Olejek z drzewa herbacianego na ból zęba i innych olejków eterycznych zamiast tabletek

Ból w okolicy zęba jest nie do przyjęcia i podstępne – zawsze złowione znienacka. Bezbolesne czekać na wizytę do dentysty pomocy metod medycyny tradycyjnej: starożytni Grecy i Rzymianie używali olejek z drzewa herbacianego na ból zęba i opisał w swoich traktatach jego właściwości lecznicze. W porównaniu z preparatami leczniczymi miękkiego działania aromamasel, mają minimalne przeciwwskazania i ciężkie skutki uboczne.

load...

Zawartość:

Najpopularniejszym oleju w stomatologii

Do usuwania ból zęba i leczenia jamy ustnej stosuje się więcej niż tuzin oleju, ale powszechnie uznane i powszechnie goździki, lawenda, jodła, drzewa herbacianego, mięty i rokitnika. Ze względu na znieczulającego, uspokajającego, właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, oleje aromatyczne tępy ból, hamowania stanu zapalnego, zmniejszenie obrzęku, a nawet ząbki stosowanych do wytwarzania przejściowych nadzienia.

Przepisy aromatyczne goździki

Olejek goździkowy zębów często stosować w postaci lotionów, wprowadzenie na powierzchnię żucia zębów 2-3 krople wełny nasączone olejem. Jeśli z dużego, pustego zęba lub podzielić w jednym kawałku, to zaleca się, aby zamknąć otwór wacik nasączony. Oto przepisy na stosowanie goździków w połączeniu z innymi olejami:

load...
  • Do zastosowań w zębie rozpuścić łyżeczkę kropli roślinny olejek goździkowy, dwie krople lawendy i mięty pieprzowej;
  • W zapalenie lub obrzęk dziąseł na bawełnie kapać kroplę oleju aromat goździków i rumianku i dołączyć do zęba.

Bezcenne korzyści z drzewa herbacianego

Olejek z drzewa herbacianego – doskonałe narzędzie do zapobiegania próchnicy zębów, chorób przyzębia i kamienia nazębnego. Unikalny skład tego oleju zabija bakterie i wirusy, które powodują stan zapalny. Nadaje się do bielenia usunięcie szkliwa i płytki nazębnej, usuwa płytkę nazębną i odświeża oddech dobrze.

Aby zmniejszyć stan zapalny, rozpuścić w szklance ciepłej wody pół łyżeczki miodu i 10 kropli olejków zapachowych. Wypłukać zęby 4-5 razy dziennie. Aby wzmocnić efekt, dodać kroplę oleju aromat tymianku, eukaliptusa, mięty.

Inne olejki eteryczne do szybkiej ulgi

Miętowy jest w stanie zmniejszyć ból – przyjemny efekt chłodzenia zmniejsza wrażliwość nerwów, powodując nieznaczne drętwienia. Aby zmniejszyć ból, stosuje się do zęba dotkniętego 1-2 kropli nierozcieńczonego ekstraktu z mięty pieprzowej lub płukania bolesny obszar ciepłą wodą i 3-4 kropli na szklankę wody.

Znieczulające, przeciwzapalne, właściwości dezynfekujące jodły są powszechnie znane, ale jodła olej do zębów zaleca się zachowanie ostrożności, aby zapobiec oparzeniom śluzu. 5- 6 kropel umieścić na sterylnym wacikiem i przytrzymaj przez 10 minut do jednej i drugiej stronie zęba. Powtórzyć procedurę z przedziału 3-4 godzin. Nawiasem mówiąc, stawka codziennych zastosowaniach jodły eliksiru znacznie poprawia kondycję dziąseł z przyzębia.

Worki w szafie z aromatycznej trawy z ćmy – to wszystko, że wiele osób wie o lawendy i olejku lawendowego powodu bólu zęba stosowany od wieków. Skompresować Rozpuścić 1 kroplę małej ilości ciepłej wody. Kawałek gazą nasączoną roztworem do stosowania w policzek z zewnątrz. Po okład zacznie ostygnie, należy ją wymienić na nową. Przepłukać roztwór sody zęba dodanie 2-3 kropli olejku lawendowego i mięty pieprzowej.

Lavender olejki eteryczne – jedna z niewielu, które są zalecane do użytku z niemowlętami bolesne ząbkowanie. Nałożyć na policzkach aromatyczny kompres lub rozpuścić łyżeczkę kropli olejku lawendowego warzyw i wcierać w skórę dziecka (obszar policzku koło ucha) ostrożnych ruchów głaskanie, tak aby nie zranić. Bądź ostrożny, jeśli dostaną się do oczu, należy natychmiast je spłukać.

Dorosłych lawenda zęba olej może być stosowany jako płukanie, rozpuszczono w kilku kropli szkła wodnego. Aby usunąć obrzęk kompresuje pomocy zewnętrznej.

Olej z rokitnika dla najmniejszego

Hipokrates i Awicenna mowa lecznicze właściwości rokitnika w pracach.

0. Sea oleju rokitnika na ból zęba, nawet dzieci pokazuje, z wyjątkiem przypadków, w których występują problemy z trzustki, wątroby, pęcherzyka żółciowego, z biegunką. Stosuje się kilka kropli na waty i dołączyć do zęba, a w zapaleniu 5-10 minut, utrzymywane łyżkę w pysk.

Jeśli Twoje dziecko jest ząbkowanie, należy regularnie stosować maslitse okruchy na dziąsłach w celu łagodzenia bólu i zmniejszyć swędzenie. Rokitnik promuje szybkie gojenie błony śluzowej u dzieci z pleśniawki.

Ostrzeżenia i przeciwwskazania

Nie zapominaj, że olejki eteryczne – skoncentrowanym produktem, więc nawet niewielka ilość substancji ma silny wpływ na organizm. Tradycyjnie, nie zaleca się stosowanie olejku na ból zęba w ciąży, opieki i osób cierpiących na alergie i astmę – intensywnym aromacie, zwłaszcza w miejscach o ograniczonej przestrzeni może spowodować zadławienie. Należy zwrócić uwagę na przeciwwskazania jak estry mogą powodować zaostrzenie chorób przewlekłych.

Konsultacja z lekarzem jest zawsze lepiej samoleczenia, na ile to możliwe, aby omówić wizytę u dentysty Twój problem przez telefon lub inne środki, aby wybrać najbardziej odpowiednią opcję, aby pozbyć się bólu.

Właściwości olejków eterycznych z drzewa herbacianego

load...