Nail akrylowe: niuanse technologiczne i subtelności procedury

Długie wypielęgnowane paznokcie schludny manicure jest preferowane przez wielu nowoczesnej, stylowej kobiety. W pracy i na randkę, do dziennych i wieczorowych sukniach, spektakularne długimi paznokciami, lakierowane lub malowane, będzie oprócz rzeczywistego obrazu. Ale co z kobietami, naturalne paznokcie, które nie rosną do pożądanej długości, złamane, złuszczają? Obecnie ten problem można łatwo rozwiązać dzięki nowoczesnych materiałów i technologii. Paznokci akryl – jeden z najbardziej popularnych metod tworzenia długich, wypielęgnowane paznokcie.

load...

Zawartość:

Akryl Pojemność w niezależnym

Wydajności.

Idea budowy sztucznych paznokci pojawił się w 1957 roku. W tym czasie materiał zaczęto stosować proszek akrylowy – (proszek), który miesza się ze specjalnego płynu, może być przekształcony do stałej masy grubości. Po wystawieniu na działanie powietrza, to masa utwardza ​​się bardzo szybko. Pierwszy akrylowe stosowane w stomatologii, więc manicure kupić te rzeczy u dentysty.

load...

Technologia paznokci

Paznokcie akrylowe mogą być przedłużone na napiwki (specjalne gwoździe, wykonane z tworzywa sztucznego, jest przyklejony do chwili obecnej) lub elastycznych formach (płyt, które utworzyły „fake” gwóźdź).

Technologia paznokcie akrylowe na tipsie. Proszę dezynfekcji kreatora palce klientów. Następnie – delikatnie odepchnąć skórki. Potem trzeba traktować naturalną paznokci z antyseptyczne. Dalej na czubkach paznokci zastosowano podkład – gruba specjalnym żelem. Podczas gdy żel jest sucha, trzeba wybrać odpowiednie TIPS size. Te trzy rodzaje końcówek (na klienta) stosowane są głównie. Stanowi kciuk na mały palec, i tylko jedna postać odpowiednią do końca gwoździa. Kształty te są idealne do użycia gwoździ.

Proces budowania nie jest szczególnie trudne. Pierwszy akrylowy leży wewnątrz formy do paznokci. Ich ilość zależy od żądanej długości paznokci. Formę następnie ostrożnie stosowane do akrylowej do paznokci, a cały nadmiar materiału jest wytłaczany na wolnych brzegach wychodząc z naskórkiem. Powietrze nie powinno być narażone podczas stosowania formy i materiału. Akrylowy rozmieszczone równomiernie na wewnętrznej powierzchni. Następnie trzeba poczekać trochę do akrylu stwardnieje, a następnie usunąć wskazówek. Wolna krawędź do żądanego kształtu. Następnie gotowe lakierowane paznokcie. Takie nagromadzenie paznokci akrylowych mogą nawet laik.

Ta metoda budynek ma kilka „za”:

 1. Znaczną oszczędność czasu. Ta procedura zajmuje mniej czasu w porównaniu do konwencjonalnych pojemności.
 2. Doskonale opanował tę technikę, można budować własne sobie paznokcie w domu.
 3. Ta metoda jest najbardziej odpowiednia dla kobiet o bardzo wrażliwych skórek.
 4. Paznokci akryl na „dolny” formą

  Pierwszy etap. Jest to konieczne, aby umyć ręce klienta, i oczyścić za pomocą jakiegoś środka dezynfekcyjnego. Następnie należy delikatnie wyjąć gwóźdź nawierzchniowej główną cięcie. Musimy działać tak, że ruch cięcie dokładnie zbiegł się ze wzrostem linii paznokcia. Kiedy gwóźdź jest gładka powierzchnia, to konieczne jest usunięcie pyłu.

  Drugi etap. Jest to konieczne, aby dokładnie ścierać naskórka: jest pożądane, aby wykonać pilnik z drobnego ziarna, popychając go do podstawy naskórka paznokci.

  Trzeci etap. Jest to konieczne do pobierania małej ilości startera na cienkiej szczotki, stosuje się go do powierzchni, tak, że pazury zaczął blask. Wskazane jest, aby unikać najmniejszego kontaktu ze starterem skóry.

