Nie jest konieczne, aby uruchomić

Zawartość

Oto dookoła i tylko powtórzyć, że działają – który jest wielki, wspaniały i pomocny. Ja też, i trudniejsze, i uruchomić. Ale to nie zawsze oznacza dokładnie to, co jest potrzebne do uruchomienia go do dziś. W ogóle, to jest konieczne już budować na ich celem w treningu. A jeśli to brzmi bardziej jak „schudnąć i poprawić kształt,” zamiast „do wygrania w lokalnym maratonie”, a czasami nie można uruchomić. W niektórych szczególnych dni „zamiast planu” może być pokazany przekrój szkolenia. A niektórzy ludzie po prostu nie lepiej, aby rozpocząć trening z biegu, tak aby nie zranić wyprzedzeniem.

load...

[Powrót do spisu treści]

Kto nie powinien działać – widok radykalnej

Towarzysze w biegu jest zazwyczaj dość sceptycznie do wszelkiego rodzaju stanowisk tam na temat: „. Kto nie może działać” Tak, nasze miasto ma biegać w ciąży 8 miesiąc (trzecie dziecko, poprzednie dwa zabrakło również przed porodem), bieganie wokół mojego dziadka 86 lat (i to szybciej niż pół nowicjuszy), osoby z cukrzycą typu 1, parę trzech zawodników z przebiegiem więcej 180 km w tygodniu i fizycznie aktywnych pracy, a wiele osób cierpiących skolioza i każdy drobiazg, takie jak osteochondroza. I uciec!

Więc większość biegaczy, które można spotkać na ulicy, powiedziałbym, że odległość może zrobić cokolwiek, najważniejsze – pragnienie, wysiłek i stopniowe „vbezhka”. A ci, którzy nie są uruchomione – po prostu leniwi, słabej woli, a nie jest w stanie zmusić się i przezwyciężyć swój strach. A w ogóle, może być prowadzona przez każdego, kto ma jedną lub dwie nogi, a jednak kręgosłup.

Należy rozumieć, że taki wybór – to jest, można powiedzieć, nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem dla utrzymania zdrowia, szczególnie dla ludzi. I zgadnijcie, na forum internetowym „mogą lub nie mogą” wyraźnie nie warto.

load...

Rozsądnym rozwiązaniem może być. Idź do zwykłych lekarzy na profil i pozwalają włączyć lub wyłączyć, aby uruchomić. A potem szuka lekarza sportowego. Prawda zwykle leży pomiędzy tymi widokami. I większość ludzi stopniowo dążyć do uruchomienia, po wszystkim, to możliwe.

[Powrót do spisu treści]

Nie jest to konieczne, aby uruchomić dzisiejszy

Zdarza się, że nawet najbardziej „śmieszne” urazy – powodem krosstreninga. I, na przykład, ciągnięcie na górze maszyny Smith I zapomniał obniżyć szyi. Naturalnie, w nadziei, że cierpi balistyki „push” jeszcze kilka powtórzeń, uderzę w szyję tuż pod rzepkę.

Nic, ale szkody nie jest, może pozornie rozmazany maść przeciwbólową i uciec. Ale … to jest znacznie utrudnić odzyskanie, a nie fakt, że z tego biegu będzie jakieś dobre, ale przejściowe przejawy małomiasteczkowej heroizmu. Przez kilka dni po tym, jak wybrać interwały z wagą i ćwiczeń, gdzie zgięcie kolana jest minimalne. Tak, głównie huśtawki i szarpnięć.

Jest to przykład małego pewność, że w zdrowiu i kondycji powinien być miejscem być. Ale „Uruchom teraz” nie jest konieczne, jeżeli:

