę. Teraz szyć okrągłe części, poruszając się na krawędzi pierścienia. Musimy szyć w odległości siedmiu centymetrów od krawędzi.

W następnym etapie zostaje wywrócone na zewnątrz krawędzi otworu, który jeszcze nie jest przyszyte – pozostawia w szczególności do wprowadzania obręczy. Następnie nacina dodatki i ścinanie ich razem od przodu; Nie powinny one zakłócić ogólną geometrię koła. Teraz szyć krawędzi i prostrochite je na maszynie do szycia, cofając się o kilka milimetrów. Ponownie przesunąć obręcz do gotowej krawędzi, podlać pokrywę semisantimetrovom odległość.

Jesteśmy już na ukończeniu. Wytnij siptepon w szczelinach i przesuń ją wewnątrz pokrywy i nagrywać wszystkie wątki. Ukryty szew, podlać gniazdo na brzegach. Następnie trzeba wzmocnić osłonę do ramy. Można to zrobić prostegivaya własnymi rękami na gotowym planem. Po każdych pięciu szwów gęstsze zacisnąć węzeł. Kolejna seria szwów są przyszyte w odległości sześciu lub siedmiu centymetrów od poprzedniego – gęsty materiał musi gromadzić się swobodnie w miękkie fałdy.

Teraz przeciąć zawiesie do czterech części dwa metry, a jego końce oplavte nad ogniem. Przepuścić końcu linii w gnieździe i złóż w celu utworzenia pętli. Rozszczepiają igieł prostrochite. Operację tę należy powtórzyć z każdym temblaku. I na koniec z wolnych końców unosu jest wkręcona w przygotowanej wstępnie klamrze, a następnie – w pierścieniu sufitowym i ponownie w klamrze. Pomoże to regulować wysokość fotela. Pierścień spowoduje także każdej linii w pojedynczej zawiesiny.

To wszystko – krzesło jest gotowy! Jest to najprostsza wersja krzesła z tych rzeczy, które można zrobić z rękami, bo nie ma na podstawie tylko jednego zespołu jest obecny.


Powrót do spisu treści

Trzciny krzesło

Drugi przykład wykonania – zawieszenie wiklinowy fotel, na podstawie – dwie obręcze, które kręgowego frędzla pleciony w tej dziedzinie. Aby dokonać takiego krzesło z rąk, trzeba dwie obręcze z metalu (rura 35 mm), obręcz do tyłu (110 cm), drugi – dla siedzeń (70 cm). Ponadto przydatne przewód nylonu, której grubość – cztery milimetry. Najlepiej jest zakupić kabel zasilający ze specjalnym rdzeniem z polipropylenu, który po dzianie tworzy bardzo gęste węzłów. Potrzeba i zawiesia (dwunastu metrów) i parą grubych przewodów do uszczelniania pierścienia.

Jeśli mówimy o wielkości obręczy, mogą one być mniejsze niż pierwotnie określonych ustawień, które są ograniczające. Przewód jest lepiej kupić od razu w całości, tak aby nie było rozbieżności w żadnej z jego tekstury lub koloru. Wszystko, co potrzebne do produkcji krzeseł tam? Pierwsze kroki!

Przede wszystkim konieczne jest splot obręcze. Metr rury trwa średnio czterdzieści m kręgowego. Ułożyć Zakręty są bardzo szczelne, gładkie, ciągnąc dobrze. Przez następne dwadzieścia skrętów wymaganych do podłączenia uzwojenia, skręcanie zawiasy mocno, aż się zatrzyma. Zauważ, że powierzchnia oplotu zawsze powinien być gładki i mocny, ponieważ jest z nim związane i siatki siedziska i oparcia fotela. Aby działać lepiej kupić parę rękawiczek.

Teraz zaczynamy zawijać splot siatki, dołączając je bezpośrednio do podwójnym oplotem pętli. W takim przypadku, wzór tkania „szachownicy”, który różni się płaskie węzłów. Nie odciąć końce kątów, ponieważ z nich to będzie konieczne, aby grzywkę. Zakres elastycznej siatki zależy od tego jak mocno w pracy został rozciągnięty przewód. Nawet jeśli pierścień jest odkształcany w ciasnym splotu, jest więc możliwe, aby skompensować te same węzły napięcia, odpowiednio, kształt obręczy jest przywrócona.

Dalej jest klejenie gotowych pierścieni obręcze w fotelu. Z jednej strony trzeba rzucać w obręcze ze względu na silne cewki ze specjalnym przewodem. A na drugim końcu do umieszczenia dwóch drewnianych prętów o tym samym rozmiarze. Na końcach prętów dokonać cięć, które nie zsunie obręcze. To, co zapewni pożądany oparcie. Długość pręta powinna być zainstalowana, zwracając uwagę na wysokość oparcia.

Teraz o schematach. Jeśli zdecydujesz się na krześle, aby dać swoje ręce, to musisz nauczyć się tkania. Cóż, jeśli nie frędzla, – dla Ciebie to nie będzie trudne. Wybierz dowolny wzór – na każdym krześle będzie wyglądać świetnie! Podłącz przewód w górnej części pleców, a siatka jest przymocowana do siedzenia. Dokręcić przewody lepiej niż dołu pierścienia. Cała konstrukcja jest wzmocniona przez grube kordy, który łączy oparcia i siedzenia. Przez tego samego krzesła związany zawiesia, a następnie można go umieścić w ogrodzie.

Powyższe dwie metody pozwoli łatwo zrobić własnymi rękami siedziska zawieszenie pierwotną formę, poświęcić trochę czasu i pieniędzy. Teraz możesz w każdej chwili, aby spędzić czas przy filiżance herbaty lub książki na świeżym powietrzu, a twoi goście będą mile zaskoczeni takim niestandardowych elementów wnętrza w swoim ogrodzie.

load...