  Czwarty etap. Należy umieścić na formularzu na czubku palca i nie wyginają. Konieczne jest, aby upewnić się, że wszystkie środki formularz znajdujący się na rogach lub paznokieć może szybko pęknąć. Następnie należy zamocować formę (najlepiej w środku paznokcia), ostrożnie wciśnij go. Połącz końce formularza. Należy zauważyć, że końce formy nie może być zamknięta, ponieważ kształt sztuczne paznokcie wtedy błędne.

  Piąty etap. Ten drugi zastosowanie podkładu. Akrylowy stosowany do białej kulowym kształcie rozmieszczone na całej jej powierzchni. Jest to konieczne, w celu utworzenia linii uśmiechu, musi on zwilżyć szczotki w specjalnych środków płynnych.

  Krok szósty. Na naturalnej płytki paznokcia nakłada różowy koralik akrylowy lub kropli. Konieczne jest, aby umieścić go tak, że dwie warstwy, białe i różowe, lekko skrzyżowane. Konieczne jest, aby uderzyć drugą kulę w obszarze naskórka paznokci. Aby wszystkie niezbędne, aby powierzchnia paznokcia i boki boków paznokci były gładkie, a powierzchnia paznokci, a nawet nieco vlazhnovatoy. Im dokładniej zastosowano akryl na naturalne paznokcie, tym łatwiej odbędzie się finał złożenia paznokci.

  Siódmy etap. Po wyschnięciu usunąć akryl kształt paznokci i zaczynają wyrównać wykończonej powierzchni. Najpierw trzeba szlifować boki paznokci, stosując grube pilniczek. Następnie odchylić pilnik pod kątem w celu dostosowania końcówki gwoździa. Następnie można rozpocząć szlifowanie: wydatki na powierzchni paznokcia od góry do dołu w kierunku płytkiej cięcia od naskórka do boków.

  Ósmy etap. Olej powinien być stosowane do paznokci naskórka, niezbędne jest, aby rozprowadzać na powierzchni paznokci, a następnie wypolerować. Szlifowanie jest wymagane, aby pozbyć się zadrapania pozostawione przez piłowanie. Aby sprawdzić jakość szlifowania, włącz paznokci na światło, jeśli mielenia wykonany jest dobre odbicie światła pojawią się na gwoździu.

  Dziewiąty etap. Teraz trzeba zastosować jasny lakier.

  Zalety i wady zwiększenie akrylowy

  Przed zabiegiem budowy domu, musimy pamiętać, że akryl jest bardzo nieprzyjemny, ostry zapach, który może powodować reakcje alergiczne.

  Niektóre kosmetyczki akrylowe tipsy do przedłużonego noszenia powodują przerzedzenie „naturalne” gwóźdź.

  Jednak udowodniono, że nagromadzenie akrylowa może naprawić uszkodzone zrobić piękne paznokcie, które ukąsił, złamane. Nawet z uszkodzonym naturalne paznokcie uzyskać odpowiedni kształt i kierunek wzrostu, potem paznokcie można uzyskać estetyczne, zdrowy wygląd wraz z kontynuacją długie noszenie akrylowych paznokci rozszerzeń. To właśnie ta funkcja kreatora wykorzystania wrastające paznokcie. Aby poprawić wrastanie paznokci może akrylowych paznokci rozszerzeń. Jest to najbardziej trwałe ze wszystkich istniejących technologiach budowlanych.

  Żele struktury składu chemicznego i obejmują również akrylany, więc twierdzenia i opinie na temat szkodliwości żele i niebezpieczeństwa w stosowaniu akryl nieuzasadnione. Akryl i żel mają prawie takie same struktury molekularnej chemiczny, z właściwą i profesjonalną pracę mistrzów tych materiałów są nieszkodliwe.

  Akryl i francuski manicure

  Francuski manicure, wymyślone przez kolejnych hollywoodzkich w 1976 rozwiązuje problem dopasowania stroje i makijaż manicure. Dziś żądać French manicure na sztucznych paznokciach. Akryl kurtka – to połączenie siły i elegancji akrylowy french manicure. Ładny i schludny, ale długie paznokcie i stylowy – rzeczywistość, która pozwala na wdrożenie technologii kompilacji akrylu.

  Samouczek wideo kreatywne opcje form

load...