Niechlujstwa wiązka włosów. W modzie – elegancki zaniedbania

Zawartość:

Koniec XX wieku, rewolucja w dziedzinie włosy, aw dwudziestym pierwszym wieku jest już często bardziej modne nie jest dokładnie określone fryzurę, a tak zwane „zaburzenie uporządkowany.” A szczególnie popularne niechlujstwa wiązka włosów na tył głowy, która zastąpiła teksty wszystkich latach – kucyk i każdej stylizacji! I co ciekawe, zaniedbania w tym przypadku oznacza, wszystkie tego samego rodzaju zamówienia.

load...

Styl kaucją

Zaniedbanie nie oznacza „niedbalstwa”. I aby wiązka na głowie nie musi się spieszyć, a nie byle jak. Oczywiście, to musi wyglądać w ten sposób, ale wierzcie mi, tylko skupione włosy pożądany efekt nie będzie produkować. Do belki było modne i przede wszystkim, stylowe, zaniedbania, należy to podkreślić. W przeciwieństwie do stylowych zaniedbania belek z tych pośpiesznie przywiązany do niemytych i głowy neraschesannoy, po prostu uderzające! (Chociaż, być może, w tym fryzura ma swój urok). Co dziwne, ale stylowy „niechlujstwa” belka musi wyglądać idealnie. Albo raczej, że musi być wykonany z nieskazitelną włosy – zdrowe, czyste, barwione, genialny.

Aby zrozumieć, jak to powinno wyglądać modnie belka zagraniczni wielbiciele pamiętają tę fryzurę Jennifer Lopez, Kayli Minoug, Lyusi LYU, Enn Hetuey. Przypadkowo i delikatnie zarazem: paradoks, ale w rzeczywistości! Tak więc, głównym warunkiem stylowych zaniedbania belek – zdrowe i zadbane włosy. I żeby zrobić takie idealne włosy nie będzie pracy modną fryzurę.


Jak zrobić modne niefrasobliwe wiązkę

Na tej fryzury nie trzeba dużo czasu i wysiłku, że nie wymagają: kilka minut, aby być elegancki i stylowy. Głównym plusem takich fryzur – wszystkie błędy staną się jego zalety! Po belce musiałby być tak nieostrożny! Nawiasem mówiąc, podobna fryzura może być wykonane nie tylko ze względu na długie włosy: wiązka krótkie włosy będą wyglądać bardzo ładny i złośliwy.

load...

Zanim zrobisz tę fryzurę, na pewno będzie umyć i wysuszyć włosy. Następnie nałożyć trochę stylizacji (rozmiar dobra śliwki) do bezpośredniego – pianka z efektem zwiększania głośności, a kręcone – włosy wygładzający krem. Po tym, my arm grzebień z częstymi zębów i tylko lekko drażnić korzenie włosów z tyłu głowy, na samej górze i po bokach głowy. Na koniec Bouffant włosów delikatnie wygładza powierzchnię szerokiego pędzla.

Zaczynamy robić włosy, podnosząc włosy pierwszy w wolnej ogona w dolnej części głowy, z tyłu lub na górze. Ale gumka ogon luźno kotwienia i odchodzenia od korzeni włosów dla jednego lub dwóch centymetrów, aby przed utrzymać grzebienia głośności. Wszystkie procedury zostały dokuczał powtarzania ogon: drażnić go od wewnątrz i na zewnątrz Smooth szerokim pędzlem. Następnie zręczny ruch, posiadający końcówkę ogona, nawijania wokół jego korpusu i kotwienia końcówki wiązki utworzonego wewnątrz.

Tajny trzpienia o zakrzywionej końcówki haka, aby rozwiązać kilka miejsc gdzie schował końcówki ogona. W ten sam sposób, co robimy iz drugiej strony. Można użyć kilku bardziej konwencjonalnych stadniny bardziej bezpieczne dopasowanie. I wreszcie, oczywiście, używać lakieru! Twój stylowy fryzura jest gotowy!

Stylowe wskazówki

Oczywiście wiesz, że dla różnych typów twarzy dopasować różne fryzury. Więc wiązka włosów nie nadaje się także dla wszystkich, chociaż uważa się, uniwersalna fryzura. Jego zalety takiej instalacji jest z pewnością tam: włosy zebrane w miarę możliwości otworzyć twarzy, szyi, dekoltu i ramion. Nawiasem mówiąc, uszy tej fryzury jest również otwarty. Tak stylowy belka może zrobić swoje mocne i bardziej widoczne, a „wystawiać” wygląd wady. Ale jeśli nie masz nic do ukrycia, to nie krępuj się kręcić paczkę!

Istnieją jednak pewne niuanse, które są warte biorąc pod uwagę. W szczególności, odnosi się do długości szyjki. Panie Adynamiczna addycyjnych, której szyjka jest cienka, wskazane jest, aby nie przesadzić z runa: inaczej głowica będzie wydawać niepotrzebnie masywna. Kobiety z wysokim przewozu głowy i belki muszą być wykonane wysoko na czubku głowy: tak „Swan” szyje skorzystają. Ale dziewczyny, których szyja nie jest bardzo długa, to lepiej zrobić kok na karku. W przeciwnym razie (a kok na szczycie) wizualnie bardziej „wcisnąć”, a bez tego nie zbyt długiej szyi.

Nie zaleca się wysoko umieszczonych belek i wysoka dziewczyna, oczywiście, jeśli nie starają się podkreślać swój wzrost. Lepiej jest zrobić kilka boku lub przesunąć ją do tyłu głowy. Wątła panie nie powinny dać się to modne fryzury, ale musiał zrezygnować bujne i obszernych belki bouffant.

Ta fryzura zezwolenia i grzywka, loki można zrobić w świątyniach, a korzystanie z dodatkowych akcesoriów. Jednak wszystkie rodzaje kołków, cyrkonie i kwiaty powinny być na minimalnym poziomie. Zrób kilka niechlujny łatwo, ale jeszcze łatwiej zepsuć jej bogactwo ozdób do włosów. Ze względu na zaniedbania belki głównej dekoracji powinny być wszystkie takie same włosy!

load...