  • Bóle i torturowany spadki ciśnienia;
  • Przepraszamy, ale pierwszego dnia miesiączki i skurcze;
  • Dziwne zimno, używasz na ulicy, a coraz więcej oznak przeziębienia;
  • „pull” więzadła i stawy są obolałe (w tym przypadku lepiej jest skontaktować się z lekarzem, zwłaszcza jeśli są regularnie i przez dłuższy czas ćwiczeń);
  • Ciebie wyciągnął ząb mądrości (nie jest śmieszne, może mieć gorączkę);
  • Ty siedzisz na diecie niskowęglowodanowej lub cykliczny, i to ostatni ranka przed węglowodanów załadunku. Najlepiej o tym jest coś mniej intensywne, zwłaszcza jeśli są nowe;
  • Nadal nie można zrezygnować z diety niskokalorycznej i utrzymują się w jego stosowaniu. Ten rodzaj żywności w ogóle nie jest kompatybilny z wstrząsając. I nie tu aluzję do studiowania Galina Shatalov. Uczestnicy zostali doświadczeni biegacze, a początkujący nie są pierwszym roku próbuje schudnąć za pomocą diety niskokalorycznej na pół z biegiem;
  • Wyostrzyć żadnej choroby przewlekłe, a lekarz zabronił uciekać, ale by uruchomić i bardzo podobne;
  • Ciebie z jakiegoś powodu nie jeść Ostatni wieczór (bez względu na to, co zrobić, protokół lub nerwów „eatstopeat” przed ważnym egzaminem)

Jeśli chodzi o wszystkie bardzo trudną ciążę i działa. Podobnie jak inne normalne (nie siedzi na miejscu piątym, a głębokie oddychanie ze sporadycznymi krokami uchwyty-nogi) ćwiczenia. Lekarz będzie prawdopodobnie uruchomić Ci zabronić. A nie na „wielki czas”, jak wydaje się na samym początku, a od razu, jak tylko się uczyć. A znajdziesz tysiące przykładów, jak ktoś pobiegł i urodziły zdrowe dzieci.

A przykłady przeciwnej sytuacji również spełniać. Nie ma nic zdalnie doradzić. Wszyscy ludzie są dorośli i stanie priorytet. Jeśli – sportowiec, lekarz powinien wyglądać za prowadzenie sportowców ciąży, jedyną rzeczą, która może być zalecane. W „dla sebyatinga” można tymczasowo przełączyć się nizkoudarnye rodzaje aerobiku, albo znaleźć inne rozwiązanie wraz ze specjalistą.

[Powrót do spisu treści]

Nie jest to konieczne do uruchomienia innych powodów

Drodzy początkujących fitness, nie będziesz chciał nikogo urazić, a wręcz przeciwnie, wszystkim szczerze życzę, aby stać się silniejszym jak najszybciej można. Lecz to po prostu nie może być osiągnięty, nie priorytet.

Co robimy przy podejmowaniu decyzji, aby schudnąć? Zgadza się, skorzystać z porady „Połącz zasilanie i uruchom” dosłownie i natychmiast zastosować je w swoim planie treningowym. Ale tutaj jest problem – większość programów energetycznych dla początkujących zakładać przyczajony szkolenia, powtarzanie jest ustawione rozszerzenie zgięcia w przycisk uruchamia stawy też. A potem jeszcze uciekać, tak, zginając te same stawy. I nie zamierzam powiedzieć, że jest źle, w 90% przypadków, ale mogą stać się stan zapalny. I to powala na koleiny co najmniej 3 tygodnia. Konieczne jest dla Ciebie?

Co zrobić, jeśli nadal uczyć przysiad, pociągnąć i nacisnąć? Nie uczą się pracować jednocześnie. Na pewno umieścić w jakiejś cardio planu. Lepiej, jeśli będzie to mniej „szok” – eliptyczny trener może stepper (a nie na „any” trening fizyczny), pływanie, spacery sam spacer w sportowym stylu, ale nie sprinty, interwały i odległości.

Nie jest konieczne, aby uruchomić i kiedy masz nienormalnie wysoki impuls dla „jogging” (około 70-75% tętna maksymalnego i więcej), ale nic jeszcze nie mogę na to poradzić. Zdarza się, a jeśli dana osoba jest zdrowa, jak również. Może to być spowodowane niskim poziomem sprawności. Albo – i niektóre rodzaje nieprawidłowej postawy, ostatni naturalny zostać wyłączone z udziałem lekarza.

To może zresztą być i ścieżka powrotu. Pierwsza osoba z „put” wytrzymałość, nauczył go dużo i chodzić szybko, stopniowo rozwija ćwiczenia wzmacniające ciało bez odważników. Był następnie uczy się biegać. I on właśnie to robi sześć miesięcy lub rok. Ruch moc dodaje się w miarę potrzeby, gdy uruchomiony zostanie odebrany Plan umiejętności, organizm przystosował i skutecznie przywrócić.

load...